LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

Kristobal

New member
LUPO78 napisał:
jak ci się spisuje czy jakieś problemy są z odczytaniem płyt nagrywanych i czy nagrywane płyty blue ray też odtwarza?

Do nagrywanych płyt bluray nie miałem dostępu, natomiast wszystkie dvd-r jakie testowałem odtwarzane były bez problemu - zarówno + i -, verbatim, tdk a nawet jakieś omegi itp.
 

Mikkonen

New member
Jaki program polecacie, przez który "przepuścić" mozna film MKV aby był poprawnie odtwarzany na BD370 ? Mam jeden film w 720p, profil niby 4.1, a są takie artefakty że nie da się oglądać. Mam też inny film o identycznych parametrach, który działa idealnie. I od czego to zależy ? Próbowałem uncropMKV, ale tworzy mi w sekunde plik o wadze 0kb i koniec... MKVmerge nie ma żadnej opcji konwersji, próbowałem kilku innych programów ale działają na zasadzie przekonwertowania całego filmu i skompresowaniu go od nowa, co zajmuje wieki i obniża znacznie jakość...
 

Kristobal

New member
Mam tez jeden taki plik - i podejrzewam, że nie da się nic zrobić - prawdopodobnie został "niechlujnie" zakodowany.... a więc trzeba odpuścic, poszukac innego, albo kupić na płycie bluray.
 

Dan_DeeM

New member
U mnie uncropMKV też nie działał poprawnie, ale był źle zainstalowany. Brakowało niektórych niezbędnych mu składników. Ściągnąłem co trzeba i teraz każdy film potrafi naprawić. W każdym razie nie trafiłem na taki jak opisujecie.
 

Gee

New member
Mam małe pytanie dotyczące regionów. Posiadam kilkanaście azjatyckich filmów na DVD (NTSC). Ma ktoś wie czy ten odtwarzacz da radę otworzyć takie płyty?
 

adam6150

New member
Mam małe pytanie dotyczące regionów. Posiadam kilkanaście azjatyckich filmów na DVD (NTSC). Ma ktoś wie czy ten odtwarzacz da radę otworzyć takie płyty?

NTSC czyta ale nie wiem czy ten region. Jak nie przeczyta to można zdjąć "region" i skopiować płytki na DVD-R lub DVD+DL. (DVDFab HD Decrypter)
 

Gee

New member
Wiem, lecz co z orginalnymi filmami. Przecież nie po to kupywałem z zagranicznych sklepów, ebayu aby teraz zgrywać i ponownie wypalać :)
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Ważne pytanie o napisy

Mam zamiar kupić odtwarzacz, ale chciałbym znać odpowiedź na ważne dla mnie pytanie, bowiem mam duży zbiór nagranych filmów DivX z polskimi napisami. Wiem, że odtwarza polskie napisy w formacie .TXT (mDVD i TMPlayer), ale nie wiem czy wyświetla w menu pliki napisów do filmów i czy można je sobie samemu wczytać, np. gdy mam dwie wersje napisów w katalogu z filmem. I kolejna sprawa: czy odtwarza pliki napisów o innej nazwie niż plik filmowy, czy są jakieś ograniczenia w liczbie znaków w nazwie pliku z napisami.
 

adam6150

New member
Mam zamiar kupić odtwarzacz, ale chciałbym znać odpowiedź na ważne dla mnie pytanie, bowiem mam duży zbiór nagranych filmów DivX z polskimi napisami. Wiem, że odtwarza polskie napisy w formacie .TXT (mDVD i TMPlayer), ale nie wiem czy wyświetla w menu pliki napisów do filmów i czy można je sobie samemu wczytać, np. gdy mam dwie wersje napisów w katalogu z filmem. I kolejna sprawa: czy odtwarza pliki napisów o innej nazwie niż plik filmowy, czy są jakieś ograniczenia w liczbie znaków w nazwie pliku z napisami.

Plik z napi musi mieć niestety tę samą nazwe. Nie da sie wybrac napisów.
 

isil1

New member
Ludzie przejrzałem cały temat i troche się pogubiłem! Mi chodzi tylko czy już normalnie bez problemów odtwarza DVD orginalne region2. Mam ich sporo i na tym mi zależy.
 

Mikkonen

New member
Czy wiecie co zrobić, żeby odtwarzacz zapamiętał ustawienie rozdzielczości dla wyjścia HDMI ? Za każdym razem po włączeniu jest 576i, i trzeba ręcznie zawsze ustawić 720p...
 

cedek7

New member
Ponieważ jestem zainteresowany zakupem tego sprzętu, ale już się pogubiłem , zależy mi również na tym aby podłączyć pen-a czy jakiś dysk i oglądać filmy typu Divix lub .mkv ( pow 4GB)??? Czy lepiej będzie poczekać jak stanieje 390 która już sobie podobno z tym radzi. Chyba że macie jakieś inne nie drogie propozycje na szybko?
 
Do góry