LG oferuje 4 nowe filmy 4K w Europie ...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koło mnie jest kilka takich osiedli i jest dokładnie to samo... jak to śpiewa jedna z wokalistek ..." to jest Polska tu się ciężko oddycha..." :) chcesz Internet zapłać za kabel a operator po zastanowieniu da Ci usługę :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
ja wypowiedziałem swoje zdanie że jeśli ktoś reklamuje jakiś produkt to w taki sposób niech to robi żeby wszyscy mogli skorzystać i tyle...
Co masz konkretnie na mysli? Lg powinno Ci szybkie lacze zalatwic?
Przeciez wszyscy moga skorzystac. Wystarczy miec odpowiedni telewizor i odpowiednio szybki dostep do internetu. Wybrales ich nie miec, calkiem swiadomie. Stawiasz sprawe tak, jakby gmina, panstwo albo ktos inny mial Ci to zalatwic. Musisz wybrac, czy jestes swiatlym, wyksztalconym, potrafiacym zadbac o swoje sprawy czlowiekiem, czy sierota po uprzednim systemie, z roszczeniowym podejsciem, nie rozumiejacym, ze panstwo nie moze wybierac pomiedzy zapewnieniem opieki zdrowotnej wszystkim, czy pomocy socjalnej, tym ktorzy jej potrzebuja, nie zas zapewnianiem szybkich laczy nuworyszom. Nie potrzebny Ci dyplom z ekonomii, zeby zrozumiec postawe telekomu.
Poza tym, pragne przypomniec Ci, ze zyjesz "w wolnym kraju" i masz wybor, mozesz sobie kupic sam, lub wspolnotowo przyzwoite lacze, przeniesc sie do miasta, albo do "lepszego" kraju, gdzie jak piszesz, takie rzeczy zapewnia wladza (swoja droga ciekaw jestem gdzie tak maja). Masz swoja demokracje, wolny wybor.
Tymczasem chetnie uslysze proponowane przez Ciebie rozwiazanie tzn scisla odpowiedz na moje pytanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie będę sie rozpisywał bo to nie ten temat, raz jeszcze napiszę ( trzeba wszystkie wypowiedzi czytać w temacie) wg mnie jeśli ktoś się reklamuje to powinien dać wszystkim ludziom możliwość skorzystania z takiej promocji czyli dla tych co mają mega inetrnet wg Ciebie światowych ludzi, a dla szaraków takich jak ja który nie umie zadbać o swoje potrzeby ale " ma pecha" i mieszka w domu pod miastem ( generalnie nieudacznikiem - sierotą wg Ciebie) gdyż nie mam szybkiego łącza powinna taka firma zapewnic filmy na płycie. Wtedy jest to promocja dla wszystkich w 100% znaczeniu tego słowa.
Nie będę zmieniał Państwa bo mi się tu żyje bardzo dobrze, a napisałem że w cywilizowanym świecie takie rzeczy załatwia np gmina bo znam kilka takich przykładów z życia ale to nie istotne żyjemy w Polsce. Znam przykłady z Niemiec i z Norwegii. A dla mnie i dla tych wielu ludzi co nie mają internetu szybkiego najzwyczajniej w świecie internet szybki nie jest sprawą priorytetową w życiu. Tacy ludzie albo kupują filmy w sklepie i mają w głębokim poważaniu takie promocje, albo nie interesują ich na tyle filmy żeby inwestować w kabel 20 tys zł... i też mają w głebokim poważaniu takie promocje.
Każdy ma w zyciu priorytety i każdy ma prawo napisać swoje zdanie na dany temat co ja zrobiłem..I dziękuję Bogu że zyje w demokratycznym kraju bo jakbym musiał żyć w kraju gdzie priorytetem jest szybki internet to jednak wtedy tyrzeba byłoby w życiu kilka zmian dokonać. A tak to jestem szczęsliwym człowiekiem i inwestuje w to co uznaje za słuszne.

Ps Wyedytowałem post pod siebie ....
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Proponuje Ci szybko wyedytowac swojego posta, we fragmentach w ktorych imputujesz mi, ze kogos uwazam, lub co gorsza nazywam nieudacznikami, zanim nie zglosze tego jako naduzycia.

