LG la 660/667/670/690/691

Domianik

New member
Witam. Od dłuższego czasu planuje kupić telewizor LG. Nie wiem jednak który kupić. Jeżeli chodzi o parametry nie widać w specyfikacji znacznych różnic. W sklepach jednak różnią się cena. Jeżeli by ktos znał się na tym to proszę o pomoc. Czym one się różnią ? Oferują te same funkcje Smart i 3D ? Jakie jest realne odświeżanie ekranu ? Jakie posiadają procesory ? Czy sa znaczące różnice w wyświetlanym obrazie ? Któryś z nich się jakos bardziej wyróżnia ? Który z nich byscie polecili ?
Szukalem dużo na ten temat jednak nie znalazłem konkretnych odpowiedzi. Byłbym wdzięczny gdybyscie rozwijali chociaż część moich wątpliwości.
Pozdrawiam.
 

Domianik

New member
Chciałbym dowiedzieć się na czym polegają różnice pomiędzy tymi modelami. Nie wszystkie z nich sa podawane w ogólnej specyfikacji. Chciałbym wybrać najlepszy z tych modeli. Do tej pory najbardziej przekonany byłem do La660s
 

Domianik

New member
Odnioslem podobne wrażenie. Jednak wciąż nie wiem gdzie sa te różnice pomiędzy nim a reszta modeli LA6XX. Staram sie wybrać najlepszy z możliwych modeli.
 

Domianik

New member
A wiec, który jest najlepszy jakościowo, oraz na czym polegają te różnice w możliwościach. Caly czas próbuje je znaleźć.
 
Do góry