Lg dp1

Hinek

New member
Wpisz do pomocy w Viscie "grupa robocza" - tam jest wszystko napisane jak to sprawdzić. Dokładnie przeczytaj "Rozwiązywanie problemów ze znajdowaniem komputerów w sieci domowej" - tam to jest naprawdę przystępnie opisane - ja po prostu skorzystałem z tego co tam jest:)
 

smykol

New member
Dla tych którym sie nie chce lub sie nie znają na konfiguracji Windowsa np na przykładzie WIN 7 PRO ponieważ z tym mam do czynienia to najkrótsza droga to poprawnego działa LG z Windowsem to format windowsa i wgrania nowego. Mam to przetestowane na przykładzie kumpla. W jedym czasie kupiliśmy to urządzenie. U mnie od początku wszytsko działa bez problemu. U niego niestety nie. Ma 2 laptopy z WIN 7 PRO i jednego LG widział i można było wejść na niego i odwrtonie natomiast drugiego nie widział mimo wysiłku i konfiguracji systemu. Po formacie tego drugiego od razu ruszyło bez problemu. Widzi oba laptopy. Każdy u siebie ma inna konfiguracje wiec jak nie można sobie z tym poradzić to format jest najprostszy choć taka metoda mi się nie podoba.
 

kotbury

New member
Co do Youtube to dostałem dzisiaj odpowiedź z obsługi klienta LG:


-----------Reply to Customer Enquiry------------
Szanowny Panie,


Dziękujemy za zwrócenie się do Działu Obsługi Klienta.

Informujemy, iż z ostatnich informacji z działu technicznego wynika, iż problem nie leży po stronie odtwarzacza DP1WPBC, lecz serwisu YouTube.com. Dział techniczny jest na etapie rozwązywania tej sytuacji

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.


Z poważaniem,
Piotr Rybak
LG Electronics Polska


-----------Customer Details-----------------------
Name : xxxxxxxxx
Street :
City :
State :
Post Code :
Tel : xxxxxxxxx
Country : Poland
E-mail : xxxxxxxxxxxxx

-----------Original Customer Inquiry------------
Received Date : 21/02/2011 09:03 11
The type of inquiry : Aktualizacja oprogramowania/sprzętu
Product/Model No. : Kino domowe/XD123

Pytanie dotyczy odtwarzacza sieciowego DP1W. (w polu wyboru powyżej nie ma takiego odtwarzacza)
Czy jest przewidziana aktualizacja oprogramowania pozwalająca na odtwarzanie filmów z serwisu YouTube? Obecnie w związku z wprowadzeniem pod koniec zeszłego roku przez serwis nowego flasha jako nośnika multimediów nie jest możliwe odtwarzanie treści multimedialnych na w/w odtwarzaczu.



Spychologia nieco - bez komentarza
 

smykol

New member
Witam wszystkich pojawiło sie na stronie polskiej nowe oprogramowanie DP1 Firmware V2.02.17: 20110216V2.02.17. Wgrywał już ktoś ? Jakieś widoczne zmiany ??
 

Yamato

New member
co do tej grupy roboczej to nie jest prawda, ja mam zupelnie inaczej nazwana i wszystko smiga jak ta lala, chyba ze cos w sofcie pozmieniali .... co do postu wczesniej z formatem - to naprawde kiepskie rozwiazanie dla desperatow ... :)
 

sdragon3

New member
co do tej grupy roboczej to nie jest prawda, ja mam zupelnie inaczej nazwana i wszystko smiga jak ta lala, chyba ze cos w sofcie pozmieniali .... co do postu wczesniej z formatem - to naprawde kiepskie rozwiazanie dla desperatow ... :)

W grupie roboczej DOM nie pokazywał się serwer CIFS, dopiero po zmianie na workgroup mozna bylo uzyc serwera CIFS (pokazał się).
Wreszcie wszystko gra.:)
 

Yamato

New member
wgralem najnowszy soft, i o dziwo w koncu siec dziala tak jak powinna, tj po 1 nie trzeba miec tak nazwanej grupy roboczej tylko jak sie komu zywnie podoba, i dziala - nie trzeba tworzyc dodatkowych kont uzytkownika, wpisuje sie tylko login i ewentualnie haslo i dziala - sprawdzalem na 3 kompach w domu na ktorych mam zainstalowane 3 rozne systemy (xp, vista i windows 7), youtube rowniez dziala, brawo dla panow inzynierow z lg :)
 

smykol

New member
No brawo bo z tym workgroup naprawde było to dziwne. Na własnej skórze sie przekonałem he. Teraz przypomniało mi sie czy ktoś z was miał juz taki problem. Jest sobie dysk na USB który podłączam pod LG. Wszystko działa poprawnie natomiast teraz miałem taką sytuacje ze po wyciągnięciu go z LG i podłaczeniu do kompa nie można było wejść na dysk i od razu wywalał komunikat, że trzeba sformatować dysk. Ciakwe czy w LG jest coś takiego ja bezpieczne usuwanie sprzętu ??
 

tapas

New member
U mnie niestety nawet z nowym softem Youtube nie dziala...

Za to nareszcie znalazl foldery w Win7... Dobre i tyle ;]
 
Ostatnia edycja:

Hinek

New member
U mnie nowy soft nic nie zmienił. Na starym działało wszystko poza YT. Na nowym zmian brak. YT nie działa - reszta OK.
 

sdragon3

New member
No brawo bo z tym workgroup naprawde było to dziwne. Na własnej skórze sie przekonałem he. Teraz przypomniało mi sie czy ktoś z was miał juz taki problem. Jest sobie dysk na USB który podłączam pod LG. Wszystko działa poprawnie natomiast teraz miałem taką sytuacje ze po wyciągnięciu go z LG i podłaczeniu do kompa nie można było wejść na dysk i od razu wywalał komunikat, że trzeba sformatować dysk. Ciakwe czy w LG jest coś takiego ja bezpieczne usuwanie sprzętu ??


Pilot, pierwszy na górze z lewej strony buton, (eject)
 
A

Adamol

Guest
Kupiłem odtwarzacz 2 tygodnie temu. Wszystko działa aż miło (filmy, MP3, sieć). Jedynie, podobnie jak u innych, jest problem z YT.

Czytając ostatnie wpisy postanowiłem wgrać nowy soft i tu pojawił się problem. Po ściągnięciu softu: 20110216V2.02.17 okazuje się, że brakuje pliku txt. Ściągnąłem starszą wersję softu: 20101220V2.02.11.zip. Po rozpakowaniu aktualizacja poszła sprawnie. Ale gdy próbuję ponownie zainstalować nowszą wersję: 20110216V2.02.17 to nie idzie. Próbowałem dokonać zmiany w pliku TXT (z wersji 20101220V2.02.11.zip) i nic!

Jeszcze jedna uwaga, może przestroga dla przyszłych kupujących!!! Do tej pory posiadałem sprzęt WESTERN DIGITAL WD TV HD Media Player. Po zmianie na LG wydawało mi się, że tak jak w poprzednim odtwarzaczu będę mógł jednocześnie słuchać muzyki i oglądać zdjęcia a tu klapa. Albo muza albo foto, szkoda...
 
Ostatnia edycja:

sdragon3

New member
. Po zmianie na LG wydawało mi się, że tak jak w poprzednim odtwarzaczu będę mógł jednocześnie słuchać muzyki i oglądać zdjęcia a tu klapa. Albo muza albo foto, szkoda...

Można słuchać muzyki oglądając zdjęcia. Wybierasz zdjęcia, wchodzisz w MENU, wybierasz muzyka z USB i wszystko gra:)
 
Do góry