LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

wujekwacek

New member
Panowie, po aktualizacji wyskoczyl mi ten cholerny blad "please wait" i tak w kolko, musze odeslac playera- jakies wskazowki, caly komplet musze odeslac, jak to wyglada? sam oplacam kuriera? caly zestaw ma byc?
 
Ostatnia edycja:

dlugi.jnw

New member
kmark3 napisał:
dzisiaj aktualizowałem nową wersje do bd 370 v7.154.02.26.ster.H42301,youtube śmiga bez problemu,na dniach szczegółowe testy.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy blu-raya
0K a czy masz mozliwosc sprawdzenia multi-region DVD:blagam:
wujekwacek napisał:
Panowie, po aktualizacji wyskoczyl mi ten cholerny blad "please wait" i tak w kolko, musze odeslac playera- jakies wskazowki, caly komplet musze odeslac, jak to wyglada? sam oplacam kuriera? caly zestaw ma byc?
gosciu przeciez pisalem zebys wgral starszy soft:fool:
 
Ostatnia edycja:

demo84

New member
wujekwacek napisał:
Panowie, po aktualizacji wyskoczyl mi ten cholerny blad "please wait" i tak w kolko, musze odeslac playera- jakies wskazowki, caly komplet musze odeslac, jak to wyglada? sam oplacam kuriera? caly zestaw ma byc?
ja swój poprostu poszedłem i oddałem, powiedziałem że przestał działać z dnia na dzień :)
dostałem nowy :)
 

Kristobal

New member
Od wczoraj jestem zadowolonym posiadaczem BD370. Jakość obrazu z bluray zachwyca (oryginalne Apocalylpto, Braveheart). Bardzo dobrze odtwarza mkv w HD (np. odcinki House czy Flashforward). Bezproblemowo obsługuje przenośny dysk Samsunga 500 GB 2.5".
I tutaj uwaga - jeśli ktoś ma jakiś plik w hd, który nie jest odtwarzany z przyczyny "braku kodeka" - jest łatwy trick - wystarczy załadowac plik do mkvtoolnix i zapisać jako mkv - np. dzięki temu, np bd370 odtwarza wszystkie trailery, ktore są w formacie quicktime - mov.
Brak obsługi NTFS - nie jest dla mnie problemem - czas dzielenia pliku na mniejsze kawałki(wraz z napisami) przez mkvtoolnix, odpowiada czasowi kopiowania na dysk usb - więc w ten sposób przygotowuje "większe" filmy.
 

mac_tul

New member
Witam!
Od paru dni posiadam BD370 zakupiony w komplecie z plazmą Panasonica
(P42S10E). Ogólnie jestem bardzo zadowolony z obu maszyn. Co do BD370
to filmy BR czyli to, do czego został stworzony, chodzą wyśmienicie. Ładują
się szybko, menu jest przejrzyste i ładnie zrobione, napęd chodzi cichutko...
Jeśli chodzi o YouTube to niestety mam czasem problemy, przy niektórych
filmikach się zwiesza - olałem sprawę, i tak wolę YT oglądać na kompie.
Fotki i mp3 odtwarza bez problemu, małe mkv też bez kłopotów czyta z
pendrive'a, napisy mają polskie znaki - wszystko cacy. Mam jednak mały
problem z mkv większymi niż 4GB. Wiadomo, z pendrive'a/HDD nie pójdą,
bo ani NTFS ani Mac OS Journaled odtwarzacz nie widzi. Nagrałem 3 płyty
DVD z różnymi filmami mkv i jak na razie dwa z nich po około 30-40 minutach
się wyłączają... Na kompie w VLC nie było z tymi plikami żadnych problemów.
Teraz sprawdzam czy to nie wina sposobu nagrania czyli ten sam film nagrałem
znowu, tym razem w formacie UDF (zamiast Mac OS Journaled) i z prędkością
4x zamiast 8x... Zobaczymy czy to coś da, bo jak nie to chyba jakieś
tańce szamańskie zacznę odprawiać...
Niepokoją mnie też Wasze doniesienia, że od któregośtam firmware'u
nie wszystkie DVD są odtwarzane. Jak na razie puściłem testowo 2-3 filmy
na DVD i chodzą OK, ciekawe czy któryś kolejny nie odpali. Trochę lipa
z tymi ograniczeniami...
 

mac_tul

New member
marcingt666 napisał:
witam,
wie ktoś może jakie musi być kodowanie napisów?
U mnie nie czyta tylko "ś", zmiana opcji w odtwarzaczu nie pomaga.
Z góry dziękuję.

Ja mam kodowanie napisów (srt, txt nie próbowałem) Windows-1250, w odtwarzaczu nic nie
zmieniałem, mam fabryczne ustawienia.
 

adam6150

New member
marcingt666 napisał:
witam,
wie ktoś może jakie musi być kodowanie napisów?
U mnie nie czyta tylko "ś", zmiana opcji w odtwarzaczu nie pomaga.
Z góry dziękuję.


