Lg dp1

BONOVOX

New member
Na stronie Lg pojawił się nowy soft ale z tą samą numeracją:
Firmware__upgrade_2.17_(polish)
Czy ktoś możne go testował ??
 

ArtArt

New member
Mam Problem z zainstalowaniem Firmware__upgrade_2.17_(polish) 20110216V2.02.17 wywala mi ze cytuje " nie ważne firmware na dysku USB moze ktos mi doradzi co z tym zrobic najlepiej jak jakiemus laikowi powiem wprost to moj 1 szprzet tego typu
 

Hinek

New member
Dysk podpięty do LG będzie dyskiem sieciowym. Można dokonywać na nim zapisu i odczytu z dowolnego komputera w sieci.
 

satanica

New member
czy ten player odtwarza napisy txt ? wczoraj testowalem bluray LG HB405SU i czyta wszystko bez problemu, kazdy film mkv przez usb ( dystk 2 T)i youtube smiga az milo, ale jedyny minus to ze napisy txt tylko wczytuja sie na poczatku i tak cala linijka zostaje przez caly film, konwertowalem na srt ale napisy nie pasowaly i sie strasznie spieszyly. Jak wy zmieniacie napisy z txt na srt, zeby wszystko wam szlo zgodnie. Ja uzylem najpierw subedita-nie pasowaly, nawet jak odtwarzalem na kompie, potem uzylem subtitles workshop i tez napisy nie pasowaly do filmu, ani ma blue rayu ani na kompie. Czy cos zmieniacie,zeby wam wszysko pasowalo?. Poprostu nie wiem czy kupowac LG czy asusa o play, ktory czyta txt.
 

schamann

New member
A wiec zakupiłem ten odtwarzacz wszystko działa.Nie zawsze po włączeniu widzi dysk -muszę ponownie wyłączyć i załączyć wtedy już jest ok miał ktoś podobnego?.Z jaką prędkością przerzucacie pliki z komputera na dysk sieciowy po WIFI u mnie 700MB idzie jakieś 6 minut.Szkoda że nie można zmieniać czcionek.Jestem zadowolony z zakupu polecam.
pozdrawiam
 

sdragon3

New member
. Jak wy zmieniacie napisy z txt na srt, zeby wszystko wam szlo zgodnie. Ja uzylem najpierw subedita-nie pasowaly, nawet jak odtwarzalem na kompie, potem uzylem subtitles workshop i tez napisy nie pasowaly do filmu, ani ma blue rayu ani na kompie. Czy cos zmieniacie,zeby wam wszysko pasowalo?. Poprostu nie wiem czy kupowac LG czy asusa o play, ktory czyta txt.

Wykaz programów do konwersji w poście #47. Np. program ToSrtConverter 1.1.0 x86.zip konwertuje całe katalogi (seriale), sam oblicza ilość klatek/sek. Jest b.szybki dobry, ale konwertuje tylko do srt.
Program Easy Subtitle Coverter konwertuje do różnych formatów.
 

Sqeez

New member
Witam - czy ktoś próbował streamować przez LG obraz z komputera na telewizor?

pewnie nikt... jak ci sie uda to daj znac...


A wiec zakupiłem ten odtwarzacz wszystko działa.Nie zawsze po włączeniu widzi dysk -muszę ponownie wyłączyć i załączyć wtedy już jest ok miał ktoś podobnego?.Z jaką prędkością przerzucacie pliki z komputera na dysk sieciowy po WIFI u mnie 700MB idzie jakieś 6 minut.Szkoda że nie można zmieniać czcionek.Jestem zadowolony z zakupu polecam.
pozdrawiam

u mnie przy przesyle na dysk podpiety pod LG w opcji
LG - ethernet, Komp - wifi transfer rozkreca sie do okolo 2.5MB/s
LG - wifi, Komp - wifi transfer spada do okolo 1.2MB/s
co jest zrozumiale bo wtedy transfer wifi dzielony jest na dwa..
zastamawiale sie tylko czy moze ktos testowal przesyl danych z routerem ktory dziala w 802.11n bo ja niestety mam router ktory dziala tylko w 802.11b a LG obsluguje oba b i n a zastanawiam sie czy jest duza roznica...
 
Ostatnia edycja:

verbos

New member
Zasilanie

No wszyscy tak tu ładnie napisali co i jak... a ja jestem zadowolony - też kupiłem, na podstawie testu z labu - choć wcale go tam nie polecali - ale widać, że czyta wiele, cichy - zero energii (1W) na stand by - i wycisza dyski. Czyta 2,5'' dyski NTFS i FAT - tylko trzeba poczekać jak macie tam dużo plików ;) - normalka. Update - trzeba wgrać plik TXT wraz z binarką - tak jak są - bez miany na *.bin i wszystko działa YT też OK - poza tym, że trzyma prawa autorskie - to chyba nie do ominięcia po legalu - więc tylko Manta to może potrafić ;)... czyta praktycznie wszystko i płynnie... czyli cudo...

Ale .... jest 1 ale, którego zapewne nie przetestował nikt ani inżynierowie LG... jak mamy połączone pod HDMI na linku - czyli opcje w TV, żeby włączył się i wyłączył jak wstaje i kładzie się spać urządzenie niby wszystko działa ładnie... a czy ktoś zrobił test braku napięcia i powrotu ??
Zauważcie, że po wyłączeniu zasilania (np z listwy) oraz po ponownym włączeniu źródła napięcia LG niestety bez względu na jego poprzedni stan odpali się i wyśle żądanie POWER ON do TV. No niestety słaby jest to pomysł jak wypalasz na wakacje i nie wyłączysz LG z gniazdka zasilającego - możesz sobie natłuc niezły rachunek ... niestety najnowszy firmware nie wniósł niczego nowego.
Czy możecie potestować czy macie to samo ??
Może inżynierowie / programiści LG poprawią tego BUG'a ;)
Pozdrawiam
 

Yamato

New member
pewnie nikt... jak ci sie uda to daj znac...




u mnie przy przesyle na dysk podpiety pod LG w opcji
LG - ethernet, Komp - wifi transfer rozkreca sie do okolo 2.5MB/s
LG - wifi, Komp - wifi transfer spada do okolo 1.2MB/s
co jest zrozumiale bo wtedy transfer wifi dzielony jest na dwa..
zastamawiale sie tylko czy moze ktos testowal przesyl danych z routerem ktory dziala w 802.11n bo ja niestety mam router ktory dziala tylko w 802.11b a LG obsluguje oba b i n a zastanawiam sie czy jest duza roznica...

ja mam podpiety lg pod router wifi dzialajacy w trybie n, player linkuje sie z routerem z predkoscia 65Mbps, co do testow szybkosci predkosci sa podobne, wiec duzo sie nie traci ... po prostu n'ka jest, ale przyrostu predkosci nie ma, ot taki dodatkowy ficzer

ja tam czekam na dodanie oblugi wiekszej ilosci serwisow internetowych, pelna obsluge .txt, lepsze odtwarzanie muzyki i ladniejszy intefejs ... ciekawe, czy sie doczekam :D
 
Do góry