LG OLED65G2

84lukasz

New member
Cześć, potrzebuję pomocy odnośnie w/w modelu.
To mój pierwszy OLED, wybraliśmy go głównie ze względu na sposób montażu, w którym telewizor całkowicie przylega do ściany (mamy ścianę z tv prostopadle do głównego wejścia do salonu, więc widzimy całą "szparę" ;)
Jednak sprzedawca w MM odradził nam ten model - powiedział, że grzeje się dużo mocniej niż pozostałe OLED-y i pokazał color test na kilku modelach - LG G2 rzeczywiście wypadł bardzo słabo na tle np. SONY, miał sporo wypaleń. Nie jestem niestety w stanie zweryfikować warunków, w jakich TV był używany na ekspozycji, podobno wisiał tam 1,5 roku.
Czy macie jakieś doświadczenia z tym modelem ?
PS. na ten panel LG daje 5 lat gwarancji..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model G2 to model ma ponad 1,5 roku.
Od dawna nie dostępny
Jeśli grał na sklepie non stop na jednym kanale po 16 godzin dziennie, to
oled ma potrzeby opisane w instrukcji.
To slaby sprzedawca skoro sięgnął po taki numer.
Nowy model to G33 i wart polecenia.
ile masz max kasy ?
 

84lukasz

New member
Na G33 nie mam budżetu - chciałbym wydać około 7k.
Niestety nie znalazłem nic innego co wisi na ścianie w taki sposób (pomijając The Frame, który ciężko porównywać z OLEDami)..
 

nelson87

New member
Jeśli poszukujesz modelu, który będzie przylegał idealnie do ściany i chcesz trochę zaoszczędzić, to bierz to G2 (model z 2022 r.). Ale nie z tego sklepu z outletu, a nowy (jeśli jesteś kilka stówek więcej dołożyć). Na stronie LG obecnie 7444PLN, RTV Euro AGD również w tej cenie. Nowości co roku będą i za tym ciężko nadążyć, natomiast taka cena jest bardzo kusząca. No i jeszcze 5cio letnia gwarancja na panel.
 
Do góry