Musiz zrobić aktualizacje oprogramowania. Mialem ten sam problem. Po aktualizacji jest OK. Z tego co piszą, nie warto jednak robić wszytkich. Spróbuj po trzech. Jeśli "wskoczy" ś to daj spokuj i dalej nie aktualizuj. Może być gorzej.
 

mac_tul

New member
MAGikDTP napisał:
Nagrywanie pod OSX (Toast 10).
Problem udalo mi sie juz wczesniej rozwiazac.
Faktycznie trzeba ustawic DVD-ROM (UDF) i wszystko smiga.
:grin:
Szkoda tylko ze nie dziala (i podobno nie zadziala) NTFS ani MACowy HFS po USB.
:(

Potwierdzam, po nagraniu płyty w UDF wszystko gra ;)
 

ocean_wro

New member
Nie czyta mi Divx z płyty???

Witam

Mam od kilku godzin LG-BD370. Buray OK, YT - OK, z pendriva też spoko. Tylko jak wrzucam płytkę z divx, taką co Manta łykała on uznaje, że nic nie ma w napędzie. Podobnie z płytami VCD, gdzie stwierdza błąd płyty.

Czy da się coś zrobić,soft ma najnowszy.

Pomocy

Paweł
 

dlugi.jnw

New member
ocean_wro napisał:
Witam

Mam od kilku godzin LG-BD370. Buray OK, YT - OK, z pendriva też spoko. Tylko jak wrzucam płytkę z divx, taką co Manta łykała on uznaje, że nic nie ma w napędzie. Podobnie z płytami VCD, gdzie stwierdza błąd płyty.

Czy da się coś zrobić,soft ma najnowszy.

Pomocy

Paweł
FUCKtycznie jak na taki kombajn to z VideoCD przesadzili ze nie rozpoznaje tego formatu:fool: wystarczy zgrac do pendrive'a badz nagrac na CD/DVD wszystkie pliki AVSEQ0*.DAT z katalogu MPEGAV a normalnie beda widoczne:eek:k: tzn musisz wybrac recznie bo nie odpala sie automatycznie jak to bywa w przypadku orginalnego nosnika:arrow: co do divx'ow to cos chyba raczej od samego nagrania tej plyty:niewiem:
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
czy po podłączeniu tego LG bd370 do amplitunera przez cyfrowe wyjście optyczne (DIGITAL AUDIO OUT - OPTICAL) lub cyfrowe wyjście koncentryczne (DIGITAL AUDIO OUT - COAXIAL) jest audio odtwarzane z płyt np. DVD 5.1 na amplitunerze wielokanałowym tzn. audio w 5.1 czy tylko audio w stereo 2.1 lub 2.0 przez te wyjścia odtworzy????????? :blagam: :blagam: :blagam: może ktoś sprawdzić bo przez hdmi to wiem że na pewno odtworzy 5.1 i 7.1
 

Kristobal

New member
Oczywiście, ze po podłączeniu kablem optycznym odtwarza pełne DTS 5.1 - trzeba tylko w opcjach audio ustawić "DTS Reencode" / "Powtórne kodowanie DTS". Ja podłączyłem w ten sposób bluray, kablem optycznym do amplitunera Koda AV-505x - który nie ma hdmi.
 

LUPO78

Banned
Kristobal napisał:
Oczywiście, ze po podłączeniu kablem optycznym odtwarza pełne DTS 5.1 - trzeba tylko w opcjach audio ustawić "DTS Reencode" / "Powtórne kodowanie DTS". Ja podłączyłem w ten sposób bluray, kablem optycznym do amplitunera Koda AV-505x - który nie ma hdmi.
tego dokładnie bluraya o którym mowa?
 

Dztka

New member
Kolego Lupo bez urazy ale kazdy odtwarzacz BR z wyjsciem cyfrowym odtworzy dzwiek 5.1 "na amplitunerze" a raczej poprzez niego na glosnikach z zestawu. Po szczegoly ustawien odsylam do instrukcji, jak nie masz jest na stronie LG
 

dlugi.jnw

New member
Odp.2

ocean_wro napisał:
Witam

Mam od kilku godzin LG-BD370. Buray OK, YT - OK, z pendriva też spoko. Tylko jak wrzucam płytkę z divx, taką co Manta łykała on uznaje, że nic nie ma w napędzie. Podobnie z płytami VCD, gdzie stwierdza błąd płyty.

Czy da się coś zrobić,soft ma najnowszy.

Pomocy

Paweł
a to cytat jaki otrzymalem z serwisu ze strony LG;
-----------Reply to Customer Enquiry------------
Szanowny Panie,

informujemy, iż powyższe urządzenie nie obsługuje formatu VCD i SVCD.

Z Poważaniem,
LG Electronics Polska.
No coz nic dodac nic ujac pozostalo Ci zastosowac sie do wczesniejszych instrukcji
P.S.
wgranie softa V7.154.02.26 = zegnaj DVD Reg. Free:(
 
Do góry