Lg Lh9500 (led Tv)

Geezer

New member
http://technologie.gazeta.pl/techno...telewizory_LED_i_szykuje_wielka_ofensywe.html

"LG wprowadza właśnie na rynek 55-calowy telewizor LG LH9500 oparty na udoskonalonej technologii Full LED LG. Nowa linia telewizorów LG oferuje jaśniejszy i ostrzejszy obraz niż modele dostępne na rynku dzięki bezpośredniemu podświetleniu ekranu aż 3360 diodami LED - to siedmiokrotnie więcej niż w obecnie dostępnych telewizorach opartych na technologii LED.

- Technologia LED wprowadza nową jakość obrazu, dając niezrównane wrażenia oglądania filmów, a przy tym oszczędność energii. Full LED LG to jeszcze krok dalej, zwłaszcza w dziedzinie wzornictwa i funkcjonalności - mówi Jarosław Turant z LG. - Po premierze LG LH9500 spodziewamy się przełomu - dodaje Turant.

Technologia lokalnego wygaszenia pozwoliła osiągnąć zawrotny kontrast 5.000.000:1, natomiast częstotliwość odświeżania na poziomie 200 Hz sprawia, że telewizory zachowują ostrość obrazu podczas dynamicznych scen. Cena nowego modelu telewizora LG to ok. 5.5 tys. dolarów. W Polsce LG LH9500 będzie dostępny w sierpniu tego roku"

Tu fotki tego przyjemniaczka: http://www.flickr.com/photos/lgblog/sets/72157613731190851/
 
Ostatnia edycja:

rudy

New member
Widać ,że LG ostro zagrywa.Konkurencja nie może spać spokojnie.Fotki telewizora wspaniałe,widać klasę i jakość,można powiedzieć towar z najwyższej półki.Zawsze mi tego u LG brakowało.Parametry na papierze powalające,pytanie ,ile z tego oko ludzkie zdoła wychwycić i z czym porównać,z nieśmiertelnym Kuro? :grin::grin:
 

Geezer

New member
Ano porównywać będziemy do Samsunga z serii B9000 i nowych Sony.
Czekałem na B9000 ale od paru dni bardziej czekam na tego LG (ech, choćby ten stalowy pilot ! :)
Wątpię jednak, że już za miesiąc zobaczymy je w M-M i Saturn...
 

maruco

New member
Geezer napisał:
Ano porównywać będziemy do Samsunga z serii B9000 i nowych Sony.
Czekałem na B9000 ale od paru dni bardziej czekam na tego LG (ech, choćby ten stalowy pilot ! :)
Wątpię jednak, że już za miesiąc zobaczymy je w M-M i Saturn...

ciężko będzie porównac, bo nie ma innego TV FULL LED :/
Lg kolejny raz sie postarało, mam nadzieje, że bedzie mnie stac na kupno tego TV ;)
 

maruco

New member
widział ktoś może tego LH9500 na żywo? jak wrażenia? ponoc można było go sobie obejrzec na wystawie w pałacu kultury - niestety ja za za późno o niej sie dowiedziałem :/
 

viera

New member
l\lg lh9500

tv lg takze ma odswierzanie 240 hz postaraj sie dokladniej czytac dane techniczne ale nie tylko ten model inne takze juz to maja..
 

maruco

New member
ciekawie zapowiada sie ten TV - jeżeli inni producenci wypuszczą coś podobnego - nie wiem na ile będą w stanie szybko zrobic coś takiego jak LG Full LED :/ , to z pewnością szybko potanieje ta technologia
 

jtd

New member
Bez reklam
Full LEDy juz sa!!! Jest samsung a956, philips 9803, sony x4500, bedzie za chwile samsung b8500 i b9000, sony x5500, philips 9704

Troche wiecej czytac trzeba zanim sie cos napisze...
 

Geezer

New member
artykuł świeży, a w nim:

"Na Wystawie Produktów Koreańskich (w PKiN w Warszawie) przedstawiono m.in. najnowszy model telewizora wykorzystującego technologię Full LED LG LH9500, który do sprzedaży w Polsce wejdzie już za miesiąc"

A więc LH9500 powinien być dostępny od pocz. listopada !
 

Geezer

New member
"informujemy, ze nie ma oficjalnej daty wprowadzenia modeli LCD LED 55'' na polskim rynkku sprzety tego typu pojawia sie w II polroczu biezacego roku".

Z Poważaniem,

LG Electronics Polska
:(
 
Do góry