Lg Lh 4000

Koowall

New member
Zakupiłem wczoraj ten LCD w 42 calach:D
Wszystko pięknie ładnie, niby ma cas reakcji 3ms ale to chyba jakaś permanentna ściema niestety:(
Podłączyłem moje PS3 po HDMI i poprostu nie dosyć, że wygląda to wszystko tragicznie to jeszcze smuży bardzo, np. w FIFIE 09 oraz Killzone2.

Zawsze byłem zwolennikiem plazm, zawsze chciałem kupić plazmę, a wyszło że kupiłem LCD i nie bardzo jestem zadowolony niestety.

Może coś mam źle poustawiane, próbowałem zmieniać już wszystko i smużenie nadal występuje. POMOCY:confused:
 

Koowall

New member
Tylko nie wiem czy wymienią mi ją tak prosto jeżeli wziąłem ją na raty:/
Zna się ktoś na tym?? Pozatym posciągałem z niej wszytkie naklejki już i folie, więc to też może być problem niestety:(
 

Koowall

New member
No i lipa jest, dzwoniłem do MM spytać czy wymienią mi na inny model, nawet droższy z dopłatą, i powiedzieli że jeżeli towar jest wolny od wad fabrycznych to tego nie zrobią:(
Dzwoniłem do rzecznika i ten stwierdził, że wymiana w mojej sytuacji to tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
Się wkopałem jednym słowem, jakoś będę musiał się przyzwyczaić do tego smużenia w takim razie:/
 

MarcusGawin

New member
Witaj Koowall,nie bądz taki w goracej wodzie kąpany może trzeba coś w ustawieniach zmienić,lub kabelek.Zobaczysz za parę dni jak się trochę przyzwyczajisz.Sam oglądałem ten model i powiem że był podpięty do PC i obraz rewelacja.Możesz sie pokusić na porównanie z innym egzemplarzem podłączonym do PS w MM,jeżeli jest jak u Ciebie to klapa,ale jak lepiej to TV padnięty.Głowa do gory,przecież ten TV zbiera same pochwały :eek:k:.Sam zastanawiam sie nad tym modelem lub 47LG5000 z 5 letnia gwarancją,ale dodam że do podpięcia mam "N" i DVD
 

Koowall

New member
Hmmm może i faktycznie jestem za bardzo przewrażliwiony, pojadę dziś do MM i poproszę żeby mi go podłączyli do PS3 z Fifą i wtedy ocenie;) Kabel HDMI mam w miarę dobry, myślę że on tutaj nie wpływa za bardzo na smużenie. Muszę również skaliborwać ekran za pomocą jakiegoś specjalistycznego programiku, może to pomoże. Gorzej jak okaże się w sklepie że te modele tak mają i nic nie da się poradzić. Będę na bieżąco zdawał relację co i jak:) Może ktoś podsunie mi jakieś sensowne ustawienie do tv LG bo te fabryczne to *(*&&% ;)
 

Koowall

New member
Nikt nie chciał mi podpiąć PS3 do tv, ani w MM ani w Szajsturnie:???:
Ale zauważyłem jeszcze jeden mankament, mianowicie kiedy gram w coś gdzie się dużo dzieje bądź oglądam dvd gdzie jest dużo akcji, mam wrażenie że obraz nie tyle co klatkuje, tylko tak to wygląda jakby czasami nie wszystkie "kwadraciki" miały swoje kolory i ostrość, nie wiem w sumie jak to nazwać?:/
Tak jakby np. postać porusza się bardzo szybko i jej obwód nie jest do końca wyraźny, tylko tak jakby się załamywał w czasie:/
 

MarcusGawin

New member
To poszukaj inny (mniejszy)sklep,napewno ktoś chce sprzedać ten model(chyba można wziąść swój PS i podpiąć).A na pewno w jakiś inny sposób porównałeś obraz z sklepu i z domu ,i jaka konkluzja?może jeszcze telefon na infolinię LG
 

Koowall

New member
Chyba to jedyne wyjście w takim razie, obraz jest porównywalny z tym co w domu mam. Pytanie jeszcze jedno, wczoraj odpaliłem film na BD i tv mi pokazuje, że odtwarza w 1080i w 50hz, czemu nie w 1080p??
 
Do góry