LG OLED55B6J i karta CI+ - pytanie do posiadaczy

hanauama

New member
Jak w tytule. Skłaniam się do zakupu tego modelu (przesiadka po wielu latach z Samsunga) i przed ostateczną decyzją powstrzymuje mnie jedna jedyna kwestia.
Czy wykorzystując kartę CI+ z kablówki będę mógł posortować sobie listę kanałów według własnego uznania? Wiadomo że nominalnie jest to zablokowane ale dotychczas w Samsungu eksportowałem listę-chaos na USB, potem obróbka na samychan.com, import na TV i po kłopocie. Tymczasem dzisiaj w markecie sprzedawca mi powiedział że LG nie ma w opcjach możliwości eksportu/importu listy kanałów. W tym momencie cały entuzjazm do przesiadki na OLEDa ostygł i wszystko mi opadło.
To jest dla mnie sprawa absolutnie kluczowa - jeśli nie mogę posortować kanałów po swojemu to choćby telewizor był najlepszy na świecie, wyświetlał hologramy i drukował pieniądze to i ja i tak go nie chcę.

Pytanie do szczęśliwych posiadaczy 55B6J - czy ktoś już ogarniał ten problem? Oczywiście czytałem w sieci że jest w LG ukryte menu serwisowe, że są różne sztuczki i da się to zrobić. Niestety wszystkie dobre rady dotyczyły innych modeli. A jak wiadomo, w każdym może być inny soft, w jednym dany patent zadziała a w innym już nie. Stąd moje pytanie do posiadaczy tego konkretnego modelu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Do góry