Lg la690s(691) vs. Sony w805a

marioking

Member
Bylem juz przekonany do tego lg, ale poszedlem do euro oblukac te tv no i sony mnie rozwalil jakoscia obrazu. Nie wiem jakos wszystko na nim wygladalo lepiej. Teraz juz nie wiem ktory lepszy, poradzcie.

Wysłano z HTC Vision z użyciem Tapatalk
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,jeżeli odpowiada Tobie ten model, to go bierz. Telewizor ma tobie sprawiać przyjemność a nie innym.Dla mnie lepszym wyborem będzie np.Samsung F6500.
 

marioking

Member
Dziekuje za chec pomocy, ale tv to nie materac ze jeden lubi mieki drugi twardy. To TV, gdzie liczy sie obraz i szukam obiektywnej porady, gdyz to nie kwestia jaka marke lubie, czy ktora stylistyka bardziej mi sie podoba ale ktory zapewni lepszy obraz bo to jest sedno funkcji tego sprzetu. Nie chce w oparciu o fakt ze jeden mogl miec gorszy sygnal wybrac gorsza alternatywe.
 

paeru

New member
Bez reklam
Sony, zdecydowanie - lepiej skaluje, dużo lepsza ostrość i szczegółowość obrazu, poza tym kolory na predefiniowanych ustawieniach dużo lepsze.
 

marioking

Member
A na jakim sygnale oglądałeś W805? Ja bym go porównywał z LA740.

No tego nie wiem, w alejce LG byly inne dema niz w drugiej z Soniakiem. A czemu do 740, przeciez to juz 200hz matryca a w805 i 690 maja 100hz. Wiec sa naturalnymi konkurentami. Co wiecej ponoc soniak jedzie na matrycach lg wiec kto wie czy nie sa totalnie takie same.
 
Do góry