LG BD660 - problem z DLNA

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj zrobiłem format pendriva na NTFS. Wrzuciłem film zajmujący 6Gb z dźwiękiem DTS. Podłączyłem do portu USB w LG BD660. Bluray odtwarzał film bezproblemowo. Żadnego dzielenia filmu na dwie części, zwłaszcza jeśli film jest z napisami.
 

televizjoner

New member
LG media serwer

Witam,dopiero teraz dotarłem do tego forum i jeżeli chodzi o lg media serwer to najlepszy jest 'Nero Media Home 4' dedykowany zresztą do tv lg o czym w menu tv. Zaliczyłem te wszystkie mezzmo,ps3,serviio itp. i można je sobie z powodzeniem darować, w Nero żadnych problemów z łączeniem i napisami jednak pod warunkiem że w srt. i taki sam tytuł jak i filmu
 
Witam,

Opiszę swoje doświadczenia z odtwarzaniem plików

Po DLNA śmiga bez problemu z napisami divx i mkv, ja odtwarzam przez udostępnienie folderu. Przy podwójnej ścieżce audio w mkv spokojnie można wybrać, którą chce się odtworzyć. Pliki m2ts 35gb odtwarza bez zacięcia, można wybrać wszystkie ścieżki, które są dostępne, ale nie można odtworzyć napisów, nie widzi txt i srt. Zmiana z m2ts na mkv też nic nie daje. Próbowałem na Nero, Mezzmo. Trzeba po prostu z komputera odtwarzać tylko z lektorem ;)

Pozdrawiam
 

s2k2

New member
Mam ten odtwarzacz od miesiąca, ale jeszcze nie aktualizowałem oprogramowania.
Obecnie nie mam "cinavia".
Podobno ostatnie wersje aktualizacyjne wprowadzają to coś.
Warto by było zaktualizować ale nie kosztem "cinavia"
Brakuje mi udostępniania katalogów w Windows 8. Inne systemy bez problemu.
Może nowa wersja to poprawia?
 

adams48

New member
Kupiłem dziś LG 620 oraz mam dysk sieciowy "WD MyBook Live" podłączony do routera. Miałem nadzieję że przez DLNA ten LG będzie widział zasoby na tym WD (bez włączania kompa). Czy to jest możliwe ? Coś trzeba doinstalować?

Z góry dziękuję za radę i pozdrawiam forumowiczów.
 

adams48

New member
Kupiłem dziś LG 620 oraz mam dysk sieciowy "WD MyBook Live" podłączony do routera. Miałem nadzieję że przez DLNA ten LG będzie widział zasoby na tym WD (bez włączania kompa). Czy to jest możliwe ? Coś trzeba doinstalować?

Z góry dziękuję za radę i pozdrawiam forumowiczów.

Odpowiem sam sobie, może komus się przyda: pomogła aktualizacja firmware na WD MyBook Live oraz uruchomienie na nim usługi Twonky.
 
Do góry