Lg LF650V

PeterD

New member
Cześć,
A o jaki rozmiar matrycy Ci chodzi?, bo jeśli chodzi o serię, (do której bym zachęcał, ponieważ masz realnie 100Hz matrycę) LF652 to wygląda to tak;
42" IPS
50" VA
55" IPS
 

Login

Member
To co napisales tyczy sie tez serii LF650V ?
A masz moze informacje co do 32 cali ?
 
Ostatnia edycja:

Login

Member
Gdyby ktos byl zainteresowany to pojawil sie w sprzedazy model 32LF650V.
Matryca 100/120 hz prawdopodobnie IPS (jesli ktos ma dokladne informacje czy IPS czy VA to smialo pisac)
 

chreasy1

New member
Gdyby ktos byl zainteresowany to pojawil sie w sprzedazy model 32LF650V.
Matryca 100/120 hz prawdopodobnie IPS (jesli ktos ma dokladne informacje czy IPS czy VA to smialo pisac)

Posiada IPS, odświeżanie 100/120Hz ale ma (jeden konsultant tak mi odpisał ) tylko niestety 2 rdzenie ?!:-( skolei inny konsultant ("Ilość rdzeni również nie jest specyfikowana dla klientów końcowych.") Parodia. :lol: Ale czytając gdzies opinie odnośnie wcześniejszego modelu np. 42/50LB650V to przy przeglądaniu stron potrafią być różne klocki (chodzi o strony z filmami min. cda.pl ) Ale jeżeli ktoś myśli , że będzie cieszył sie oglądaniem filmów przez strony www, to się rozczaruje. Lg zadbało o to, żeby tego nie robić . Przeglądarka www ma za mało pamięci w skutek czego wszystkie próby oglądania filmów na serwisach typu "zal..aj" itd. kończą się po kilku minutach restartem przeglądarki. Oglądać można bez problemów i legalnie przez wbudowane aplikacje. Oczywiście lepsze pozycje za opłatą. Jak mi powiedziano na infolinii LG, nie jest to wada egzemplarza a telewizor to nie komputer.Firma nie wspiera piractwa. :D

Jednak ma dwa rdzenie.

tnij*org/dhnrdie zamiast * wpisać .
 
Ostatnia edycja:

mati23

New member
Wpisz w google: "IPS czy VA ? Dwa typy matryc LCD, jak wybrać odpowiednią dla siebie?" Pierwszy link od góry przeniesie Ciebie do artykułu. Będziesz wszystko już wiedział na ten temat ;)

To zapytam inaczej. Czy input lag 30 ms jaki podałeś jest taki sam dla wersji 50 cali (matryca VA) i
55 cali (matryca IPS).
 

mati23

New member
Określ się do czego ci będzie potrzebny TV ;-)

By ułatwić powtórzę jeszcze niektóre fakty:

- Im szersza strefa oglądania tym większa degradacja nastąpi na matrycy VA i tym bardziej

Input lag będzie taki sam.

Dziękuję za informację. Co do wyboru rodzaju matrycy jeszcze nie podjąłem decyzji. Nie mam w tej kwestii dokładnie sprecyzowanych oczekiwań. Tv będę oglądał z odległości 2,8 m i będą to głównie filmy oraz sport. W przyszłości rozważam również zakup konsoli, dlatego póki co pytałem wyłącznie o wartość input lag.
 

mati23

New member
W innym wątku na temat tego telewizora znalazłem informację, że ma input lag 45 ms. Proszę o potwierdzenie jak jest w rzeczywistości.
 

jafo73

New member
''Ale jeżeli ktoś myśli , że będzie cieszył sie oglądaniem filmów przez strony www, to się rozczaruje. Lg zadbało o to, żeby tego nie robić . Przeglądarka www ma za mało pamięci w skutek czego wszystkie próby oglądania filmów na serwisach typu "zal..aj" itd. kończą się po kilku minutach restartem przeglądarki.''

To na jakim porównywalnym tv można oglądać film bezpośrednio ze stron wwww ?
 

mati23

New member
Cześć,
A o jaki rozmiar matrycy Ci chodzi?, bo jeśli chodzi o serię, (do której bym zachęcał, ponieważ masz realnie 100Hz matrycę) LF652 to wygląda to tak;
42" IPS
50" VA
55" IPS

Mam prośbę o podanie źródła, które podaje że LF652V ma matrycę 100Hz. Odwiedziłem dziś kilka sklepów (media markt, saturn, rtv euro agd) i w każdym sprzedawcy odradzali mi jego zakup twierdząc, że ten model ma 50 Hz.
 

funuman

New member
Mam prośbę o podanie źródła, które podaje że LF652V ma matrycę 100Hz. Odwiedziłem dziś kilka sklepów (media markt, saturn, rtv euro agd) i w każdym sprzedawcy odradzali mi jego zakup twierdząc, że ten model ma 50 Hz.

Niech mnie ktoś poprawi ale LF652V ma pasywne 3D więc nie może mieć mniej jak 100hz
 

mati23

New member
PeterD wcześniej informował, że seria LF652V w wersji 50 calowej ma matrycę VA. W innym wątku zamieszczono informację, że ta wersja ma jednak matrycę IPS. Czy jest możliwe, aby była na dwóch różnych matrycach?
 
Do góry