LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

pawp81

New member
Dztka napisał:
Plyty CD muzyczne jak nbajbardziej tak. Ale mp3, wma itp. (chyba e intuicyjnie :) ) niestety bez wlaczonego TV nie jest wygodne/mozliwe dla niektorych...

Naprawdę nie można odtwarzać mp3 czy wma bez włączonego telewizora czy rzutnika?
To jakie formaty dźwięku można odtwarzać bez potrzeby włączania TV?
 

Dztka

New member
Jezeli masz podlaczony dysk do gniazda usb ale nie wlozona plyte to na ekranie pojawia sie menu z ktorego musisz wybrac rodzaj plikow ktore masz zamiar odtworzyc: muzyka, film, zdjecia, you tube itd.

Po wybraniu opcji "muzyka" pojawia sie zawartosc pamieci przenosnej i dopiero wtedy mozesz zaznaczyc plik do odtworzenia. Dlatego tez z pamieci przenosnej nie da sie moim zdaniem (chyba ze bedziesz w pamieci liczyl ile razy trzeba przycisnac to a ile tamto) odpalic plikow poprawnie bez podgladu.

Co innego jak wkladasz plyte wtedy odtwarzacz uruchamia plyte jako master naped i jezeli tam masz wgrane mp3 bez katalogow to mozna sie pokusic o stwierdzenie ze dasz rade odpalic pliki bez wlaczania podgladu.
 

pawp81

New member
Dztka napisał:
Jezeli masz podlaczony dysk do gniazda usb ale nie wlozona plyte to na ekranie pojawia sie menu z ktorego musisz wybrac rodzaj plikow ktore masz zamiar odtworzyc: muzyka, film, zdjecia, you tube itd.

Po wybraniu opcji "muzyka" pojawia sie zawartosc pamieci przenosnej i dopiero wtedy mozesz zaznaczyc plik do odtworzenia. Dlatego tez z pamieci przenosnej nie da sie moim zdaniem (chyba ze bedziesz w pamieci liczyl ile razy trzeba przycisnac to a ile tamto) odpalic plikow poprawnie bez podgladu.

Co innego jak wkladasz plyte wtedy odtwarzacz uruchamia plyte jako master naped i jezeli tam masz wgrane mp3 bez katalogow to mozna sie pokusic o stwierdzenie ze dasz rade odpalic pliki bez wlaczania podgladu.
OK dzięki za wyjaśnienia. Ale jak już włączę odtwarzanie z dysku podłączonego po USB i wyłączę TV to muzyka będzie dalej grała, tak?
 

demo84

New member
Witam! Mam pytanie odnośnie polskich liter w filmach. Jeżeli kupię odtwarzacz za granicą jest to równoznaczne z tym iż nie będę mógł oglądać filmów z polskimi znakami? Ewentualnie aktualizacja którego softu da taka możliwość? Jeszcze jendno pytanko; czy pamięta ktokolwiek na jakim softcie była możliwość podłączenia HDD exfat? Wielkie dzięki !!
 

MAGikDTP

New member
mkv problem

WItam.
Mam nietypowy (chyba) problem.

Nagrywam plik .mkv na plytke dvd.
Odtwarzacz zamiast jednego pliku widzi 3 lub 4 o tej samej nazwie.
Niezaleznie ktory zostanie zaznaczony pokazuje, ze odtwarza pierwszy.
I wcale bym sie tym nie przejmowal, ale... film po okolo 40-55 minutach (w zaleznosci od tytulu, ale zawsze w tym samym momencie) film sie restartuje.
Dodatkowo nie mam mozliwosci przewiniecia filmu (na dvd, avi itd wszystko dziala bez problemow)

Czy ktos spotkal sie z podobnym zjawiskiem?
 

adam6150

New member
Napisz wiecej, jak nagrywasz. Ja nagrywam tak:

1.w nero wybieram kompilacje DVD-ROM(UDF) poniewasz moje pliki zwykle mają więcej niz 2 GB.
2.potem postepuje dokładnie tak jak z Dvix-ami. Przenoszę na lewo plik który chcę wypalć.
3.ustawiam prędkość nagrywania na x4 , nigdy szybciej i wypalam.

pozdro
 

MAGikDTP

New member
mkv problem

Nagrywanie pod OSX (Toast 10).
Problem udalo mi sie juz wczesniej rozwiazac.
Faktycznie trzeba ustawic DVD-ROM (UDF) i wszystko smiga.
:grin:
Szkoda tylko ze nie dziala (i podobno nie zadziala) NTFS ani MACowy HFS po USB.
:(
 

bat73

New member
kupiłem odtwarzacz w redcoon towar przyszedł wszystko w porzadku tylko ze odtwarzacz niema polskiego menu a przez to niemoge nic zrobic by wyswietlało mi polska czcionke sprzet ewidentnie jest z zagranicy nie na polski rynek dzwoniłem do lg i nic nie moga z tym zrobic pomuszcie co moge zrobic bo jak narazie jedyne wyjscie odesłac do redcoon a poza tym sprzecik naprawde fajny mkv bajka divixy tez
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wiele sklepów (szczególnie internetowych) dostarcza sprzęt przeznaczony nie na nasz rynek. W wiekszości przypadków kończy się na braku polskiej instrukcji, czy polskiego menu, choc w zamian otrzymujemy korzystną cenę.

