Lg czy samsung (2200zl)

kilgor

New member
Witam.

W sklepach stacjonarnych sa nastepujace modele:
Lg lf652
Lg la620s
Samsung j6200
Samsung h6400

Ktory z powyzszych bedzie najlepszy do codziennego uzytku?

Moje wymagania:
-plynna praca systemu
-w miare dobry smart

Bedzie mi sluzyl do ogladania filmow (zalukaj, cda) i sportu. Zamierzam go powiesic w odleglosci ok 3,5m. Bede ogladal na wprost.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tylko jeżeli Samsung H6400 jest w sklepie to na 99% może to być z ekspozycji, a taki model omijaj szerokim łukiem. Tv jest fajny i w tym budżecie zabija konkurencję, ale ma jedną zasadniczą wadę, dostaję się kurz pod matrycę.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy w każdym, ale u mnie dostał się po 10 miesiącach, u mojego brata i znajomego po niemalże 2 latach.
 

martingg

Member
macie może fote takiego wdarcia się kurzu? mam 48h6400 ale jakoś tego nie zauważyłem, ewentualnie gdzie mniej wiecej sie to znajduje
 

gidyja

New member
Problem z kurzem istnieje ale nie dotyka każdego egzemplarza i sądząc po popularności modelu nie jest to jakiś duży odsetek w stosunku do sprzedaży tego modelu, a odnośnie gwarancji to kolego zanim coś napiszesz to najpierw sprawdź bo jak najbardziej jest to na gwarancji uznawane i wymieniana jest matryca.

tapnięte z mojej S_piątki
 

switek1987

New member
Koledze 2 tygodnie temu serwis wlasnie zabral ten telewizor i nastepnego dnia mial już go w domu. Matrycy nie wymieniali tylko go wyczyscili.
 

kilgor

New member
Przymierzam sie do kupna lg lf652v. Zauwazylem dzis ze jest jeszcze ciekawa propozycja sony W756C. Czy warto jest doplacic kilka stowek wiecej do tego sony?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Serwis uznaje gwarancję bez problemu, przyjechali i wymienili mi na nową matrycę. Po okresie gwarancji wykonują usługę czyszczenia matrycy za 200zł.
 
Do góry