Po drugie. Nie rozpisuj sie, tylko odpowiedz na pytanie. Jest jedno i do tego dosyc jasno okreslone.
Moj komentarz nie mial nikogo obrazic, tylko wykazac schizofreniczne podejscie ktore prezentujesz.
Czy w zwiazku z tym, ze wybrales mieszkanie poza miastem , takie "szaraczki" (twoje slowo), z blokowisk, "ktorych samochody kosztuja wiecej, niz twoje kable", nie maja prawa korzystac z oferty LG, bo musi bys rowno - albo wszystkim albo nikomu? A moze jest to po prostu niewazne, tak jak dotychczas ze wszystkimi rzeczami poza Twoim zasiegiem? Tylko dlaczego Ty zawsze masz najwiecej do powiedzenia wlasnie w tych tematach, ktore Ciebie nie dotycza lub "nie interesuja" (4k, projektory).
LG, ani nikt inny w najblizszym czasie internetu Ci nie zalatwi, w zwiazku z tym oferta jest do bani, albo wrecz nie do przyjecia ze wzgledu na to, ze nie daje rownych szans?!
Daj nam cieszyc sie tym co mamy lub mozemy miec, bez Twoich opowiesci. Mozesz zyc bez tego, swiat sie nie zawali. W przyszlym roku kupisz sobie bluraya 4k i telewizor 4k i znow bedziesz cool. Tymczasem daj zyc innym

Edit:
P.S. Nie masz podstaw, do tego, aby czuc sie niesprawiedliwie czy dotkliwie skrytykowany w moim poprzednim poscie, gdyz nie to bylo moja intencja. Mysle ze wiesz z innego forum, ze gdyby to byl z mojej strony atak, bylby on bezwzgledny i skuteczny. Dlatego nie unos sie prosze i graj fair.
Chcialem zwrocic Ci tylko uwage, ze poza brakiem logiki, w tym co piszesz, pakujesz sie na znacznie wieksza mine, w jednym poscie podtrzymujesz swoje, dobrze nam wszystkim tu znane stanowisko: masz wypasione zbytki, stac Cie , bo zapracowales na to trudem i znojem ( ja to szanuje i tez uwazam, ze nikomu nic do tego, chyba, ze nadajesz temu publicznie zbyt duzo znaczenia, wtedy jestes narazony, ze ktos Ci to wypomni, a przy okazji sam sobie winny), ale ze akurat masz do kitu internet, znacznie gorszy od tych, ktorzy nie maja takich zbytkow jak Ty, zaczyna sie dramat. Nagle z liberala, gloszacego wszystkim, ze najwazniejszym dobrem jest demokracja, bo w niej kazdy moze i powinien byc kowalem wlasnego losu, ktory osiagnie tyle ile wlozy w to pracy i wysilku, zamieniasz sie w mazgaja, z roszczeniowym podejsciem, bo kazdy, tj rzad, gmina, uslugodawca, powinnien ulatwic Ci zycie, fundujac Ci internetowe lacze. Skoro jednak szybki internet nie jest Twoim glownym priorytetem, to moze powinni kanal do Zegrza wykopac , zebys mogl spod domu lodka poplywac. Nie zeglujesz? - Nie ma sprawy. To moze chociaz stacje kolejowa, zeby ekspres mial gdzie sie zatrzymac, aby Cie podrzucic do miasta. To rownie nieuzasadnione ekonomicznie i nierealne postulaty, co finansowanie eksluzywnego lacza dla Ciebie. Powinienes miec tego swiadomosc. Znam ludzi, ktorzy tez woleliby mieszkac sielsko i wygodnie na przedmiesciach, ale majac na wzgledzie transport, dostep do dobrej szkoly dla dziecka, teatrow, kin, pubow, etc wybieraja zycie w miejskim zaduchu.
Nie wiem, czy maja pelna swiadomosc, tego co traca, ale to jest ich decyzja, nikt ich nie zmusza do takiego wyboru.
Nie sile sie na porownania, czy na ocene Twojej sytuacji, ale chce zebys zrozumial, ze nikt nie jest winny tego, ze nie masz szybszego lacza, a juz napewno nie LG, ktore dalo "nierowna szanse" tym niewychowanym, bo rozliczajacym Cie z wydatkow, blockersom.
Zdajesz sobie sprawe jak to zalosnie brzmi, napisane na dodatek w jednym poscie?!?
Zreszta nie lepiej, niz w kolejnym Toim poscie, proba wykrecanie kota ogonem i stawianie sie w jednym szeregu z nimi, jako wspolofiara mojej dla "Was wszystkich pogardy".
Naprawde masz wszystkich wkolo za idiotow?
Odkrec to lepiej poki mozesz i na przyszlosc nie rob takich numerow.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przypomnę napisałeś ..."Musisz wybrac, czy jestes swiatlym, wyksztalconym, potrafiacym zadbac o swoje sprawy czlowiekiem, czy sierota po uprzednim systemie, z roszczeniowym podejsciem, nie rozumiejacym...."
Więc jak to czytać czy nie jest tak że jeśli janie zainwestuje w kabel bo sąsiadom nie zależy na szybkim necie to jestem właśnie szarakiem tak jak to napisałem czy też tak jak Ty napisałeś "sierotą" i skoro nie wybrałem szybkiego netu to do tego jeszcze mam powiedzmy dwie klasy szkoły podstawowej...
Więc chyba mam podstawę żeby poczuć sie urażonym... Zapewne moje priorytety sa inne niz placić operatorowi za pociagnięcie kabla taką a nie inna kasę .. I dlatego że tak wybrałem to jestem "sierotą po uprzednim systemie"... bez przesady...
Nie będę pisał dalej bo szkoda czasu... jedno jest pewne Ty możesz mieć swoje zdanie i ja to szanuje, a ja mam swoje zdanie i też powinieneś umieć je uszanować, bo każdy w tym kraju ma możliwość swobodnej wypowiedzi na dany temat. Więcej nie będę pisał bo nie ma sensu i tak mamy inne podejście, tylko ja to rozumiem że ktoś może inaczej na pewien aspekt patrzeć. Życzę dobrej nocy.
Ps ... i nie chodzi mi że ta promocja jest do niczego, tylko chodzi mi o fakt że jest adresowana do ludzi wyłącznie z szybkim internetem (ale nie oznacza to że ja komus tego żałuję, ale i tak dobrze wiemy, że te tv nikt nie kupi dla tych kilku filmów)... a do takiej usługi nie wszyscy mają dostęp nawet jeśli im zależy na szybkich prędkościach, bo nikt nie da 20 tys za kabel ...
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Moze lepiej przeczytaj moj edit. Jezeli to Ci niczego nie rozjasni i nie zmienisz zdania i najwazniejsze NIE WYEDYTUJESZ szkalujacego mnie tekstu, zrobi to administrator. Poza tym jak przegniesz 3 raz pale, to jak mawiali Tatarzy: No more mr Niceguy
Pomawianie kogos o zlorzeczenie wobec osob trzecich, chocby bezosobowej grupy, z ktora czytelnicy moga sie utozsamiac, nie jest przykladem swobody wypowiedzi ale tanim i brzydkim zagraniem z Twojej strony. Od lat obserwuje jak robisz niehonorowe uniki, ale na tego typu numery, jak ten zaprezentowany dzisiaj, sa nie do przelkniecia.
 
