LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

jasperus

New member
Witam panowie
Tez ostatnio mialem problemy z mkv. Dzisiaj wypalilem kolejna plytke z filmem Pacyfik.2010.720p.HDTV.Lektor.PL.x264-PWL. wkladam do bd370 i widze artefakty. podlaczylem do neta, zrobilo aktualizacje do v7.170, po czym ponownie sprobowalem powyzszy film i okazalo sie ze smiga pieknie :)
 

Kontrop

New member
Super, jest nowy soft, Brawo LG :)

Czesc!

No jest, ale w 1080p profil 5.1 sa nadal arefakty..nie wiem jak to wyglada
na 390..miejmy nadzieje, ze nastepne wersje poradza sobie i z tym problemem.

Mnie interesuje co innego:

Otoz u nas (w D) pojawily sie BD-nosniki dwuwarstwowe o pojemnosci 50 GB,
Jak rowniez czterowarstwowe mieszczace do 100 GB.Na razie sa dosyc drogie,
ale juz sa! :D
Ciekaw jestem, czy po bezp. "zrzuceniu" na Kompa wszystkich plikow org. BD 1080p
Filmu (pomijam juz sprawy "hardwarowe" i obejscie zabezpieczen org. BD)
udaloby sie skopiowac i wypalic takie pliki (Film) na takim np. 50-100 GB nosniku.

Moze robil ktos juz taka probe na nosniku 25GB??..ciekaw jestem efektow!


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 

pluto26

New member
Kontrop

Zawsze mozesz sprawdzic co sciagasz..wystarczy sciagnac 1 Part (jezeli oczywiscie nie jest
podzielony na kilkanascie 30-50MB czesci)..sprawdzic parametry np.MKV-Edytorem
i widzisz jaki ma profil.


Mozesz dac nhamiar na ten program i po krotce opisac jak to zrobic majac 1 part ??? Prosze
 

Azael

New member
Kontrop


Mozesz dac nhamiar na ten program i po krotce opisac jak to zrobic majac 1 part ??? Prosze

Sprawdzić możesz też dokładnie za pomocą KMPlayer, ogólnie polecam ten odtwarzacz.
Ściągasz 1 part, wypakowujesz go zaznaczając "Zachowaj uszkodzone pliki".
Odtwarzasz za pomocą KMPlayera, wciśniskasz Alt+J i znajdujesz szukaną informację. Ot co :)
 

pluto26

New member
Sprawdzić możesz też dokładnie za pomocą KMPlayer, ogólnie polecam ten odtwarzacz.
Ściągasz 1 part, wypakowujesz go zaznaczając "Zachowaj uszkodzone pliki".
Odtwarzasz za pomocą KMPlayera, wciśniskasz Alt+J i znajdujesz szukaną informację. Ot co :)
Wkoncu sie udalo WIELKIE DZIEKI ZA POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
 

Kontrop

New member
xvarek_20
Kontrop

Mozesz dac nhamiar na ten program i po krotce opisac jak to zrobic majac 1 part ??? Prosze

Czesc!

Jak wypakowac tylko Part-1 masz wyzej..otworz go MKV-Edytorem i masz wszystkie dane

MKV-Edytor:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

A tak to wyglada po otwarciu Part-1..na dole masz info o Profilu 4.1
Test.jpg picture by xvarek_20 - Photobucket
xvarek_20


xvarek_20

:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 
Ostatnia edycja:

Rob-S

New member
Witam ponownie!
Problem z moim Denonem 1910 który zrywał sygnał rozwiązany!Okazało się że amplituner był uszkodzony i dzisiaj został wymieniony na nówkę,teraz wszystko cyka jak należy.
Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie!
 

JackWack

New member
Zrób aktualizację przez internet , ja tak zrobiłem i wszystko śmiga aż miło, i faktycznie po tej aktualizacji brak artefaktów na filmach w formacie mkv
 

konsul

New member
Właśnie chcialem kupić. Jest w MM, ale za... 899. Co sie dzieje? To była czasowa promocja? Wg ceneo juz tylko w kilku euro jest w tej cenie.

O, to faktycznie musiala byc promocja, nie wiedziałem. Ja w czwartek sprawdziłem dostepność i pisałem maila z pytaniem o cenę. Odpisał mi sprzedawca, że cena to 399 zł i że jeśli przyjdę z wydrukowanym mailem, to mi ją gwarantuje przez 3 dni. Zrobiłem więc rezerwację i dzień później żona odebrała player z MM w obiecanej cenie. Koleś baardzo długo szukał go w magazynie, więc pewnie dużo ich już nie zostało.

Przykro mi, kolego mikej, że się nie udało.

Pozdrawiam,
k.
 

pikus1975

New member
Cześc. Mam problem, wgrałem soft V7.170 i pliki MKV wygladaja jeszcze gorzej a poza tym nie mam dźwieku przez amplituner. Pomocy
 

afflux

New member
nowy soft

Jan26 powiem Ci tak ja wgrałem i jak pisałem wcześniej jest duża poprawa z niektórymi filmami w profilu 4,1 co wcześniej LG wyświetlał z błędami. Oczywiście mkv w profilu 5,1 nadal źle wyświetla. W jakim profilu jest film możesz sprawdzić jak pisał ktoś wcześniej, w KMplayer podczas odtwarzania naciśnij prawy klawisz myszy i wybierasz "info o mediach". A jak taki film przerobić na profil 4,1 poszukaj w tym dziale wiele postów wcześniej to działa. Pozdrawiam
 
Do góry