LG OLED65G1 a AppleTV

Tomisek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Kilka miesięcy temu postanowiłem wymienić wreszcie sprzęt AV na coś nowego.
Miałem od lat - sprawdzony tv Sony 55HX850, amplituner Denona 3313, i od zawsze komórka Samsunga serii galaxy.
Nie wiedziałem co kupić - z TV zdawałem sie na Kikiego - wybrałem LG65G1 - jak dla mnie ok . POlecam sprzedawce na marginesie hehe///

Większy problem był z zestawem audio i kolumnami . Mam fajną firma w Rzeszowie i po przesłuchaniu doradzono mi stereo - Arcam SA30 oraz kolumny - PMC twenty5.26.
Z zaleceniami przesiadki na Appla - gdyż ponoć zdecydowanie lepiej się łączy przez AirPlay z applem niz komorkami z androidem.

Tak zrobiłem i powiem ze bedąc człowiekiem starej daty nie żałuje - polecam - super sprawa - oglądając TV można w każdej chwili odpalić bez problemu muzykę ze Spotify czy YT.

Super to działa - Arcam-LG i Apple - hehe

////////////////


Mam pytanie - odnośnie telewizora LG oraz zainstalowanego w nim AppleTV - mam roczna subskrypcję po zakupie Ipada Pro - obraz super - wszystko ok - nie jestem w stanie włączyć napisów - czy aplikacja AppleTv w telewizorach LG obsługuje napisy ?????

Ogladam obecnie obraz z napisami z laptopa udostepniajac bezprzewodowo monitor do LG - ale jakos bardzo słaba ...

Pozdrawiam
 
Do góry