LG LH7000 - problem z napisami

piotrpiotr

New member
Witam,

wczoraj nabyłem LG LH 7000, podłączam do niego pendrive - filmy odczytuje bez zarzutow, ale niestety nie moge tego powiedzieć o napisach... nie wiem czy cos zle robie czy moze cos zle mam w ustawieniach... na pendrive jest film plus napisy do niego nazwane tak samo jak film. TV kompletnie ich nie widzi... probowalem tez przekonwertowac je do srt. Nic to nie dalo film leci napisow brak.
 

LUPO78

Banned
film i napisy o tej samej nazwie (napisy w formacie txt jak możesz ) wrzuć do jednego folderu na kompie i wtedy spróbuj odpalić na tv
 

LUPO78

Banned
jak poczytasz instrukcję to się doczytasz że jeżeli napisy były przerabiane itp może nie odczytać tak więc jak nie chcą pójść to pobierz z neta nowe,a tak na zakończenie jak tv śmiga po SD
 

piotrpiotr

New member
zalezy od kanału niektore oceniam na bardzo dobrze a inne na dosc dobrze:), ale generalnie nie narzekam, dodam że dekoder nie jest podlaczony do TV kablem hdmi wiec jak to zmienie to moze bedzie jeszcze lepiej

a co do napisów to sprobuje tak jak mowilem i dam znac co i jak :)
 

piotrpiotr

New member
odkrylem w czym problem, widzi napisy w srt i do tego nazwa napisow musi sie konczyc na ".srt"

tylko cos mi za wczesnie je wyswietla...
 

LUPO78

Banned
jeżeli masz odtwarzacz ALL PLAYER to pościągaj napisy przez ten odtwarzacz,tamte powywalaj i nie powinieneś mieć problemu (w formacie txt ci się po ściągają najczęściej)
 
Do góry