Lg Dvs450h

bonzo

New member
Każda opinia mile widziana. Uwagę zwraca bardzo oryginalny wygląd tego odtwarzacza. Obsługa DivX HD 720p.

Pilot zdalnego sterowania Tak, bateria AAANadzór rodzicielski TakPodwójny czytnik optyczny TakLaser Półprzewodnikowy, długość fali 650 nmDivX DivX HD 720p DivX 3.0, 4.0, 5.0 Napisy: *.smi, *.srt, *sub, MicroDVD, TMPlayer [MicroDVD (txt frame {175}{275}), TMPlayer (txt time 00:00:11:)] Wsparcie dla polskich znakówOdtwarzane formaty DVD-Video DVDąR, DVDąRW AudioCD, CD-R/RWSkanowanie progresywne TakWbodowany dekoder MP3/WMA Tak/TakOdtwarzanie w zwolnionym tempie TakOdtwarzanie w przyśpieszonym tempie TakSystem odbioru PAL/NTSCPowiększenie obrazu TakZmiana formatu obrazu 16:9/4:3 TakFunkcja powtarzania TakWygaszacz ekranu TakGraficzny interfejs użytkownika w języku polskim TakDźwięk Dolby Digital / DTS / MPEGWymagane zasilanie 200-240V, 50/60HzWaga [kg] 1.38kgWymiary szer x wys x gł [mm] 430mm x 52mm x 212mmZłącza HDMI , A/V-Out, Coaxial Component/Progresive Scan
 
Ostatnia edycja:

Kamil1977

New member
Witam,

Nie wiem czemu wątek upadł i mam nadzieje że nie jest to spowodowane tragiczną jakością tego sprzętu. Na początku napaliłem sie na najnowszego fergusona ale im więcej czytam tym bardziej jestem przekonany że to nie jest dobry wybór (350zł to max jakie chciałbym wydać na odtwarzacz). Przypasował mi ten odtwarzacz z wielu powodów ma to co Ferguson DVP868HD czyli wszystko (teoretycznie przynajmniej bo podczas urzytkowania sie okaże co działa a co nie) czego potrzebuję a dodatkowo możliwość powieszenia na ścianie. Proszę o opinie, może mały test użytkowników jeśli są tacy na forum jak ten sprzęt sie sprawuje w praktyce!

Pozdrawiam
Kamil
 

dwawa65

New member
Mam ten odtwarzacz i muszę powiedzieć że żadnych rewelacji.Skaler jest tragiczny.Między 560i/p a 1080i/p praktycznie żadnej różnicy.Napisy w divx dzieli tak że oczy można połamać.Mam nagrywarkę 3-letnią z hdmi i jest o niebo lepsza.Na plus że czyta divx i xvid 720p i pliki do 4GB.
 

Schabek

New member
Może ktoś wie coś o jakimś sofcie który poprawi wyświetlanie napisów?A co do odtwarzacza to obudowa jest tragiczna,bez ściereczki z mikrofibry radze nie podchodzić,strasznie się rysuję.Ciężki dostęp do gniazda usb.Na plus brak problemów w przy odtwarzaniu filmów z pamięci przenośnych,posiadam pendrive Kingstona 8GB i nie zauważyłem żadnych przycięć.
 
Do góry