LG LA660s czy warto?

TV3D

New member
Bez reklam
Witam, czy ten TV LG42LA660s posiada matrycę IPS ?
a zarazem jak sprawuje się Smart-TV oraz inne funkcje multimedialne ?
Czy działa na nim stabilnie plugin flash np. do weeb.tv?




Proszę o opinie.
 
Ostatnia edycja:

dobry1980

New member
660s dziala bez zarzutu.Funkcje smart dzialaja dobrze,puginy flesh rowniez.Przetestowalem ten tv i za ta cene jestem zadowolony.Pilot magic jest ok choc w zestawie powinien tez byc normalny pilot bo dla malego dziecka czy starszej osoby poslugiwanie sie pilotem magic jest uciazliwe.Po przeczytaniu kilku forow jestem pewnien ze w tej cenie to swietny wybor.
 

harry.wesoly

New member
Mam 660s od jakiś 4 miesięcy i telewizor dobry, wszystko co opisałeś działa, rozważ kupno w neo net przez internet, jak kupowałem mieli promocję, że jak kupiłeś właśnie w neo net dodawali konsole xbox 360, ja dostałem :-D Dużo czytałem zanim kupiłem i myślę, że dobrze kupiłem.
 

Boylers

Member
W przypadku LA660 warto sprawdzić na jakiej matrycy jest konkretnie kupowany egzemplarz. Z tego co udało mi się dowiedzieć, na początku były robione na matrycach 60hz! A nowsze modele są już na 120hz.
Czy ktoś kto ma LG z serii LA jest wstanie sprawdzić jaki ma kod konkretnego modelu i w którym miejscu można go odnaleźć (tabliczka znamionowa, menu itp)? Chodzi o kod w stylu: ZB.BEEZLJG

A co do IPS to wszystkie rozmiary poza 50 calowymi są na matrycach S-IPS od LG, a 50 calowe są na matrycach AMVA od AU Optronics.
 
Ostatnia edycja:
Do góry