LG OLED C2 65 zakup

tracer10

Member
tracer10...
wszystko co piszesz się zgadza.Tylko jedna mała korekta...kiki jest "specjalistą" od Philipsa i TCL. LG jest tolerowane.Sony to jak już nie ma nic innego ,a Panasonic i Samsung są totalnie beeeee .
Napisałem wyraźnie, że sprzedaje prawie wyłącznie LG i nigdy nie będzie obiektywny jak ktoś śmie tu napisać, że telewizory Oled tej firmy nawet nie stały koło odpowiedników Sony czy Panasa bo ''się trzęsie'' o potencjalnego klienta który przypadkiem przeczyta, że dając tysiaka więcej ma coś o wiele lepszego i przede wszystkim pewniejszego niż LG.

Zupełnie jakbym czytał Gmerowskiego i jego wywody o dominacji Samsunga nad wszystkim co ma jakikolwiek ekran.
Oczywiście tamtejszy portal bierze szmal od Samsunga co zaburza im zupełnie obiektywność.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Większych głupot nie czytałem.
Przez ostatni tydzień sprzedawane są głównie Sony.
Więc nie pisz głupot o których nie masz pojęcia.

Pisaliśmy w klasie cenowej.
Naucz się czytać i rozumieć.
Obiektywizm zostaw innym.

Pytanie ile masz max kasy ?
 

tracer10

Member
U ciebie jaka by nie była klasa cenowa to zawsze LG czy TCL.
Panas się rozpadł, Sony to dziady, Samsung to domena konkurentów więc też bee[ choć tu racja ]
Niczego nie zakrzyczysz.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Przez ostatni tydzień sprzedawane są głównie Sony.
Bo jak klient chce Sony to przecież wiadomo ,że nie odmówisz.
Tu bardziej chodzi o to co proponujesz tym niezdecydowanym,którzy nie znają się na temacie.A wtedy jest Philips i TCL.Reszta producentów raczej z przypadku jest proponowana.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co opowiadać głupoty ?
Po co ?
Każdy kupi co chce - więc teorie spiskowe są widać w modzie.
Każdy dostaje propozycje najlepsze w klasie cenowej.
Najlepszy w klasie cenowej omawianej zgodnie z tytułem wątku - jest LG 65C2 i nikt tego nie zakrzyczy .
 

tracer10

Member
Nie możesz w ten sposób podchodzić, bo z racji tego, że LG to chłam dla mas z reguły ma najniższe ceny wszystkiego. Tłucze mln badziewia to i ceny ma niskie. Do tego tłucze też od groma paneli na wymianę bo akurat to ma opanowane do perfekcji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Twoja opinia.
Na pokazach , porównaniach , testach LG ma się dobrze.
Nie musisz się martwić.
 

tracer10

Member
Jak tak się martwię o LG jak ty o Panasa lub Philipsa:)
Miło by było jakbyś do swojej radosnej twórczości wprowadził trochę obiektywizmu wszak najwięcej na ciebie ludzie szukający TV tu patrzą.
Zresztą nie wiem dlaczego bo równie dobrze mogliby iść do byle sklepu z LG.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Po co opowiadać głupoty ?
Po co ?
Każdy kupi co chce - więc teorie spiskowe są widać w modzie.
Każdy dostaje propozycje najlepsze w klasie cenowej.
Najlepszy w klasie cenowej omawianej zgodnie z tytułem wątku - jest LG 65C2 i nikt tego nie zakrzyczy .
Jakbyś nie czarował rzeczywistości, nie zmieni to faktu, że kolega wyżej ma 100% racji.
Niestety prawda jest taka, że brak obiektywności Twoich wypowiedzi jest rażąca. I nie ograniczam się tu tylko do tego wątku.
Jako administrator forum powinieneś szczególnie zwracać na to uwagę a jest dokładnie na odwrót.
Zapewne zaraz usuniesz mój post, jak zwykle lubisz to robić ale i tak mam nadzieję, że da Ci choć trochę do myślenia to co napisałem.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Każdy dostaje propozycje najlepsze w klasie cenowej.
Tylko dziwnym trafem te propozycje to najczęściej Philips i TCL.Przypadek???

Niestety prawda jest taka, że brak obiektywności Twoich wypowiedzi jest rażąca. I nie ograniczam się tu tylko do tego wątku.
Jako administrator forum powinieneś szczególnie zwracać na to uwagę a jest dokładnie na odwrót.

To nie jest dziwne ,biorąc pod uwagę fakt ,że to nie jest forum dyskusyjne tylko forum sprzedażowe stworzone po to by napędzać sprzedaż sklepu .Polecane jest głównie to, z czego jest najlepszy zysk.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie każdy robiłby tak jak TY !
Głodnemu chleb na myśli
Jak Ty tak robisz od razu myślisz , że wszyscy też.
.
Są ludzie do 35 lat którzy pomagają wybierać modele - pasujące do potrzeb.
A modele i marki w klasie najlepsze wg testów opinii, sprawdzenia .
TCL, Philips czy LG spełniają oczekiwania w klasie.
 

tracer10

Member
U ciebie jak widać dobre samopoczucie w cenie. Nieważne, że słowem się nie zająkniesz na temat innych marek mających z reguły lepszy sprzęt niż te trzy z których żyjesz.
Ciągle powtarzasz brednie o spełnianiu prze np. LG oczekiwań w klasie cenowej zaproponowanej przez potencjalnego klienta.
Szkoda, że LG ciągle tez spełnia swoje oczekiwania i dalej klepie tysiące paneli na wymianę którą np. w PL robi za free.
Wpychasz ludzi w łapska firmy której oledy szczególnie te tańsze dalej są zawodne byle tylko odhaczyć kolejny sprzedany egzemplarz.

Bo spełnia oczekiwania lol(n)

Powtórzę raz jeszcze, trzeba być niespełna rozumu jeżeli szukając nowego tv bierze się pod uwagę opinię jakiegokolwiek sprzedawcy danej marki/marek.
 
Ostatnia edycja:

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie każdy robiłby tak jak TY !
Głodnemu chleb na myśli
Jak Ty tak robisz od razu myślisz , że wszyscy też.
Nie znasz mnie , nie wiesz kim jestem i co robię więc skąd wiesz co robię i co myślę?
Nie znając rozmówcy robisz w jego kierunku "osobiste wycieczki" ,insynuując jakieś dziwne sprawy .Za takie zachowanie innych użytkowników co najmniej upominasz ,że o banach nie wspomnę.
No ale sobie bana przecież nie dasz .Co najwyżej od razu ,lub po krótkim czasie usuniesz post .
 

tomaszpf

New member
Nie muszę. Mam w domu najnowszy model OLEDa (Philips 55OLED807) i nieco starszy LCD (SONY 49XH9505). W dzień LCD nie odbiega jakością od OLEDa, choć jest to model z 2020 roku. Uwzględniając fakt, że dzisiejsze wysokopółkowe LCD są dużo jaśniejsze i ogólnie jeszcze lepsze od mojego LCD, to w dzień OLED dostaje od nich wyraźnie po dupie.
Hahaha, wiekszej bzdury nikt chyba nie napisał na żadnym forum, nie tylko poswieconym elektronice. LCD porównywać do OLEDa. Idź do okulisty chociaz chyba juz za późno, więc lepiej bedzie do psychiatry.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Zapoznaj się z ww. materiałem, nim zaczniesz wszystkich obrażać. A następnym razem użyj argumentów, na których się opierasz nim powysyłasz innych do psychiatry. Chętnie podyskutuję.

 
Ostatnia edycja:
Do góry