LG OLED C2 65 zakup

Twentty

New member
Dzień dobry, mam możliwość zakupienia OLED LG C2 w rozmiarze 65 cl za 7600 zł. Dodatkowo od tej kwoty jest cashback 1000 zł + 850 zł w formie karty podarunkowej do sklepu. Finalnie wychodzi 5750 zł. Karta mi się i tak przyda bo wykańczam mieszkanie w tym roku :)

Chodzi mi o to czy warto to brać czy będzie lepsza cena za C2 65 cali?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi/rady.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Finalnie wychodzi Ci 5750 zł. Dobra cena za 65 cali. Czy będzie lepsza, kto to może wiedzieć...
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak za 65” to bardzo dobra cena :) pamiętam z poprzedniego roku C1 w tym samym rozmiarze długo utrzymywał się za ok 6300. Pewnie czasem salo się wyrwać taniej, ale dobra cena utrzymująca się przez jakiś czas to właśnie ~ 6300
 

tdk76

Member
Dzień dobry, mam możliwość zakupienia OLED LG C2 w rozmiarze 65 cl za 7600 zł. Dodatkowo od tej kwoty jest cashback 1000 zł + 850 zł w formie karty podarunkowej do sklepu. Finalnie wychodzi 5750 zł. Karta mi się i tak przyda bo wykańczam mieszkanie w tym roku :)

Chodzi mi o to czy warto to brać czy będzie lepsza cena za C2 65 cali?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi/rady.
chyba już karta podarunkowa się skończyła. Sprawdź jej warunki zamiast się napalać bo ostatnio jest 30za300, 10% itp - ale żeby dostać taki kod rabatowy na następne zakupy to trzeba spełnić warunek x2 więcej wydać żeby dostać taką zniżkę np w me i euro.
 

musicA

New member
Czy ta cena to 7499 i od tego cashback 1000 zł, czy też 6499 bez możliwości skorzystania z cashback LG :)? Poluje właśnie na LG choć zastanawiam się czy nie będzie za mały do mojego salonu i czy za bardzo od ekranu nie będzie odbijać, mam sporo przeszkleń w salonie + odległość do kanapy mam 3m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To LG wysyła Ci kasę więc bez obaw.
Nigdy nikogo nie oszukali.
Mam podobne warunki i jest super.do tych warunków nic lepszego nie kupisz
Napisz na PW, dostaniesz info.
 

musicA

New member
Tak, wiem, że LG :). Znam zasady cashback'ów. Co więcej wielokrotnie z takiej formy korzystałem. Bardziej mnie zastanawia jak to w praktyce wygląda różnica między Qled np Q80 75 cali vs np. Oled C2. Domyślam się z powodu technologii różnica większa dopiero w nocy będzie. Gdzieś wyczytałem, że przy tym LG dość mocno odbija światło się na ekranie
 

tracer10

Member
Tak bierz, LG nigdy nikogo nie oszukał, zna zasady cashbacków i prawdopodobnie matrycę też ci szybko wymieni gdyż lubią to robić i mają olbrzymie doświadczenie w tej akurat kwestii. ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Łatwo niektórych wkręcić.
Idź do pierwszego sklepu.
Postaw OLED TV obok LCD.
I masz prosty wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie daj się wkręcić.
Jak LG produkował oledy to Panasonic który przestał produkować i sprzedawać telewizory na dwóch kontynentach, mógł jedynie poprosić LG i ustawić się w kolejce po matryce LG i tak zostało.
Sony podobnie.
 

Janusz_tv

New member
Dzień dobry, mam możliwość zakupienia OLED LG C2 w rozmiarze 65 cl za 7600 zł. Dodatkowo od tej kwoty jest cashback 1000 zł + 850 zł w formie karty podarunkowej do sklepu. Finalnie wychodzi 5750 zł. Karta mi się i tak przyda bo wykańczam mieszkanie w tym roku :)

Chodzi mi o to czy warto to brać czy będzie lepsza cena za C2 65 cali?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi/rady.
Czy ta cena to 7499 i od tego cashback 1000 zł, czy też 6499 bez możliwości skorzystania z cashback LG :)? Poluje właśnie na LG choć zastanawiam się czy nie będzie za mały do mojego salonu i czy za bardzo od ekranu nie będzie odbijać, mam sporo przeszkleń w salonie + odległość do kanapy mam 3m

I co finalnie wybraliście? Cena była super, szkoda, że wtedy jeszcze nie szukałem telewizora bo teraz pozostaje tylko czekać aż znowu będzie taka akcja.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Łatwo niektórych wkręcić.
Idź do pierwszego sklepu.
Postaw OLED TV obok LCD.
I masz prosty wybór.
W dzień to akurat dobry LCD bez problemu rozłoży OLEDA na łopatki, więc wybór nie jest taki oczywisty i na podstawie twojej sugestii, może kupić zupełnie co innego, niż się spodziewasz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Idź do sklepu i sprawdź na własne oczy.
Cena dla niebieskich członków forum bez zmian jeszcze kilka dni i to z pakietem gratisów dodatkowo.
 

tracer10

Member
Nie daj się wkręcić.
Jak LG produkował oledy to Panasonic który przestał produkować i sprzedawać telewizory na dwóch kontynentach, mógł jedynie poprosić LG i ustawić się w kolejce po matryce LG i tak zostało.
Sony podobnie.
No tak handlarz LG przemówił.
Zero obiektywności jak na podobnym portalu.
Naprawdę wierzysz w to co piszesz?
Nie idź w stronę Gmerek.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
tracer10...
wszystko co piszesz się zgadza.Tylko jedna mała korekta...kiki jest "specjalistą" od Philipsa i TCL. LG jest tolerowane.Sony to jak już nie ma nic innego ,a Panasonic i Samsung są totalnie beeeee .
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Idź do sklepu i sprawdź na własne oczy.
Cena dla niebieskich członków forum bez zmian jeszcze kilka dni i to z pakietem gratisów dodatkowo.
Nie muszę. Mam w domu najnowszy model OLEDa (Philips 55OLED807) i nieco starszy LCD (SONY 49XH9505). W dzień LCD nie odbiega jakością od OLEDa, choć jest to model z 2020 roku. Uwzględniając fakt, że dzisiejsze wysokopółkowe LCD są dużo jaśniejsze i ogólnie jeszcze lepsze od mojego LCD, to w dzień OLED dostaje od nich wyraźnie po dupie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry