LG BP640 vs Panasonic DMP-BDT360

davero79

New member
Witam jak temacie

Co poleciacie z tych modeli lub o półkę nizszych panas serii 2xx lg 4xx


Stosunek płyt do plików z pendrajwa to 70 do 30 na korzyść plików multimedialnych.
Tak mniej więcej rozkładam oglądanie.
 

collider

New member
Bez reklam
Sam się zastanawiałem nad tym Panasonikiem. Nawet go oglądałem. Jednak w kwestii plików multimedialnych się nie wypowiem. Ja używam bluraya do płyt a w tym Panasie dodatkowym atutem są funkcje smart i skalowanie do 4K jeśli komuś zależy na tej bajerze. Przed zakupem powstrzymała/uje mnie tylko niepewność jak wspomniany model wypadnie w porównaniu do mojego zjeżdżonego Pioneera jeśli chodzi o jakość obrazu bo dźwiękowo to raczej z moim Pionkiem szans mu większych nie daje. Jest jeszcze model 460 którego atutem są dwa wyjścia HDMI bo tak po za tym to chyba zbytnio nie różni się od 360. No może po za kolorem. Niestety do wyboru jest tylko jedna wersja kolorystyczna, srebrna.
 

davero79

New member
Weź Panasonic DMP-BDT160 za 300 zł Łyka wszystkie formaty jest cichy i nie zamula się.

a powiec mi czym one się róźńią od siebie te modele 1, 2 i 3. Z tego co widziałem ilość wyjść podobna.
Będę i tak oglądał tylko na projektorzem więc obraz bardziej kinowy niż ostry (zresztą to wyostrzenie jak widać ziarno to nie takie fajne jest - tyczy sie zwykle produkcji z taśm filmowych - a głównie takie będę oglądał)
 

MatriX84

Banned
a powiec mi czym one się róźńią od siebie te modele 1, 2 i 3. Z tego co widziałem ilość wyjść podobna.
Będę i tak oglądał tylko na projektorzem więc obraz bardziej kinowy niż ostry (zresztą to wyostrzenie jak widać ziarno to nie takie fajne jest - tyczy sie zwykle produkcji z taśm filmowych - a głównie takie będę oglądał)

To weź panasa 160 starczy.
 

davero79

New member
To weź panasa 160 starczy.

czyli multimedia mają te same ? Jak jest tam z dlna podobno słabo (LG ma dobre)

Widzę, że 160 ma tylko wyjście hdmi i lan pewnie wi fi nie ma ? aha ja jeszcze potrzebuje wymiarówki czyli 43cm a z tego co widzę jest 31. Więc mimo wszystko chyba zostaje 360

pewne to samo jest ale ma wi fi i więcej wyjść
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Panas 360 ma jakieś 41 cm szerokości. Niby pisze 43, ale koleś mierzył przy mnie miarką i wyszło jakieś 41, może z kawałkiem.
Co do koloru to jest czarny. Natomiast 460 srebrna z czarnym panelem przednim.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Sam zastanawiam się nad Panasem 360 ale na zagranicznych forach i w testach często zarzucają, że nie radzi sobie z DLNA a konkretnie z materiałem video. W tej kwestii BP640 ponoć znacznie lepiej wypada.
Jak to u Was wygląda w przypadku panasa? Pytam bo zależy mi na tym, żeby bezproblemowo odtwarzać pliki z NAS'a.
 

davero79

New member
Sam zastanawiam się nad Panasem 360 ale na zagranicznych forach i w testach często zarzucają, że nie radzi sobie z DLNA a konkretnie z materiałem video. W tej kwestii BP640 ponoć znacznie lepiej wypada.
Jak to u Was wygląda w przypadku panasa? Pytam bo zależy mi na tym, żeby bezproblemowo odtwarzać pliki z NAS'a.

Tez to czytałem z tego wniosek ze pozostaje jedynie LG (miałem tv 660s łykał wszystko po dlna nawet scalone voby)

Szkoda bo miałem sporo rzeczy panasonica (vhs, dvd kiedyś drogie ponad 2typln w 2000r czytało tylko oryginały i miało wyjścia analogow. Przede wszystkim ładne i pasowało na klocki technisca :))

W zasadzie teraz mam ampli yamahy, wiec najbardziej pasił by bd yamaszki, ale z tego co widzialem to cena spora, a słabo wypada z konkurencją. Yamaszka kanciak, nad nią kanciaki z lat 80 technisca :) kaseciak 705 korektor 8066 i cd seria 5xx
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
no i jak? kupiłeś LG czy jednak coś innego? :)
Jesli masz LG to jak sprawuje się DLNA a w szczególności jeśli używasz - PLEX? :)
 
Do góry