LG Led 86 Nano903 NA

fazer58

Member
Bez reklam
Panowie, zapytam jeszcze raz obeznanych w temacie. W/w telewizor ma folię na ekranie dosyć precyzyjnie naklejoną, czy ona jest do zerwania? W Oled LG była folia znacznie cieńsza i z żółtym znacznikiem do zerwania, a tutaj zupełnie inaczej. Zakładam, ze raczej nie, ale życie pisze różne scenariusze :)
 

fazer58

Member
Bez reklam
Dzięki za odzew. Jesteś tego pewny? Bo jeśli chodzi o górę ekranu, to w zasadzie można czymś lekko podważyć brzeg, ale już u dołu folia wchodzi pod ramkę, stąd moje wątpliwości.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Może będzie widać, że jednak coś tam jest, folia jest zaokrąglona w stosunku do panelu.
 

Attachments

  • 170272838_452585352679959_7024036287898406995_n.jpg
    170272838_452585352679959_7024036287898406995_n.jpg
    22,8 KB · Wyś: 31

fazer58

Member
Bez reklam
No tak, jest dział LG i dodatkowo OLED :) Ale , czy zmienia to meritum zagadnienia? Jest podany model telewizora i pytanie o folię. Myślisz, że w bardziej precyzyjnym dziale dostanę konkretną odpowiedź? Znając trochę dzisiejsze realia, to ktoś zwróci uwagę, że zaśmiecam forum, zadając to samo pytanie w kilku wątkach. Także, może ktoś ma jednak wiedzę w tym interesującym mnie temacie?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
No tak, jest dział LG i dodatkowo OLED :) Ale , czy zmienia to meritum zagadnienia? Jest podany model telewizora i pytanie o folię. Myślisz, że w bardziej precyzyjnym dziale dostanę konkretną odpowiedź? Znając trochę dzisiejsze realia, to ktoś zwróci uwagę, że zaśmiecam forum, zadając to samo pytanie w kilku wątkach. Także, może ktoś ma jednak wiedzę w tym interesującym mnie temacie?

Weś wacik do uszu , przetnij go w połowie pod kątem i delikatnie . Sprawdż jak będzie schodzić ? . Bo jak masz folię na ekranie to widać przy oglądaniu że obraz przez folię pod różnym kontem patrzenia robią się takie kolorowe plamy .
Wyślij wiecej fotel na emaila mi : eurokarol@onet.pl , jak wchodzi pod ramkę itp
 

fazer58

Member
Bez reklam
Widzę, ze my dalej się nie rozumiemy, ja nie zadałem pytania, czy tam jest folia, tylko, czy ją się zrywa, bo tam jest (coś) ewidentnie na ekranie, zresztą widać to zaokrąglenie, tego czegoś na matrycy (fotka wyżej). Niestety telefonem nie potrafię zrobić porządnych zdjęć. To może pytanie do posiadaczy tego telewizora, czy ekran jest błyszczący, czy półmat? U mnie taki dziwny półmat i pod kątem, jak patrzę na ekran, to widzę "tęczę" o której wspominał kolega "Karol1976". Być może, dopiero ,jak otworzą sklepy RTV, to sprawę wyjaśnię :) Jedyna w miarę fotka ukazująca ten efekt "tęczy"
 

Attachments

  • 170782078_1460608464289482_182030964029732663_n.jpg
    170782078_1460608464289482_182030964029732663_n.jpg
    11,9 KB · Wyś: 28

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pytanie do posiadaczy tego telewizora? Skąd pomysł, że są tacy w dziale OLED, albo że w ogóle tu zaglądają?
Po prostu szybciej dostał byś odpowiedź w odpowiednim dziale, bez walki :)
 

fazer58

Member
Bez reklam
Wszystko rozumiem. Dzięki za zwrócenie uwagi, przyznam się, ze zupełnie mi to umknęło, że oprócz LG jest jeszcze podgrupa OLED :)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Widzę, ze my dalej się nie rozumiemy, ja nie zadałem pytania, czy tam jest folia, tylko, czy ją się zrywa, bo tam jest (coś) ewidentnie na ekranie, zresztą widać to zaokrąglenie, tego czegoś na matrycy (fotka wyżej). Niestety telefonem nie potrafię zrobić porządnych zdjęć. To może pytanie do posiadaczy tego telewizora, czy ekran jest błyszczący, czy półmat? U mnie taki dziwny półmat i pod kątem, jak patrzę na ekran, to widzę "tęczę" o której wspominał kolega "Karol1976". Być może, dopiero ,jak otworzą sklepy RTV, to sprawę wyjaśnię :) Jedyna w miarę fotka ukazująca ten efekt "tęczy"

Nie powinno być takiego efektu , właśnie o takiej barwy mi chodziło ( tęczy ) , Zapytaj się dokładnie w sklepie bo jak jest faktycznie folia to niedobrze . A najlepiej to napisz do Serwisu LG
 

fazer58

Member
Bez reklam
Aby już zakończyć temat, to otrzymałem wiadomość od LG Polska, że folii nie należy zrywać, że jest to folia polaryzacyjna. Dziękuję za uwagę.
 
Do góry