LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

adam6150

New member
Witam. Właśnie wczoraj kupiłem w Euro AGD ten sprzęcik i mam pierwsze pytanie (pewnie nie ostatnie) czy warto wymienić dołączony kabel HDMI na inny, czy będzie widoczna różnica w jakości obrazu? Pytam ponieważ w sklepie nakręcił mnie sprzedawca abym takowy kupił więc kupiłem firmy TechLink za 89 zł ale przy wydawaniu pomylili się i dali mi kabel mini hdmi-hdmi więc czy go wymienić na właściwy czy zwrócić i zostać na fabrycznym kablu?

Koniecznie weż nowy. Ten z zestawu jest kiepski. Ja dokupiłem i jest super.Im grubszy tym lepszy!
Różnice widać gołym okiem.
 

Kristobal

New member
Lada chwila pojawi się poprawka softu do bd370, naprawiająca problem kostkujących mkv, oto info z afvorums, email od pracownika LG:

"Dear Mr

I’ve received some “customized firmware” for your unit, but unfortunately I’m not allowed to forward this firmware to end users. Could you please contact our Authorized Service Partner in your town, and I will forward them the firmware for needed upgrade.

Hopefully this will resolve your problem.

If you need some more additional data, please don’t hesitate to contact me!"

Więc, może w ciągu tygodnia coś wycieknie :)
 

derik

New member
sprawdź czy już się nie pojawiło bo wczoraj jeszcze nie było a dzisiaj wgrałem

Jest nowa wersja sterownika, ale czy coś poprawiła nie wiem jak jest u ciebie? spr.jeden film i to taki z błędem przy nagrywaniu i nie mam na czym spr. bo wszystkie przerobiłem uncropem
Jak to wygląda u reszty użytkowników bd370? pzdr.
 

dlugi.jnw

New member
Jest nowa wersja sterownika, ale czy coś poprawiła nie wiem jak jest u ciebie? spr.jeden film i to taki z błędem przy nagrywaniu i nie mam na czym spr. bo wszystkie przerobiłem uncropem
Jak to wygląda u reszty użytkowników bd370? pzdr.

Jaka nowa wersja od ponad m-ca jest V7.163.00.26 i nic sie nie dzieje w tym kierunku a pomoc technicna nie dziala joz od zeszlego roku ciagle pojawia sie:

Submission Form Temporarily UnavailableDear Customer's

We regret to inform you that The Website will not be available due to server maintenance job

We apologize for this inconvenience

Thank you

Administrator
-------------------------------------------------------------------------------------------
 

derik

New member
Jaka nowa wersja od ponad m-ca jest V7.163.00.26 i nic sie nie dzieje w tym kierunku a pomoc technicna nie dziala joz od zeszlego roku ciagle pojawia sie:

Submission Form Temporarily UnavailableDear Customer's

We regret to inform you that The Website will not be available due to server maintenance job

We apologize for this inconvenience

Thank you

Administrator


-------------------------------------------------------------------------------------------
nie nowa wersja oprogramowania tylko nowa wersja sterownika wczoraj jeszcze nie było a dzisiaj jest pzdr.:-D
 

derik

New member
nie wiem o co come on mnie nic nie sciaga a na stonie tez nic nie ma jaki sterownik do czego?:-?
podczas sprawdzania aktualizacji znalazł nową wersję sterownika i zainstalował ją i tyle wersja oprogramowania się na pewno nie zmieniła. a dlaczego tak nie mam pojęcia można się pogubić:niewiem:
 

adam6150

New member

dlugi.jnw

New member
podczas sprawdzania aktualizacji znalazł nową wersję sterownika i zainstalował ją i tyle wersja oprogramowania się na pewno nie zmieniła. a dlaczego tak nie mam pojęcia można się pogubić:niewiem:

Quzwa umnie nic takiego nie robi sprawdzam nowa wersje i nic to moglbys napisac jaka masz wersje teraz tego sterownika?!
P.S.
do innych uzytkownikow czy umnie tylko nie pobiera sterownika czy u was tez jest ten sam problem???
 
Ostatnia edycja:

Kristobal

New member
Oby tylko ta nowa wersja softu jak najszybciej trafiła na strony LG... bo okazuje się, że problem został rozwiązany:

"Ok, guys
Today I received my BD370 unit, upgraded with "customized firmware".
I already did some testing, and here are the first results:

a.) all previously problematic .mkv files (weightp=2 encoded) are now played without artifacts!
b.) the upgrade did not leave any side effects (all other applications are working o.k.)

And what is more important the .mkv issue is not hardware related, it's about firmware.
I've already post a reply about the results to LG staff and they promised that my "customized firmware" will become "global" ASAP."
 

rizzon

New member
No i żeby tak się stało. Mam już dość tych artefaktów na ekranie. Aż z musu zacząłem podłączać do telewizora komputer... czuję się z tym podle! ;)
 

marecki6

New member
Bez reklam
a ja mam pytanko o dvd ... czy faktycznie sa tak gigantyczne problemy w odtwarzaniem dvd jak pisza w niektorych testach? na mkv mi nie zalezy bo mam arive ale jak wyzbede sie dvd i kupie tego blureja to chcialbym moc rowniez odtworzyc zwykle dvd
 

derik

New member
Quzwa umnie nic takiego nie robi sprawdzam nowa wersje i nic to moglbys napisac jaka masz wersje teraz tego sterownika?!
P.S.
do innych uzytkownikow czy umnie tylko nie pobiera sterownika czy u was tez jest ten sam problem???

obecna wersja sterownika to: H51203
a jaka była wcześniej nie zwróciłem uwagi, wiem tylko, że ją pobrało i zainstalowało pzdr.
 

derik

New member
a ja mam pytanko o dvd ... czy faktycznie sa tak gigantyczne problemy w odtwarzaniem dvd jak pisza w niektorych testach? na mkv mi nie zalezy bo mam arive ale jak wyzbede sie dvd i kupie tego blureja to chcialbym moc rowniez odtworzyc zwykle dvd

na tej arivie 110 normalnie można odtwarzać mkv przez usb ??? dobrze kumię?
 

marecki6

New member
Bez reklam
na tej arivie 110 normalnie można odtwarzać mkv przez usb ??? dobrze kumię?


jak najbardziej, do tego spokojnie mozna odtwarzac to z napisami ktore sa osobnym plikiem nie mowiac o tym ze mozna edytowac kolor,rozmiar czcionki i polozenie napisow na ekranie w trakcie ogladania filmu ... poki co nie znalzl sie plik ktorego ariva mi nie odtworzyla
 

maiesky

New member
a ja mam pytanko o dvd ... czy faktycznie sa tak gigantyczne problemy w odtwarzaniem dvd jak pisza w niektorych testach?
Kupiłem.
Sprawdziłem dwie płyty dvd- "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo" oraz "Między piekłem a niebem" (obie region R2). Nie miałem żadnych problemów.
Zaskoczyło mnie, że xvid nawet w HD odtwarza i innych niestandardowych czyli nie maograniczenia do standardowego SD 720x576- ten limit jest tylko dla divx (pewnie to wina licencji), ale akurat mnie to nie martwi :) bo zawsze uważałem divx HD (i xvid) za nieporozumienie. Trafił mi się jeden koncert w xvid hd, ale pewnie i tak go skasuję.
Na razie nie odtworzył płynnie fragmentu wyścigu formuły1 w mpeg2 hd z wysokim bitrate, ale jeszcze nie znalazłem odtwarzacza, który by sobie z tym kawałkiem poradził. O dziwo mpeg2 hd w standardzie amerykańskim poszedł płynnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry