LG HB-805PH Pytanie o ten sprzęt.

forapiotra

New member
Witam.

Czy ktoś miał przyjemność z tym sprzętem?

Mi zależy jedynie na tym aby dobrze czytał napisy z divx i mkv. Czy są z tym jakieś problemy?
A może ktoś też wypowie się nt jakości dźwięku wydobywanego z tego sprzętu.

Dodam, że nie jestem melomanem i zadowolą mnie podstawowe brzmienia, słyszalne dla 90% społeczeństwa.

Pozdrawiam, dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przesadziłeś z tym 90% społeczeństwa.


heimkinosystem-hb805ph-31338374.jpeg


LG HB-805PH BluRay - Kino domowe - LG HB-805PH BluRay cena od 1189.00zł
Jaką masz wielkość pokoju ?
 

forapiotra

New member
Dzięki za tak szybką reakcję.

Co do wielkości pokoju to na tę chwilę jest to prostokąt, 3,5 x 5,5 czyli ok 20m2, może 22 maks.
Z tym, że w ciągu 6 do 9mcy mam zamiar przeprowadzić sie do własnego mieszkania i sprzęt będzie stał w sypialni o wymiarach ok 12m2.

I jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś się może orientuje jak sa zakończone kable które idą pod BR? Chodzi mi o to czy kable podpina sie na zatrzaski a może są to jakieś wtyki? Jeśli jest to wersja z wtykami to czy mogę dokupić taki kabel ponieważ zapewne oryginalny z zestawie będzie za krótki do mojego większego pokoju. W przybliżeniu będę potrzebował ok 2x16m kabla.

Podłączony będzie do Panasonica 50s20.

Dodam, że sprzęt już widziałem i podoba mi się jego wygląd, surowy ale mi jak wspominałem zależy jedynie o bezproblemowym odczycie plików mkv czy to z plyt DVD DL czy to z pendrive.
No i oczywiście na tym aby za tę cenę rozsądnie rozdzielał dźwięk 5.1.

Jak to widzisz kolego forumowiczu?
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
widziałeś i nie spojrzałeś jak się podpina?

na stronie lg nie ma zdjęć tyłu?instrukcja jest do ściągnięcia więc co za problem zajrzeć?
dziwi mnie że wybrałeś sprzęt, oglądałeś go i nawet się bliżej nie zainteresowałeś
 

forapiotra

New member
Witam.

Prawdą jest, że widziałem ten sprzęt ale na wystawie w czasie kiedy sklep był zamknięty więc nie mogłem spojrzeć na tył. Po kilku dniach udało mi się wyjaśnić moje wątpliwości i dla zainteresowanych informuje, że zakończenia z tyłu kolumny są jak w każdym innym amplitunerze czyli na zatrzaski.

Pozostaje mi tylko jeszcze spytać czy ów kino będzie dobre do wymiarów moich 2 pokojów o których pisałem wcześniej.

Dzięki, pozdrawiam.
 
Do góry