Lg pg 6000 czy Panasonic Pv80

krystianrednose

New member
Witam serdecznie.
Mam problem z wyborem Plazmy 42cale. Od dluzszego czasu czytam opinie na forum hd i nadal nie wiem jaki wybur bedzie wlasciwy. Bylem juz zdecydowany na zakup Panasonica pv80 jednak odnosze watpliwosci ze Lg pg6000 bedzie lepszym wyborem.
Uprzejmie prosze o porade i ewentualne porownanie dwoch modeli.
Z gory dzieki i pozdrawiam
 

timonek

Member
Bez reklam
Witaj najlepiej sobie samemu porownac bo sa zwolennicy i lg i panasa wiec wszystko zalezy na jakich wiecej osob trafisz tym bedziesz mial wieksza przewage na ktoregos producenta i mozesz pod ich wplywem wybrac a najlepiej zobaczyc samemu i podjac decyzje
 

kaz71

New member
Wybrałbym Panasonica, na LG znajomy ma problemy z HDMI przy podłączeniu chociażby odtwarzacza DVD także firmy LG, widać ta firma jeszcze nie do końca skonfigurowała swój sprzęt po tej linii...
 

Foxxx24

New member
krystianrednose napisał:
Witam serdecznie.
Mam problem z wyborem Plazmy 42cale. Od dluzszego czasu czytam opinie na forum hd i nadal nie wiem jaki wybur bedzie wlasciwy. Bylem juz zdecydowany na zakup Panasonica pv80 jednak odnosze watpliwosci ze Lg pg6000 bedzie lepszym wyborem.
Uprzejmie prosze o porade i ewentualne porownanie dwoch modeli.
Z gory dzieki i pozdrawiam


Nawet się nie zastanawiaj tylko bierz PV80 bo nic lepszego w tej cenie nie kupisz,a ten model jest bardzo dobry zarówno do sygnału SD jaki i HD!


Pozdrawiam
 

kaz71

New member
W starszych modelach plazmy LG z jednym tylko złączem HDMI nawet N -ka nie chciała działać, jedyna możliwość podłączenia to komponent lub scart. DVD także LG załapywało dopiero po kilku próbach ( tragedia ) w modelu PG6000 N-ka już działa ale o DVD LG czy innych po HDMI zapomnij ( niebieski obraz ) . Także jeżeli masz możliwość to sprawdź w sklepie działanie telewizora pod kątem podłączenia sprzetów tzn. tuner cyfrowy,odtwarzacz DVD , czy konsola do gier,zanim coś kupisz a w domu się rozczarujesz... Pozdrawiam.
 
Do góry