LG C3 dużo gorszy do starego LG oled

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Patrzyłem na film Obcy vs Predator. Na Disney + jakość jest słaba tego filmu. Porównałem z płytą Blu-Ray -jest duża różnica na korzyść filmu z płyty. Czy na innych filmach z tej platformy też jest słabo z jakością? Możesz porównać sygnał z innego źródła? Np. z odtwarzacza BD?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza sie. Nie widziałem na Amazonie, ale wiem jak wyglądać powinien docelowo i nie ma tam żadnych kwiatków o których warto w ogóle mówić.

Daj coś z Netflixa, w tym konkretną minuta, żeby nikt nie tracił czasu na szukanie konkretnej sceny.

Możesz porównać sygnał z innego źródła? Np. z odtwarzacza BD?

Przypomniały mi się stare czasy, jak każdy tu cenił jakość, bo dziś to mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą czym jest player BD i już chowają się na bylejactwie ; )
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Przypomniały mi się stare czasy, jak każdy tu cenił jakość, bo dziś to mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą czym jest player BD i już chowają się na bylejactwie ; )
No tak to się niestety porobiło. I nie piję tutaj do autora postu w żadnym wypadku. Jednak masz rację. Platformy VOD idą na ilość i zarabianie kasy, jakość delikatnie mówiąc nie jest u nich priorytetem.
Wracając do Obcego. Pomimo, że mam cała kolekcję na płytach BD, to dokupiłem wydanie pierwszej części na BD 4K. Ameryki nie odkryję, ale jakość jest super. Świetny przykład jak stary film może dostać "drugie życie". Pięknie to wydali. Naprawdę się postarali! Już niedługo będzie można kupić drugą część - Aliens. Też pewnikiem zakupię płytę w 4K ( Sprawdziłem - już można kupić, trzeba poszukać w dobrej cenie).
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Obcy vs Predator na Disney`u gra słabo. To jedno.
Ale skoro @Nolif twierdzi ,że po przywróceniu telewizora do ustawień fabrycznych ,które same w sobie są lipne, jest lepiej niż na wcześniejszych ustawieniach to według mnie Jego telewizor był po prostu źle ustawiony.
A jak do tego dodamy słaba jakość filmu to mamy to co mamy.
 

Nolif

New member
Sprawdziłem też filmy z seri Indiana Jones. I co ciekawe lepiej wyglądają treilery z youtube niż sam film np na Disney +
 
Do góry