Lg lw570s problem z edycja programów

Raikage

New member
Witam wszystkich, posiadam od nie dawna tv lg lw570s i wszystko było by pięknie gdyby nie problem z programami. Otóż już drugi raz zdążyło sie, ze niektóre pozycje zaczęły sie kopiować. Są dwie lub trzy kanały 36 i karzy jest inne. W edycji programów tego nie widać, jest tylko jeden 36 kanał. Kolejna rzecz to ze programy powyżej 36/38 są aż do 50 coś ale nie widać ich w opcji edycji programów. Zdarzało sie także ze po edycji numeru programu bądź nazwy i zapisaniu tego było ok do wyłączenia tv, potem sie przedstawiało do pierwotnego ustawienia. Po zresetowaniu wszystkich opcji dało sie ustawić wszystko na nowo, ale nie będę resetowal ustawień co miesiąc i ustawial wszystkiego od nowa.
O co może chodzić? Soft zaktualizowałem ale to samo sie zdarzyło przed aktualizacja i po.
Pozdrawiam.
 

lukwlkp

New member
Mam to samo. Dzwoniłem do Lg proponowali zmianę softu. Po świętach ściągnę serwis. O rozszerzeniu w analogu w pionie też zapomnieli. Jaki masz teraz soft.
W cyfrom przekazie niby ok., ale do analogu się nie przyłożyli.
 

Raikage

New member
Korzystam z analogowej tv kablowej osiedlowej. Cyfrowe mam tylko 8 kanałów ale tam sie nic nie dzieje.
Reinstalacja softu? Można to samemu zrobić czy musi być serwisant?
 

lukwlkp

New member
Soft samemu 05.10.02 z pena chciałem z sieci, ale aktualizacja nie wykazywała LG poinformowało mnie ,że tylko ze strony przez pena, 05.01.10 aktualizowałem z sieci . Serwis ściągam do sprawdzenia edycji i pionu w analogu. A ty jaki nr softu instalowałeś.
 

lukwlkp

New member
To w analogu tylko są problemy, bo już mało która firma się tym przekazem interesuje wiekszość ma przekazy cyfrowe. Ja też mam część z kablówki,ale rzadko tam zaglądam. Dziś testowałem BLU_Ray ,który dostałem po dwóch tygodniach i wszystko narazie śmiga bez zarzutu. Nie ma problemu z dts z usb. Jest ok. tylko jak się ma trochę czasu trzeba trochę dopracować. Z edycją w analogu są problem, ale jak nie będzie analogu to nie będzie problemu. Jaki nr softu wgrałeś przez wifi ten 05.01.10 czy ten 05.10.02 bo ten po lanie nie wchodzi.
 

lukwlkp

New member
Jest na stronach LG 05.10.02 w pomocy technicznej i nie można go ściągnąć na lanie tylko penem ze strony tak mi wytłumaczyli na info w LG. Coś takiego przy pobieraniu na pena. Na penie lub hdd musi być katalog LG_DTV a w nim plik GP3_DVB_EU_BB_MP_113Q_C0_RevNo59074_V05[1].10.02_111125_ota_V2_SECURED.epk
 

RAMZES72

New member
Ja z powodu problemów z edycją kanałów analogowych oraz ich "rozmnażaniem" wymieniłem nawet telewizor na nowy egzemplarz. Już w czerwcu / lipcu zgłaszałem ten problem do gdańskiego serwisu LG - a oni dalej do Warszawy. Zrobili nowy soft i jest ok. Należy jednak pamiętać aby po aktualizacji softu zrobić reset tv do ustawień fabrycznych.
 

Limak74

New member
czy ktos moze mi powiedziec jak zmienic nazwe kanalu analogowego?
wykryl mi jakies C11 jako TVP 1 i nie moge tego C11 zmienic ?
Na aplikacji Remote LG TV (na iphone) zmienilem nazwe tak ze mam TVP 1 ale w TV nie daje rady. Ktos pomoze?
 

PolishFactor

New member
Ok. udało sie. Teraz nie będą programy analogowe wariowaly?

Bedą , będa.
U mnie po wyszkuaniu coś ponad 1000 programów z hakiem z satki TVik się permanentnie zwiesił podczas przeglądania 400 kanału. Teraz to nawet się wyłaczyć nie da bez wyciągania kabla. Generalnie jest reakcja, ale tak z 2 minuty trza klikać by przełączyć 1 kanał , lub odpalić jakaś podstawową funkcję , łączanie z gaszeniem TVika. Serwisik idzie po świtach jak nic. Dobrze ,że mam jeszcze 2 inne TViki w zapasie. Zobaczymy jak tam LG sewisowo działa.
 
Do góry