LG LV 570s brak obrazu przy mkv.

mikewawa

New member
Witam

Kilka dni temu kupiłem w/w LG. Divx chodzi , mkv 720p rowniez ale jak próbuje właczyc cos w 1080p to juz jest dzwiek ale obrazu brak .

Aktualizowałem dzis soft ale nic sie nie zmieniło

Versja soft 04.04.06
 

and3k

New member
Mi odpalało bez problemu pliki 1080p z pendrive'a na tym modelu w Media Markt jak byłem. Więc TV wspiera ten format.
 

janosz83

New member
Ja mam dysk transcenda 500GB i mi mkv nie idzie w 1080p 720p jescze nie probowalem
problem wyglada tak obraz sie pokazuje ale pikseluje a dzwiek przerywa czy to jest wina dysku czy coś z tv??
 

sivy20

New member
witam
mam pytanie odnośnie napisów do filmów w .mkv
jaki format plików czyta ten tv .sub czy .txt?? odpaliłem film z napisami w .sub i nie czyta, oba pliki w takiej samej nazwie, nie próbowałem z .txt??
i jeszcze jedna sprawa tv mam podłączony do routera po kablu a kompa przez wifi na PC zainstalowałem PLEX MEDIA SERVER wszystko ładnie tv widzi
ale przy filmach .mkv 1920x800 przycina co chwile neta mam 20Mb czy istnieje jakis inny sposób aby udostępnić pliki z kompa czy tylko PLEX??
 

Lech36

New member
Witam

Kilka dni temu kupiłem w/w LG. Divx chodzi , mkv 720p rowniez ale jak próbuje właczyc cos w 1080p to juz jest dzwiek ale obrazu brak .

Aktualizowałem dzis soft ale nic sie nie zmieniło

Versja soft 04.04.06
Przepuść film przez program "mkvmerge GUI" (wrzuć go do programu i "każ zmuxować"), ale nie przez najnowszą wersję tylko np. wersję 4.0.0 . U mnie zadziałało. Jednak wsparcie tv LG dla różnych formatów jest słabe i lepiej jest kupić do kompletu np. jakiś odtwarzacz BD czytający pliki lub specjalistyczny odtwarzacz plików. Co jakiś czas będą problemy z tymi plikami
 
Do góry