LG OLED 65C8 test - umarł król, niech żyje król. Tworzymy historię, czyli pierwszy inteligentny telewizor na rynku.

Status
Zamknięty.

PiotrJot

New member
Masz z polskiej dystrybucji ?
Bo będzie specjalna akcja z extra prezentami ...

Witaj,
Właśnie padł mi 3-letni Sony, i jestem w trakcie wyboru TV 55"
Brałem pod uwagę Philipsa POS9002 lub LG C7, ale trafiłem na test C8 i jestem pod wrażeniem.
Masz może więcej info dot. promocji z prezentami, oraz czy w przypadku zakupu TV teraz łapiemy się na akcję?
Pozdrawiam,
Piotr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak kupując dla niebieskich łapiesz się na promocję.
Napisz proszę na PW podam Ci info.
 

Rop696

New member
jestem bardzo zainteresowany tym modelem i mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi
- jest tutaj USB 2.0 - czy nie ma problemu z materiałem 4K ?
- jakie formaty video są obsługiwane z USB ?
- jak z napisami PL czy mogą być w osobnym pliku? - jeśli tak to jakie ?
- czy dyski zewnętrzne o pojemności powyżej -2 TB są rozpoznawalne bez problemu.
 

fio

Member
jestem bardzo zainteresowany tym modelem i mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi
- jest tutaj USB 2.0 - czy nie ma problemu z materiałem 4K ?
- jakie formaty video są obsługiwane z USB ?
- jak z napisami PL czy mogą być w osobnym pliku? - jeśli tak to jakie ?
- czy dyski zewnętrzne o pojemności powyżej -2 TB są rozpoznawalne bez problemu.

- 4K z USB działa bez problemu
- Jest tego tyle, że najlepiej zobacz sobie w instrukcji: ::::::::::LG:::::::::: (wybierz język Polski, następnie sekcja "Odtwórz pliki z innego urządzenia", i następnie z menu "Zdjęcia i wideo"
- napisy mogą być w osobnym pliku - formaty w linku powyżej
- w tej samej instrukcji napisano, że do 2TB
 

WuMike

New member
Bez reklam
Xbox One S był hitem w 2016, kiedy go kupiłem. Wolałabym 1000 zł mniej zapłacić za 65C8 i tylko taka promocja mnie interesuje.
 

sworks

New member
Dokładnie. Tym bardziej Xbox One S do takiego TV to dla mnie krok w tyl. Widać, że próbuja się pozbyć starego sprzętu i robią extra promocje.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O czym Ty mówisz. Nie iem czy wiesz ale sprawa dotyczy modelu seriiC8 - który dopiero wszedł na rynek więc teorie spiskowe są mało śmieszne.
A Xbox jest gratis i się jego nie pozbawią bo nie są producentami .
 

sworks

New member
Nie zrozumielismy sie. Nie mialem na mysli TV jezeli chodzi o wiek tylko konsole. Do takiego TV to powinni dawac jak juz promocje na Xbox One X albo Ps4 Pro. Kupuje najnowszy TV i rowniez chce miec najnowszy sprzet do grania. Inna sprawa jest ze tez podobnie jak kolega powyzej wolalbym zeby zamiast tej konsoli byl upust cenowy na samym telewizorze. A LG to juz w zeszlym roku robilo przeciez akcje promocyjne z konsolami Xbox wiec cos ze soba jednak wspolnego maja. Ogolnie ten TV tak ale nie za taka cene i nie z takimi naciaganymi prezentami. To moje prywatne zdanie

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
ten LG C8 robi wrażenie :) chyba jeden z najlepszych oledow.. ciekawe co na to Sony i Philips.. aaa i jeszcze Panasonic niedługo wejdzie - ale tu pewnie cena będzie zaporowa..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A LG seria B8 i seria C8 - specjalna oferta dla niebieskich członków forum.
Z Xboxem mają tyle wspólnego co TY- to po prostu pomysł rynkowy.
Sprawdził się extra w poprzednim roku , to kontynuują.
Możesz zawsze kupić z Niemieckiej dystrybucji - drożej o 600 zł , bez kalibracji, bez Xboxa.
Razem 2000 zł zapłacisz drożej.

Philips z serią 873 w nowych cenach - już zamiata rynek.
 

fio

Member
Mnie tam się podoba ta oferta z X-Boxem (pewnie dlatego, że nie mam). Faktycznie lepszy byłoby może zwrot, ale prezent takiej wartości to również duża zachęta. Jak ktoś ma może odsprzedać lub podarować komuś.

@kiki widmo już od kiedy te X-Boxy się pojawią? Na stronie LG dalej brak regulaminu.
 

sworks

New member
600 zl drozej? Zastanawiam sie wobec tego skad telewizory biora sprzedawcy ktorzy sie oglaszaja na znanym portalu aukcyjnym. Oni tez musza cos na tym zarobic a ceny jak dla niebieskich tyle ze bez xboxow. Nie biora z dystrybucji niemieckiej?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akcja z Xbox rusza 21.05 ale można już zamawiać od ręki. Dla niebieskich jest i tak specjalna cena z to z pakietem plus xbox z grą od LG Polska.
I jeszcze Buty NB od LG Polska w prezencie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Akcje z gadżetami mniej mnie interesują. Ktoś, kto kupuje taki sprzęt zwykle ma już co najmniej jedną konsolę.

Wolałbym po prostu zobaczyć w promocji OLED, za odpowiednio mniejszą kwotę niż sumarycznie dodatki i wtedy decyzja byłaby prostsza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cenę dostałeś zdecydowanie najlepszć w Polsce i to z pakietem gratis :
Kalibracja
Uchwyt
Montaż
Dostawa
I LG dodaje dwa extra prezenty które możesz sprzedać lub oddać w prezencie.
Tak czy tak masz jeszcze kilka stów w kieszeni.
Nie mów , że to słaba oferta.

Konsola z LG Polska jest na osobę która kupiła.
Odbierz ja wyślesz do nas i dogadamy się co do ceny.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie mówię, że słaba, tylko osobiście wolałbym bez gadżetów, w niższej cenie, zwyczajnie. Buty mam, konsole też, wieszak też, chociaż gdyby był z ruchomym ramieniem na wysięgniku to bym wziął i zastapił mój zwykły, przyścienny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oferta aktualna, zrobisz ja uważasz.
Promocja jest miesiąc czasu z okazji MŚ w Rosji .
 
Status
Zamknięty.
Do góry