LG lm660s wifi,sortowanie kanałów

arni455

New member
Witam
Posiadam telewizor lg lm660s i problem z wifi, otóż konfiguruje sieć według wskazówek z tv" mam router sieć domową zabezpieczoną hasłem" wpisuje hasło łączy i niby działa ale po zgaszeniu telewizora i ponowny włączeniu muszę za każdym razem wpisywać hasło to jest irytujące. Nie można zaznaczyć tak jak w kąpie żeby logowało automatycznie tylko nie wiem gdzie?

Więc podłączyłem się kablem do routera internet niby jest ale wyskakuje co jakiś czas na telewizorze że odłączono przewód a za chwile że podłączono a przewodu i routera nikt nie rusza.

Druga sprawa mam kartę cyfry+ z modułem cam Aston.
Ma ktoś doświadczenie jak poukładać kanały w swojej kolejności a nie jak cyfra nadaje?

Z góry dzięki za podpowiedzi
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Posiadam telewizor lg lm660s i problem z wifi
Wyłączasz do trybu czuwania czy całkowicie? Zobacz zachowanie w obu wariantach. Jaki router posiadasz, masz w nim najnowsze firmware? Ustaw szyfrowanie WPA2 PSK AES lub dla testu mieszane WPA/WPA2 PSK AES+TKIP. Wyłącz WPS. Zobacz czy nie ma nowszego firmware do telewizora.

Więc podłączyłem się kablem do routera
Sprawdź na innym przewodzie i pod inny port LAN podłącz w routerze. Dzierżawa DHCP na ile ustawiona?
 

dkalata

New member
zaczerpnięte z jednej z wypowiedzi z tego forum.
Zapobiegawczo można zrobić sobie kopię listy kanałów na pendrive-a.
Żeby zgrać sobie listę kanałów na pendrive-a, trzeba przytrzymać "settings" aż pojawi się belka u góry i wtedy szybko wcisnąć na pilocie 1105 i OK, wybrać USB Clone i zgrać na pena, analogicznie można później przywrócić listę.
Oczywiście listę można sobie posortować w komputerze programem ChanSort link do ChanSort
 

michal77

New member
zaczerpnięte z jednej z wypowiedzi z tego forum.
Zapobiegawczo można zrobić sobie kopię listy kanałów na pendrive-a.
Żeby zgrać sobie listę kanałów na pendrive-a, trzeba przytrzymać "settings" aż pojawi się belka u góry i wtedy szybko wcisnąć na pilocie 1105 i OK, wybrać USB Clone i zgrać na pena, analogicznie można później przywrócić listę.
Oczywiście listę można sobie posortować w komputerze programem ChanSort link do ChanSort
To dotyczy serii LA, a kolega ma LM660.
Dodaj, że trzeba mieć taki specjalny pilot, bo fabrycznym nic nie zdziałasz.
To w serii LM, w serii LA podobno już nie potrzeba specjalnego pilota,
 
Do góry