LG plazma czy warto kupić???

micmus

Member
Bez reklam
Uwzględniając bardzo niską cenę na pewno warto - różnią się te modele tylko kolorem ramki.

Należy jednak pamiętać, że jest to model budżetowy HD ready, z matrycą bez wyraźnie działających filtrów antyodblaskowych także zależy jeszcze od nasłonecznienia pokoju. Jako alternatywa do rozważenia jest jeszcze plazma Samsunga w podobnej cenie 43E450 - posiada nawet trochę działający filtr antyodblaskowy.

Dla mnie LG wizualnie bez konkurencji w tej cenie - pięknie wyglądający telewizor. Obraz będzie porównywalny do wszystkich plazm w tej cenie czy to LG czy Samsung. Mimo wszystko lepszy wybór niż najtańszy telewizor LCD.
 

danieltyl

New member
mam jakieś 2500 zł do dyspozycji i chce kupić TV wielkości 40-42 cala. Zastanawiam się czy kupić tą właśnie plazmę LG lub plazmę Panasonica czy np LEDA od Sony. Model KDL-40EX720. A może Ty masz jakieś doświadczenia z telewizorami wartymi polecenia?
 

micmus

Member
Bez reklam
Nie wiem jak z ogólnymi danymi odnośnie oglądania - odległość od TV, wymagania, nasłonecznienie pokoju itp, ale jeśli dysponujesz budżetem 2500 zł to nie zastanawiać się tylko kupić Plazmę Panasonica model 42G30 lub 42GT30, wybrałbym GT wersje bo ma lepszy filtr, 3D i jest...ładniejszy.
W tej cenie nie ma nic lepszego.
 

danieltyl

New member
Dużo dobrego słyszałem na temat modelu, który proponujesz. Chyba rozważę zakup tego modelu. Słyszałeś coś na temat plazm Panasonica na nowy sezon?
 

micmus

Member
Bez reklam
Tak ma - nie ma otwartej przeglądarki, ale gotowe widżety całkiem przydatne i dobrze funkcjonujący. Podpinamy go do internetu poprzez kabel lub bezprzewodowo - trzeba dokupić adapter wi-fi około 150 zł.
 

Pfk

New member
Dzisiaj widziałem fajną plazmę LGka - PM670S. Tuner sat, 3D, Smart TV z przeglądarką i flashem 12, THX 3D certyfikat(!). Polecam zgłębić temat:)
 

infoman

New member
Ja swoją żonę przekonywałem 2 tygodnie że 42 cale będzie za małe udało się i kupiłem LG 50PT353 po trzech dniach stwierdziła że mogłem brać większy hehe ten model jak dla mnie rewelacja.
Przekonaj żonę do 50 nie będziecie żałować.
 

lm648

Banned
Dzisiaj widziałem fajną plazmę LGka - PM670S. Tuner sat, 3D, Smart TV z przeglądarką i flashem 12, THX 3D certyfikat(!). Polecam zgłębić temat:)

Potwierdzam :)
a oto wnioski:
- design bardzo pozytywny tj. bardzo wąska czarna ramka po przez co 50 " TV nie sprawia wrażenia ogromnego, chłodzenie pasywne, stopka obrotowa o ciekawym wyglądzie, cienki panel, "bzyczenia" w tych warunkach nie słychać;
- wrażenia wizualne (jak na warunki sklepowe): dobry poziom czerni, kolory, bardzo dobre odwzorowanie ruchu obiektów (niema smużenia), niema przebarwień koloru;
- media player odtwarza wszystko, nawet divix-y wyglądają bardzo dobrze a materiały mkv 720p i 1080 p to już klasa
cena w tym salonie w porównaniu do sieci wysoka tj. 2799 PLN
Oczywiście nie jest to Panas ale daleko od niego nie odstaje (tak przypuszczam po pierwszych oględzinach)a kosztuje 2X mniej :)
 

malyberlin

New member
Jestem szczesliwym posiadaczem LG 50PM670S od ponad tygodnia.
Obraz rewelka,smart dziala bez zarzutow co do 3d to jeszcze nie sprawdzalem bo musze dokupic okulary.
Jezeli ktos sie zastanawia co kupic to goraco polecam.

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy telewizor wyprodukowany w Polsce,najnizsza cena jaka podajecie to 2999 zl. i to w necie ,a ja go kupilem 1 Grudnia za dokladnie 597euro w Realu w Berlinie,o co tu chodzi ?
 
Do góry