Lg Nano867NA warto kupić?

Jarek1112

New member
Witam, pisalem juz na tym forum w sprawie tv, dziś bylem w sklepie i na siłę probowali mi wcisnąć ten o to tv 55 cali LG NANO867NA, warto kupic za 3300?czy jest coś lepszego w tej j cenie?
 

Petru23

Banned
Ja za 3050 tydzień temu kupiłem nano903. W promocji dostaniesz gdzieś za 3400. Tego już warto. Nano86 nie, bo osiągi matrycy jak w nano80.

Te nano86 to tak 2500-2700 warto. Za. 2800 masz xh80. Jeden z najlepszych za 3k.
 

superslawko

New member
Nie polecam tego telewizora, nie da się go oglądać wieczorami, a już nie wspominając o ciemnym pomieszczeniu i ciemnych scenach. Telewizor również bardzo słabo radzi sobie ze sportem. W scenach gdzie są linie na boisku, siatka z bramki a nawet oglądając zwykły kanał telewizyjny gdy ktoś ma koszule w kratę albo inne elementy w kratkę itp. to telewizor nie radzi sobie kompletnie. Walczę z LG już drugi miesiąc o zwrot gotówki.
 

Kolina

Member
Nie polecam tego telewizora, nie da się go oglądać wieczorami, a już nie wspominając o ciemnym pomieszczeniu i ciemnych scenach. Telewizor również bardzo słabo radzi sobie ze sportem. W scenach gdzie są linie na boisku, siatka z bramki a nawet oglądając zwykły kanał telewizyjny gdy ktoś ma koszule w kratę albo inne elementy w kratkę itp. to telewizor nie radzi sobie kompletnie. Walczę z LG już drugi miesiąc o zwrot gotówki.

Dokładnie TAK jak napisałeś i jak ja pisałem w innym temacie - ja też go zwróciłem.
 
Do góry