LG - prośba o porady przy zakupie.

lordgary

New member
Witam serdecznie. Czy są osoby na forum, które są w stanie mi pomóc przy wyborze konkretnego modelu LG ? Zacznę od początku... Jestem zainteresowany kupnem telewizora LG 3D. Przeglądałem masę stron, postów i jako laikowi ciężko jest mi się zdecydować. Jestem zainteresowany konkretnymi modelami : 47LW5500, 47LW570S(lub 579S) i tu pojawił się problem. Ukazały już się w sklepach najnowsze modele LG np 47LM670S który ma 3D Cinema Screen - rożni się tylko ramką Cinema Screen? czy np matryca zastosowana w modelach LM jest lepsza od modeli "LW5500". Czytałem masę pierwszych opinii na temat modeli z 2012 i kładą duży nacisk na poprawione algorytmy 3D, pełna regulacja głębi 3D (czy faktycznie tak się rożni od starszych modeli?), dużo lepszy dźwięk, mniejsze lagi (konsole), lepsze podświetlanie. Proszę o szczere opinie osób z doświadczeniem, którzy np widzieli na żywo lub mieli możliwość testowania już nowego modelu LM670S.
Do końca marca jest promocja na kamerkę i pilota(magic) za 1 zł wiec może warto kupić teraz model 2011 jeżeli nie ma aż tak znacznych różnic , a może warto poczekać jak spadną trochę ceny i kupić model LM670S? Z góry ślicznie dziękuje za wszystkie porady i opinie
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Jestem zainteresowany kupnem telewizora LG 3D. Przeglądałem masę stron, postów i jako laikowi ciężko jest mi się zdecydować. Jestem zainteresowany konkretnymi modelami : 47LW5500, 47LW570S(lub 579S) i tu pojawił się problem. Ukazały już się w sklepach najnowsze modele LG np 47LM670S który ma 3D Cinema Screen

1. Nie gorączkuj się kolego. Nikt ci nie wykupi tych TV. Co roku w kwietniu pojawiają się "nowe cudowne modele wszystkich marek na świecie". Co roku są lepsze. :-D
A w 2013 roku będą starociem nie wartym uwagi, bo wejdą kolejne funkcje internetowe i bajery.
2. Nowe LG LED-y (od linii LM620S w górę) mają dźwięk DTS przez USB (wcześniej LG nie miało licencji na DTS).
3. Linia LM670S to to samo co LM660S (różni się tylko kolorem obudowy).
4. Pierwej oblukaj testy o tych LED-ach w necie (gdy się pojawią). Żaden sklep stacjonarny jeszcze ich nie dostarcza do domu od ręki.
Na razie w marketach stacjonarnych pojawiły się dopiero linie bez "cinema screen". Reszta jest "do zamówienia".
5. Kupno TV w kwietniu to najgorsze co może być. Każdego roku o tej porze azjatyckie koncerny wypuszczają nowe modele. Trzeba spokojnie obadać sprawę i się zastanowić.
6. Potem będzie tylko taniej. Telewizor to nie cukier ani nie jajko, żeby drożał.
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Panowie,

Gwoli wyjaśnienia - LG w tym roku czyta DTS w KAŻDYM MODELU:) Przetestowałem dysk 640 GB pod LS5600 Kung Fu Panda MKV w Full HD z DTSem i hula aż miło z dźwiękiem:) Nowa linia LG czyta napisy TXT z polskimi znakami i NIE CZYTA SRT:)
 

Frakkor

New member
Witam, ja zamówiłem ten model (42LM660M) w internetowym Euro agd ale każą mi czekać ok. miesiąca. Jeżeli nie chcę mogę zrezygnować ale na razie w cenie 4399 tylko oni oferują ten telewizor. co prawda te 3D to jeszcze nie ideał, ale mam nadzieję że wnuki będą miały rozrywkę.
 

lm648

Banned
Za 42 cale 4399 PLN :) a co w nim takiego jest? oprócz tego, że to model z 2012 r. Czyli inny design, a elektronika ta sama jak rok wcześniej :)
Za taką kasę masz super plazmę + odtwarzacz BD, przemyśl to :)
 

lordgary

New member
Witam, ja zamówiłem ten model (42LM660M) w internetowym Euro agd ale każą mi czekać ok. miesiąca. Jeżeli nie chcę mogę zrezygnować ale na razie w cenie 4399 tylko oni oferują ten telewizor. co prawda te 3D to jeszcze nie ideał, ale mam nadzieję że wnuki będą miały rozrywkę.

ja osobiście cały czas czekam i wypatruje niższych cen. Na dzień dzisiejszy znalazłem
LG 47LM660S - 4 738,00 zł. | Sklep RTV | odbiór Warszawa Kraków Gdańsk | Sprzęt RTV na raty - 123rtv
Cena: 4 738,00 zł
więc dużo korzystniej niż w Euro
 

sme

New member
Czy LG LM670S ma WIFI? W sklepie powiedzieli mi, że tak ale czytam w specyfiakcji, że wifi ready (czyli z urządzeniem peryferyjnym). To prawda?
 

al-aksa

New member
Witam, ja zamówiłem ten model (42LM660M) w internetowym Euro agd ale każą mi czekać ok. miesiąca. Jeżeli nie chcę mogę zrezygnować ale na razie w cenie 4399 tylko oni oferują ten telewizor. co prawda te 3D to jeszcze nie ideał, ale mam nadzieję że wnuki będą miały rozrywkę.


czyś ty oszalał??!! 4,4tys za 42"????? ja go kupiłem za 3085zł....:krol:
 
Do góry