LG Display notuje kolejne straty

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG Display notuje kolejne straty .
007__MG_1685.jpg


LG Display opublikował stratę operacyjną w pierwszym kwartale tego roku .Niepewność gospodarcza wyssała popyt konsumentów na urządzenia cyfrowe, takie jak telewizory.

Ale firma, jedna z najważniejszych jednostek w Grupie LG, twierdzi ze nadrobi straty
w drugim kwartale gdyż ​będzie mieć więcej zleceń na ekrany z uwagi na nadchodzące największe imprezy sportowe .

Podczas okresu styczeń-marzec, LG odnotował wzrost straty operacyjne w wysokości
178 miliardów wonów. `` W pierwszym kwartale nie było tak źle, choć mamy zanotował stratę operacyjną. Ceny paneli wzrośną w drugim kwartale i wyślemy więcej produktów premium do użytku w trójwymiarowych (3D) telewizorach i tabletach'' - powiedział Sohn Young.

Ceny są kluczem do rentowności takiej firmy jak LG Display. Przemysł ten jest bardzo zmienny i cykliczny zgodnie z ruchami makroekonomicznymi.
Zazwyczaj producenci LCD przedstawiają swoje największe zyski w trzecim kwartale, ponieważ twórcy zestaw zamówić więcej paneli przed koniec roku świąt Bożego Narodzenia na zakupy.
LG ma dostarczać więcej swoich 3D paneli do Sony w Japonii, Panasonica i nawet Sharpa.
KoreaTimes
 

bluray

Banned
Trudno obecnie dociec na czym gigańci się pasą a na czym zarabiają.

Kiedy dowiedziałem się, że to SAMSUNG produkuje dla Appla ekrany LCD dla
iPada HD to wymiękłem.
Czas więc na żniwa OLED TV.
A to już za dwa tygodnie.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Coś dziwne te gadki o tym, że 3D im coś pomoże Na wielu rynkach 3D okazało się niewypałem. Czemu miałoby się to zmienić?
 
Do góry