LG Plazmy na rok 2011

bigxlx

New member
c8f8b7ff8137db92.jpg

34cafb985ae3fe69.jpg

LG PZ950

33315ede8e8f6562.jpg


021ddf955c1e0976.jpg

Magic Wand remote

Seria INFINIA PZ950 (z ekranami o wielkości 50 i 60 cali) — sztandarowa seria telewizorów plazmowych LG, Full HD 1080p, odtwarzanie 3D, konstrukcja w technologii jednowarstwowej z bardzo wąską ramką, funkcja LG SmartTV z pilotem Magic Motion, ekran z certyfikatem THX 3D i 2D. Wyposażona także w filtr TruBlack, technologie 600 Hz max Sub-field Driving i DLNA, łączność Wi-Fi (adapter w zestawie) i funkcję Smart Energy Saving.

9640d21a55a9855d.jpg

LG PZ750

Seria INFINIA PZ750 (z ekranami o wielkości 50 i 60 cali) — Full HD 1080p, odtwarzanie 3D, jednowarstwowa konstrukcja z bardzo wąską ramką, funkcja
LG SmartTV z pilotem Magic Motion, ekran z certyfikatem THX 3D i 2D. Wyposażona także w technologie 600 Hz max Sub-field Driving i DLNA, łączność Wi-Fi (adapter sprzedawany osobno) i funkcję Smart Energy Saving.

46a3c6ede13bab1c.jpg

LG PZ550

Seria PZ550 (z ekranami o wielkości 50 i 60 cali*) — Full HD 1080p, odtwarzanie 3D, LG TruSlim Frame, dostęp do rozrywki NetCast™, technologie 600 Hz max Sub-field Driving i DLNA, łączność Wi-Fi (adapter sprzedawany osobno) i funkcja Smart Energy Saving.

Seria PW350 (z ekranami o wielkości 42 i 50 cali*) — telewizory HD z ekranami średniej i dużej wielkości, odtwarzanie 3D, LG TruSlim Frame, technologia 600Hz Sub-field Driving i funkcja Smart Energy Saving.

91345ffdc2b36884.jpg

LG PV450

Seria PV450 (z ekranami o wielkości 50 i 60 cali*) — Full HD 1080p, LG TruSlim Frame, technologia 600 Hz Sub-field Driving i funkcja Smart Energy Saving.

900fcc9ca9ea044f.jpg

LG PT350

Seria PT350 (z ekranami o wielkości 42 i 50 cali*) — telewizory HD z ekranami średniej i dużej wielkości, LG TruSlim Frame, technologia 600 Hz Sub-field Driving i funkcja Smart Energy Saving.

zrodlo: ONET.PL
 
Ostatnia edycja:

vortexx

Member
Czerń,kolory,odblaski.
Wczoraj porównywałem 50 pk 350 z 50 u 20 i kolorki na lg były troszkę przymulone (głównie czerwony)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Czerń,kolory,odblaski.
Wczoraj porównywałem 50 pk 350 z 50 u 20 i kolorki na lg były troszkę przymulone (głównie czerwony)
Czerń,filtr zgoda,ale gradacja kolorów jest na poziomie panasonika od serii PS.Naturalnością(nie mylić ''żywe kolory'')kolorów z tyłu jest samsung.Jak lubisz ''cukierkowe'' kolory,to od tego jest Tryb ekspercki według ISF,ustawisz sobie jakie będziesz chciał.
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Szkoda że nie podają dat wprowadzenia, przybliżonych cen itd, pewnie wiekszosc z nich i tak bedzie dostępna w PL na tych samych zasadach co teraz większość modeli czyli kup w ciemno w Redcoonie z gwarancją z innego kraju lub wcale.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Panasonic (nowe modele) ze swoim odmiennym "subfield" ma dużo lepsze parametry kontrastu (fabrycznego).
Jednak ta zaleta ma też wadę - znowu mają większy "Dynamiczny Fałszywy Kontur" od konkurencji.
Także zjawisko "migotania" jest marginalne w LG w porównaniu do Panasonica.

Stąd tak mała ilość użytkowników np. LG narzeka na te zjawiska.

Jak widzę (w nowościach) że i LG zaczyna majstrować przy "subfield" to mam obawy co do efektu końcowego.:?:
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Ale musisz tez przyznać że na jednego właściciela plazmy full HD od LG przypada z 10ciu z plazmą Panasonica. U nas LG ma słabą opinie i w ogole jest bardzo cieżko dostępne. W stacjonarnym sklepie możesz co najwyżej zobaczyć PK250 lub Pk350, czasami PK950 ale tak drogie tv nie cieszą się już takim popytem. Dlatego nie mozna za bardzo argumentować że mniej osob narzeka na te wady w LG bo w ogole dużo mniej osób ma te telewizory.
 

