lg lm620s vs lw5500

fortunately

New member
Witam, mam pytanie który z tych telewizorów byscie polecili? Pierwszy polecal mi bardzo facet w sklepie, drugi wyczytalem z tego forum ze jest dobry. Co ciekawe, lm620s mimo tego ze jest nowszy jest juz tanszy niz lw5500!
 

barteknowack

New member
Bez reklam
620 posiada większe/lepsze wsparcie producenta, ale wygląda na to że został zlepiony z gorszej jakości materiałów. Stąd niższa cena, stąd problemy z płynnością.

Musisz zdecydować, czy zależy ci na nowszym oprogramowaniu/funkcjach (620) czy na stosunkowo lepszej jakości obrazu (5500)
 

krazy777

Member
Bez reklam
Kurde zawsze lubiłem LG, ale dzisiaj przyjrzałem się kilku modelom w sklepie (m.in. właśnie LM620) i płynność tragedia. Leciał jakiś mecz i nie dało się tego oglądać. Piłka szła jak kometa.
 

Krzysiek1024

New member
Kometa? To pewnie wina materiału wideo, pewnie jakiś sygnał tv puścili. Mnie też to dziwi bo lm620 to dobry sprzęt. Kolejną rzeczą która mnie dziwi to to, gdzie wyznaleźliście że lm620 jest tańszy od lw5500?
LM602: LG 47LM620S - Ceneo.pl
LW5500: LG 42LW5500 - Ceneo.pl

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma, to z pewnością wziąłbym lm620.
 

Eminion85

New member
Miałem okazje widzieć na żywo ten model LG i zrobił on na mnie duże wrażenie jakością obrazu, ale też i swoją funkcjonalnością.
 
Do góry