LG czy Panasonic ?

broda1725

New member
Bez reklam
Oczywiście że Panasonic ale weź jeszcze pod uwagę Samsunga E450/490 mam i powiem że tv całkiem fajny. Czerń według mnie lepsza niż w XT50 ale to moja osobista ocena. Porównywane w MM.
 

jazonn

New member
Zdecydowanie Panasonic, z tego co porównuje na notanio.pl to różnica cenowa nie wielka. Więc nie ma co się zastanawiać.
 

rumianko

New member
Witam. Mam takie pytanko.
Posiadam Pansa 42g20 obraz według mnie rewelacja, widziałem wiele led/lcd i dla mnie płynność ruchu jest nie do przyjęcia. Ale może coś się zmieniło,
Czy coś z nowych lcd/led jest równie dobra jak plazma w rozmiarze ok 50"

Mam do kupienia drugi telewizor. Tak myślałem wrzucić g20 do sypialni i kupić nowy do salonu 50" max 2500zl. Co polecacie?

czy może przy takim budżecie zostawić g20 w pokoju i 42x50 kupić do sypialni?
 

digitalus

Banned
Witam
G20 posiada filtr antyrefleksyjny.W x50 brak filtra i beda wieksze odblaski.Zalezy jak bardzo zwracasz uwage na odblaski.W przypadku kanalow sd z naziemnej telewizji cyfrowej jakosc obrazu w x50 bedzie lepsza.Telewizor ma rozdzielczosc 1024x768 i kanaly sd prezentuja sie lepiej niz w full-hd.Lepszy poziom czerni w g20 i filtr infinite black . W x50 brak filtra .
Kanaly hd tvp1 hd i tvp2 hd beda prezntowac sie lepiej w g20 ale kanaly sd lepiej w x50
Jeden z wielu przykladow, zmiana telewizora 37x10 ( rozdzielczosc 1024x768 na full-hd)
http://www.hdtv.com.pl/forum/661666-post24.html
,cytat
przy słabych programach np. niektóre filmy w Kino Polska brak ostrości . brak szczegółów plazma gra lepiej.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
W telewizorze HD Ready a dokladnie o rozdzielczosci 1024x768 uzyskasz lepsza jakosc obrazu na kanalach sd.Bedzie widac wiecej szczegolow.Potwierdzaja to uzytkownicy tego forum.
http://www.hdtv.com.pl/forum/429315-post80.html
Tez to potwierdzam.
Klika postow wczesniej jest przyklad porownania jakosci obrazu z nowego telewizora lcd full-hd i plazmy o rozdzielczosci 1024x768.Jakosc obrazu sd lepsza w pdp.Tak bedzie w kazdym przypadku.
 
Ostatnia edycja:

prze_cinek

New member
Widzę, że polecany Panasonic, ma tylko HD Ready, a Full HD już nie...

Cóż taka kategoria cenowa wśród Plazm, do 2 tyś raczej nie znajdzie się nic Full HD, można próbować coś z tym modelem LG 50PA5500 ale na cuda nie ma co liczyć. Co do wojny HD Ready kontra Full HD, polecałbym jednak szukać czegoś Full HD, jakość obrazu w naszych platformach jest coraz lepsza, bluraye stają się coraz tańsze, a różnice cenowe nie są tak straszne.
 
Do góry