LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

jurekl14

New member

Attachments

  • 20180121_134753.jpg
    20180121_134753.jpg
    149,5 KB · Wyś: 45

jurekl14

New member
No właśnie nic już niżej nie ma. Nie można zjechać niżej kursorem i przyciskami strzałek na pilocie. Nie ma też bocznego paska w oknie, który wskazuje możliwość przewijania okna. Dzisiaj wykonam ustawienia fabryczne i ponowną instalację.
 

jurekl14

New member
Pomógł. Potwierdził moją niepewność czy ta funkcja tam jest. Okazało się, że funkcja kopiowania listy kanałów pojawi się tylko po wybraniu podczas instalacji "innego dostawcy". Ja wybrałem UPC i dostałem gotowa listę kanałów i brak możliwości jej kopiowania - funkcji tej po prostu nie było nawet na liście menu. Pokazała się po ponownej instalacji i przeskanowaniu pasma kablowego i sat. Teraz tylko muszę odpalić zgraną listę w chansort - na razie się nie otwiera.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest z kalibracją gratis , dostawą.
Zwrot z LG Polska 400 zł
 

achim69

Member
Panowie, może miał ktoś podobny problem do mojego?
Mianowicie, zacina mi się pilot.Na ekranie wyświetla się napis " sygnał pilota magic jest niestabilny"
Zauważyłem że jak wyłączę router to pilot działa dobrze , ale nie po to jest wifi w tym TV żebym go nie używał.
Jak rozwiązać ten problem?
 

achim69

Member
Zdarza się czasami. Głównie jak gdzieś zasłaniam pole widzenia, ale za chwile wraca do siebie.

Tak , tylko że ja siedzę 2,5 metra na wprost tv i nic pilotowi pola widzenia nie zasłania.Przeczytałem że pilot magic działa na częstotliwości 2,4 ghz , czyli tak samo jak sieć lan.
Bez sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry