LG OLED65C7V-Z Zielone pasy na matrycy po wymianie modułu zasilania

MajkiSpajki

New member
Cześć,

nie znalazłem podobnego wątku więc piszę.
Tydzień temu wymienili mi moduł zasilający w TV. Zrobili to za free bo jest akcja serwisowa związana właśnie z przegrzewającymi się modułami i mój TV kwalifikował się. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że po wymianie na dole ekranu pojawiły się dwa zielone pasy, a wcześniej ich nie było. Oczywiście serwis umywa ręce bo według ich serwisantów owe pasy nie mają prawa powstać z powodu wymiany modułu. Co prawda zgłosiłem reklamację w LG, ale nie liczę na wiele. Jestem w mega kropce bo zostaje z lekko ponad dwuletnim telewizorem, gwarancja producenta się skończyła i nie wiem co robić. Może miał ktoś podobny przypadek?

ps: chciałem dołączyć foto, nakazuje kontakt z adminem więc może mam zablokowane jakieś funkcje.

Z góry dzięki za każdą pomocną informację :)
 

MajkiSpajki

New member
Niestety problem jest taki, że telewizor nie został włączony przed jak i po wymianie w obecności serwisanta nad czym ubolewam. Pan się strasznie śpieszył bo było juz po 17. Nie mam w zwyczaju podejrzewać, że coś będzie nie tak jak ktoś mi coś serwisuje, ale jak widzę uczymy się na błędach. Szkoda tylko, że ten będzie mnie słono kosztować :/
 
Do góry