LG C21 55"

damianww

New member
Witam. Mam możliwość zakupu telewizora LG C21 w wersji 55 calowej za 3670zl. Problem jest taki że jest to model powystawowy. Za 796zl mogę dokupić gwarancję i wtedy przez 5 lat ewentualnie wypalenia itd są objęte tą gwarancja. I tu moje pytanie - czy jest sens? Sumarycznie wychodzi około 4500zl za powystawowy telewizor z gwarancja na 5 lat gdyby pojawiały się jakieś defekty na matrycy (nie liczą się uszkodzenia mechaniczne). Pozdrawiam, Damian
 

damianww

New member
Wg mnie absolutnie wystarczy.
A mógłbyś rozwinąć myśl? Jak wyglądają aktualnie matryce oledowe? Jak wisial prawie rok na ścianie sklepowej (pewnie w najgorszym przypadku) to czy nie ma zbyt dużego ryzyka że zaraz zacznie się sypać? Czytałem parę tematów ale z lat poprzednich i ogólnie powystawowe oled ludzie odradzali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś ryzykuje to sam ponosi konsekwencje decyzji.
Nowy na gwarancji , na nowej matrycy kosztuje 5100. Nie używany z pakietem dodatków.

Jeśli cena 3600 a gwarancja od sprzedaż zawsze 2 lata ,
To wg mnie warto
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym nie brał, to nie jest różnica 5k, a "paru" stówek. 1500zl w lewo/prawo, to dziś żaden pieniądz.
W przypadku oleda szczególnie, nie wiesz co, jak i ile wyświetlał.
Szczególnie jak latał całymi dniami w trybie sklepowym (max jasność, w kółko te same materiały). Po roku, dwóch zaczniesz go dobijać.
 

damianww

New member
Był do wyrwania C31 za 4400 na Allegro Black Week ale się nie udało. Mogę kupić nowy, nie otwierany z drugiej ręki za 4800-4900 (Janusze odsprzedają)
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
@Piramida ....twoje
Tyle to kosztuje mój dzienny catering
+
@armanig
Chyba z koksem w pakiecie :grin:
i po miesiącu jesteś taki :grin:
Koks2.jpg
 

damianww

New member
Okej to tego powystawowego odpuszczam. Mam jeszcze okazję wyrwać nowego Sony XR-55A80J za 4400. Myślicie ze warto czy może dołożyć te parę stów do LG C31?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam Oleda LG i jestem zadowolony. Czwarty rok wszystko działa bardzo dobrze. Nie musiałem i oby tak zostało, skorzystać z serwisu. Ale tak jak napisałeś z tego co można przeczytać, LG staje na wysokości zadania.
Żeby stwierdzić, który z tych TV generuje lepszy obraz, to trzebaby je postawić obok siebie i porównać.
Co by nie napisać, Sony to dobry model, ale starszy. Tak jak wcześniej napisałem LG nowszy, na nowej matrycy. Ja bym kupił właśnie ten model.
Jak zdecydujesz się na Sony też będziesz zadowolony. Tylko upewnij się, że to faktycznie Nowa sztuka, bo to model z 2021r.
 
Do góry