LG CX 65 - brak internetu

martingg

Member
Cześć, TV mam od ponad roku wszystko śmiga wczoraj jednak wifi przestało przesyłać internet bo połączenie raczej jest.

Na wifi - status sprawdzanie po czym "błąd połączenia do serwera na LAN łączy się do router jednak jest "brak internetu" na tych 4 ikonach jest problem z DNS, ale nie wiem na ile to prawdziwe.
Router dostał do fabrycznych najnowszy soft wgrany, tv do fabrycznych i dalej to samo. TV na ostatnim sofcie zaktualizowany. Wszystko w domu działa l, telefiny drugi TV l, laptop itp. Najlepsze jest to że ja AP z Telefonu działa. Jedyna zmiana jaka była to teoretycznie z końcem roku zrezygnowałem z zewnętrznego IP, dostawca internetu lokalny. Ktoś ma jakiś pomysl?
 

Zeniffar

New member
U mnie od kiedy jest nowy soft są problemy z kartą wan, zazwyczaj pomaga restart prądem, jednej raz musiałem nawet tv przywrócić do fabrycznych ustawień. Są też czasem problemy a aplikacją Netflix wywala się i trzeba restartować. Wcześniej takich problemów nie było.

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka
 

martingg

Member
Odpięty był od prądu całą noc, wcześniej były takie cyrki raz na jakiś czas i faktycznie odpięcie od prądu rozwiązywało problem teraz kaplica. Można pobrać skądś starszy soft i go zmienić na wcześniejszy?
 
Do góry