Lg oled 2020 oled65gx3la vs sony oled kd-65ag9baep

JarekSkwarek

New member
Bardzo proszę o poradę w sprawie wyboru telewizora, salon ok 30m/kwadrat, źródło sygnału -canalplus, często netflix, bardzo bardzo sporadycznie konsola. Obecnie Panasonic TX-P55VT60 oglądany głównie wieczorową porą. Rozważam Lg oled 2020 oled65gx3la lub sony oled kd-65ag9baep
 
Ostatnia edycja:

JarekSkwarek

New member
"jeżeli nie ma potrzeby po co przepłacać" to stara prawda- jednak plazma straciła trochę na jasności scen no i brak 4k :( po za tym 55cali - to obecnie trochę za mało :)
 
Ostatnia edycja:

Undziak

Member
Ja przesiadłem się z plazmy Panasonica 50GT60 na LG CX 65". U mnie był duży przyrost przekątnej, jakość obrazu uległa poprawie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że 4k wymaga lepszego źródła niż plazma (FHD). Inna sprawa, ważne abyś był świadom vertical banding. Tego w sumie nie widać przy normalnych filmach ale można zauważyć przy filmach z dużą ilością ciemnych scen. Tutaj jakość produkcji odbiega od tego co znamy z plazm Panasonica. Jak to akceptujesz to przesiadka cieszy:)
 

JarekSkwarek

New member
Jakoś uparłem się na GX obecnie w promocji wychodzi 7700 a CX 8099, natomiast sprzedawca bardzo namawia mnie na Sony kd-65ag9baep
jednak to różnica prawie 2000 wiec nie wiem czy warto!
 

pantomima

Banned
Jw.polecam namawia bo ma z zeszłego roku na stanie. Dobrego odbioru.

Ty nie polecaj i nie namawiam, bo Ty pojęcia nie masz jaki obraz oled generuje. Nie masz z oledami nic wspólnego, a 5 minut w salonie przy nie skalibrowanym.oledzie to tak jak widzieć super sportowe auto przejeżdżającę ulicą w Twoim.przypadku . Gx to Ty widziałeś w gazecie .
Wypowiadaj się w temacie swojej plazmy , z którą utkwiłeś w 2013 , której poprawnie odminieć nawet nie potrafisz .
Nauczyłaś się już odmiany przez przypadki czy nadal plazma w liczbie mnogiej u Ciebie plaźmy wybrzmiewa ...?
 
Do góry