jgx

New member
Bez reklam
Ja jeszcze nie widziałem i chyba nikt...zresztą po co Lg miałoby iść w ślady panasa skoro jest wszystko dobrze?
Adrian nie gniewaj się ale czytając Twoje posty czsami mam wrażenie że czytam posty spamera opłacanego przez firme - poprostu nie moge pojąc jak to jest możliwe że Lg wyprodukowało idealną plazme a cały świat jeszcze tego nie dostrzegł i miota się wydając kase na inne tv!
 

digitalus

Banned
Adrian nie gniewaj się ale czytając Twoje posty czsami mam wrażenie że czytam posty spamera opłacanego przez firme - poprostu nie moge pojąc jak to jest możliwe że Lg wyprodukowało idealną plazme a cały świat jeszcze tego nie dostrzegł i miota się wydając kase na inne tv!
kolega Adrian85 na pewno ma racje i panele plazmowe LG nie sa wcale gorsze od panasonica.
mam daewoo i panasonica.
w plazmie daewoo jest panel od lg. co z tego ze firma nie ma renomy jak panasonic ale jakosc obrazu jest bardzo dobra.
nizej zdjecie.panel plazmowy od LG
tutaj inne zdjecie . plazma lg.tez bardzo dobra jakosc obrazu
http://www.hdtv.com.pl/forum/415282-post24.html
 

Attachments

  • zdf3.jpg
    zdf3.jpg
    44 KB · Wyś: 1594
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Adrian nie gniewaj się ale czytając Twoje posty czsami mam wrażenie że czytam posty spamera opłacanego przez firme - poprostu nie moge pojąc jak to jest możliwe że Lg wyprodukowało idealną plazme a cały świat jeszcze tego nie dostrzegł i miota się wydając kase na inne tv!
A kto powiedział ze idealne???Potwierdziłem w 100% twoją porównanie V20 i Pk950 i napisałem że jestem zwolennikiem ''poprawnie wyświetlanego obrazu'', a nie ''fanatykiem'' Lg.Mam głęboko w d...e jaki znaczek widnieje na obudowie,tylko jak jest wyświetlany obraz,a w tegorocznych panasach nie bardzo mi się to podoba i tyle...Też bardzo chciałbym mieć tv z super czernią,ale MI OSOBIŚCIE PARĘ WAD NIE PASUJE W TEGOROCZNYCH panasach.Jeśli się okaże ,że w V30 zostaną poprawione nazwijmy to mankamenty,będę się zastanawiał nad wymianą, na ten model.
Jak wiesz CI co mają LG NIE narzekają,więc dlaczego twierdzisz że są złe???To że COŚ widziałeś i na JAKIMŚ sygnale ma oznaczać,że jest dużo gorsze??
To,że JA mam ''alergię'' na samsungi(i 99% warszawskich sprzedawców,zarówno znajomych jak i obcych)to już inna historia...
Piszesz,że świat miota się wydając kasę na inne tv...owszem tak,ale zaraz potem narzeka,że to i tamto.Chcesz chwalić tegoroczne panasy?TWOJA sprawa,JA nie muszę i nie mam zamiaru chwalenia czegoś co MI się nie podoba.Jak czytałeś moje posty to powinieneś wiedzieć,że polecam również panasy,ale RADZĘ POCZYTAĆ O ICH WADACH,BO SKORO MI SIĘ COŚ W NICH NIE PODOBA,TO MOŻE RÓWNIEŻ I TOBIE PRZESZKADZAĆ,więc nie mów mi,że popieram TYLKO LG!!
To,że mamy różne zdania co do jakości tv...Co w tym złego?Spamer?Bez urazy,ale pomyśl trochę zanim znowu kogoś o to oskarżysz.Co mi napiszesz,jak w przyszłym roku znowu kupię panasa i będę go chwalił tak jak w tym roku LG????...''mam wrażenie,że czytam posty spamera opłacanego'' przez Panasonika???
 

WilkuWroclaw

New member
Wie ktoś może kiedy pojawią się pierwsze egzemplarze w sprzedaży? Jak to zazwyczaj bywa po premierze - miesiąc, dwa? Czekam z zakupem TV właśnie na te nowe modele, ale czlek niecierpliwy jest, wiec pyta :-o Myślicie, ze te nowe modele są na innych matrycach niz tegoroczne PK350/550? Według specyfikacji PK mają kontrast 3mln, a nowe PZ550 10mln. Najbardziej interesuje mnie sprawa refleksów, czy trochę to poprawili, czy dalej lustro?
 

kowal_and

New member
Modele na rok 2011 powinny wyjść z linii produkcyjnej i być wprowadzone na rynek w ciągu około miesiąca czasu (może trochę mniej). Info ze źródła.

Ja sam czekam na nowe modele, bo mam nadzieję, że poprawili wg. mnie główną bolączkę modeli z roku 2010 - czyli input lag > 50ms, co dla mnie skreśla bieżące modele z możliwości ich wykorzystania do konsoli (testowałem).
 
Do góry