Ostatnia edycja:

pierwszyy

Member
ale jakie racje? lolek krytykuje promocje LG skierowaną do klientów/użytkowników z szybkim łączem internetowym, a on takiego nie posiada (winne LG, gmina, sąsiedzi, krwiopijcy, którzy żądają 20 tys za przyłącz itd), więc "ale lipa" i "na co to komu"...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ale jakie racje? lolek krytykuje promocje LG skierowaną do klientów/użytkowników z szybkim łączem internetowym, a on takiego nie posiada (winne LG, gmina, sąsiedzi, krwiopijcy, którzy żądają 20 tys za przyłącz itd), więc "ale lipa" i "na co to komu"...

Kolego napisałem :...." ... i nie chodzi mi że ta promocja jest do niczego, tylko chodzi mi o fakt że jest adresowana do ludzi wyłącznie z szybkim internetem (ale nie oznacza to że ja komus tego żałuję, ale i tak dobrze wiemy, że te tv nikt nie kupi dla tych kilku filmów)"..... I nie winie Lg czy sąsiadów że nie mają chęci na podłączenie się do szybkiego netu ( nigdzie tak nie napisałem)- tak jak napisałem ja ich rozumiem że mają to w głębokim poważaniu bo mają ważniejsze rzeczy na głowie jak szybki internet, a ten co mają w zupełności zapewne im wystarcza.


Raz jeszcze napiszę nikt tego tv nie kupi dla tych 4 filmów i wszyscy to wiedzą... ale jak dla kogoś jest to atrakcyjna promocja i jest wstanie za taką promocję 4 filmów wydać 30-40 tyś zl to czemu nie ... Tylko jestem pewien że jak ktoś kupi taki tv za takie pieniądze to ze względu właśnie na tv, a nie na promocję..
Pamiętam promocję do tv 55 calowego który kosztował 6500 -7000 tys cała kolekcja Bonda na bluray i nawet jak komuś te filmy nie podchodziły to na allegro wystawił za 300 zl i sprzedawało się jak bułeczki... Dla mnie dużo lepsza promocja..
Ale wolny kraj i każdy ma prawo pisać to co uważa.
 
Do góry