LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

pantomima

Banned
A jak za długo grasz na konsoli albo oglądasz stateczne obrazy to też Ci się zepsuje, eh te świetne oledy:D


Wypalenia sa wpisane juz w ta technologie , podbnie jak w przypadku pdp .
Decydujac sie na oleda trzeba miec to na uwadze .

Mam plazme , gram na niej na konsoli i nie dorobilem sie jeszcze wypalen(w sumie to mam 3 plazmy ) .

Jestem poprostu ostrozny : zawsze po kilku godzinnym graniu wlaczam neutralny obraz i zostawiam tak tv przez kilkadziesiat minut . Pomaga to w rozmyciu/rozproszeniu powstalych duszkow , o czym wspominalem juz wczesniej.
Innej metody , zabespieczenia niestety nie ma .



Pakolo - do samego grania pewnie kupilbym leda , ale do kina tylko Oled !

Kiedys gdy bylem w Sony Center staly praktycznie obok siebie ZD9 i Oled . Obraz na zd9 wyglada extra , ale gdy zobaczylem ten generowany przez oleda to zapomnialem o zd9 .
Czern/kontrast oleda jest genialna ! Oledy sa swietne kolego ;)
To tv praktycznie doskonale, pozostaly jedynie niuanse do poprawy.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panto
Ja mam trochę inne podejście do tv. Włączam, oglądam, gram, wyłączam. Nie chciałoby mi się za każdym razem robić zabiegów ochronnych. Nie neguję oleda w kwestii jakości obrazu bo miałem przyjemność u znajomego przeglądać swoje treści i kontrast czerń są swietne. Może kiedyś, jak będę miał 100% pewności, że nie zamorduję oleda grając w FUT champions 8h, to się skuszę na tą techonologie. Póki co myślę, że oled u mnie nie przetrwałby roku.
 

pantomima

Banned
No niestety , cos za cos ;)

Gdybym gral po 8h tak jak Ty , to rowniez nie bawilbym sie w plazme (swego czasu), a obecnie w oleda , bo to jedyna opcja w moim przypadku gdy bede kupywal nowy tv.

Kzdy dobier tv/technologie pod swoje indywidualne potrzeby,upodobania.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czasem się zdarzy tyle pograć, przeważnie to 2h dziennie. Aktualnie mam wymuszoną przerwę bo xbox umarł i jest na wycieczce we Frankfurcie. W połowie maja budowa rusza z grubej rury więc musiałem nadrabiać:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja mam kilka tytułów, które ogram jak chatę skończę, na większym tv:) W przyszłym roku będę męczył Kikiego o jakiegoś 75 calowca.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Teraz nie miałbym gdzie wstawić 75, a na dodatek mam tv z netii, która jakościowo jest tak żałosna, że na 55mu7052 wygląda marnie. Wziąłem od brata dekoder nc+ i w porównaniu do netii to jakbym z dvd na bluray się przesiadł:)

Zobaczymy co będzie w ofercie w przyszłym roku i jak będą wyglądały ceny, bo wydaje mi się, że powoli większe przekątne tanieją i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości 75/82 cale będą w cenach 65 cali obecnie.
 

pantomima

Banned
Ceny beda pewnie wygladaly podobnie jezeli miec na mysli nowy segment . To co wychodzi obecnie troche potanieje co oczywiste .

Ja czekam na 77" w rozsadnej przystepnej cenie ;)
 

Sober

New member
Ja kupiłem uchwyt wysuwany w zakresie 7-80cm, także na wieczorne seanse wysuwasz sobie TV do siebie ;-)

Przy 3m od ściany z tv 65 cali zrobi się efektywnie 87 cali :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena na 77" jest już znana - kosztuje 41.999 zł
Dla 10 pierwszych - cena specjalna z pakietem.
Ceny te podajemy tyko na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry