LG PS3000 Metoda ISM

marfm76

New member
Witam.
Ostatnio na moim TV, po namiętnym oglądaniu US OPEN na Eurosporcie, pojawił się mały "duszek" w kształcie logo Eurosport -ale logo na szczęście nie jest jeszcze "wypalone". Wiem, że zostawiając na kilka godzin włączony TV przy odpowiednim ustawieniu ISM można pozbyć się "duszków".
Pytanie tylko czy lepiej będzie zostawić na noc ISM ustawiuny na:
-"Kolorowe wymycie" (takie migające kolorowe kwadraciki naprzemiennie z białą planszą
-"Wybielanie" (cała biała plansza "non stop"
Cp przyniesie lepszy efekt??

Drugie pytanie dotyczy dnia codziennego: czy powinno się ISM włączony na "Normalny" czy raczej zaleca się ustawienie "Orbiter"??
 

skip300

New member
Kedarz napisał:
mój model to 42PQ3000

sorki myslałem o modelu LG 50PS3000 a jak twój odbiera w full Hd , i czy podłączałeś blu rey nie wiem własnie czy aż taka jest róznica miedzy PQ a PS bo cenowa to od 700 - 1000 zł
 

Kedarz

New member
PQ3000 NIE jest FULL HD jego rozdzielczość to 1024x768. Nie posiadam aktualnie sygnału HD więc nic w tej sprawie powiedzieć nie mogę :(
 

marfm76

New member
skip300 napisał:
sorki myslałem o modelu LG 50PS3000 a jak twój odbiera w full Hd , i czy podłączałeś blu rey nie wiem własnie czy aż taka jest róznica miedzy PQ a PS bo cenowa to od 700 - 1000 zł

Różnica moędzy PQ a PS jest właśnie w rym że PS jest fullHD a a PQ nie.
BluRey jeszcze nie podłączałem, ale obrtaz na filmach MKV z kompa jest rewelacyjny. To samo mżna powiedzieć o fotkach, które robie lustrzanką Canon Eos450D. Naprawde polecam każdemu.
Martwią mnie tylko te "duszki" ale to jest przy każdej plazmie. Na szczęście żeby logo się "wypaliło" to musiał by chodzić kilka (jak nie kilkadziesiąt) dni na jednym janale 24godz./h. Zwykłych "duszków" naszczęście można się pozbyć narzędziami króre ten model LG ma w sobie czyli właśnie ISM.
 

aro_77

New member
Kedarz napisał:
PQ3000 NIE jest FULL HD jego rozdzielczość to 1024x768. Nie posiadam aktualnie sygnału HD więc nic w tej sprawie powiedzieć nie mogę :(
Podana rozdzielczosc PQ3000 dotyczy 42" bo 50" ma rozdzielczosc 1366x768
 
Do góry