Tym razem problem jest poważniejszy, gdyz rzeczywiście tylko odtwarzacz przeznaczony na nasz rynek działa poprawnie w naszych realiach. Zatem pozostaje reklamować lub odesłać w ramach dozwolonego zwrotu w ciągu 10 dni od zakupu. Ta druga opcja niestety na własny koszt.

ArtS :)
 

Kontrop

New member
bat73 napisał:
kupiłem odtwarzacz w redcoon towar przyszedł wszystko w
porzadku tylko ze odtwarzacz niema polskiego menu a przez to niemoge nic
zrobic by wyswietlało mi polska czcionke sprzet ewidentnie jest z zagranicy
nie na polski rynek dzwoniłem do lg i nic nie moga z tym zrobic pomuszcie co
moge zrobic bo jak narazie jedyne wyjscie odesłac do redcoon a poza tym
sprzecik naprawde fajny mkv bajka divixy tez

Czesc!
Dostalem maila od redcoona, ze ich wersja, to wersja zachodnia (takie jakie
sa u nas)..otrzymalem info z serwisu LG.de i powiedzieli jasno: Do tej wersji
nie mozna dolozyc "polskiego menu"..inny Procesor czy jak??.
Wiec lepiej wyslac Maila do skepow oferujacych sprzedaz i zapytac o
oferowana wersje i "polskie menu".


:D:D:):)

Pozdr.
Kontrop
 

pawp81

New member
bat73 napisał:
kupiłem odtwarzacz w redcoon towar przyszedł wszystko w porzadku tylko ze odtwarzacz niema polskiego menu a przez to niemoge nic zrobic by wyswietlało mi polska czcionke sprzet ewidentnie jest z zagranicy nie na polski rynek dzwoniłem do lg i nic nie moga z tym zrobic pomuszcie co moge zrobic bo jak narazie jedyne wyjscie odesłac do redcoon a poza tym sprzecik naprawde fajny mkv bajka divixy tez

Czy to znaczy że po zakupieniu odtwarzacza w redcoon w filmach nie masz polskich liter?
 

bat73

New member
dokładnie tak niema polskiej czcionki i niestety nic nie da sie z tym zrobic dzis odsyłam sprzet szkoda bo teraz musze czekac na nowy z elektro pl juz z polskim menu przeznaczony na nasz rynek szkoda ze sklepy nieinformuja o tym ale generalnie polecam ten odtwaezacz goraca tylko nie w tym sklepie
 

wtykacz

New member
Oczywiscie jesli chodzi o brak polskich ogonkow w napisach to chyba macie na mysli obsluge osobnych plikow tekstowych do popularnych mkv, divx, xvid.

Jesli chodzi o obsluge napisow na plytach DVD Video, BluRay Video, to tu takiego problemu wcale niema, poniewaz w tym przypadku nie sa to napisy tekstowe, ale napisy bitmapowe. Tu jest OK
 

mientki

New member
Też kupiłem odtwarzacz w sklepie internetowym Redcoon. Skusiła mnie niska cena. Jak się okazało, odtwarzacz nie miał polskiego menu i nie czytał polskich napisów. Po kilkudziesięciu telefonach do redcoon i serwisu LG polska odesłałem do redcoon sprzęt. Na zwrot pieniędzy czekałem ponad miesiąc. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.
Potencjalnych nabywców tego modelu przestrzegam przed zakupem sprzętu na rynek zachodni (mój, kupiony w ww. sklepi, taki był). Ten, który obecnie posiadam sprawuje się znakomicie, pozostaje jedynie niedosyt braku obsługi exFAT lub NTFS, ale mam cichą nadzieję, że to kwestia czasu.

p.s.
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania v7.154.00.26. Wgrywał to ktoś? Jakie zmiany?
 

SzpiegU

New member
a mi sie udalo kupic BD370 za 299zł! :D niesamowita sprawa miec tego bluraya w cenie odtwarzacza dvd... :p wgrywalem najnowsze oprogramowanie, ale jeszcze nie zarejestrowalem zmian. :p
 

Kontrop

New member
mientki napisał:
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania v7.154.00.26. Wgrywał to ktoś? Jakie zmiany?
Czesc!
Ja kupilem dzisiaj ten LG 370 z polskim menu w AGD-Szczecin..nawet go
jeszcze nie wypakowalem.Przetestowalem podobny (na szybko w sklepie)
i zauwazylem,ze nie czyta napisow jako *txt-pliki w formacie *mkv..w
formacie avi i mpeg czyta bez problemu.Pisze od kolegi ze
Szczecinka,pojutrze wracamy do D..wiec go podlacze do sieci i sprobuje mu
wgrac nowe "softy" tylko mam pytanko (chyba ktos cos juz o tym pisal):
Wgrac tylko nanowszy soft, czy moze wszystkie jakie beda po kolei?
Moglby mi ktos podac Nr-wersji oprogramowania,ktora czyta napisy jako
*txt-pliki w mkv..bo tylko na tym mi zalezy..nie chcialbym "przedobrzyc"..a
moze trzeba przerobic napisy do formatu *srt?..takie chyba czyta BD 390.

Bardzo prosze o jakis typ lub info...zebym go nie "skopal"


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 

Kontrop

New member
agass napisał:
zanim wgrasz nowy soft sprawdz czy czyta exfat z pena-jesli
czyta to sobie nowy soft odpusc bo na pewno przestanie!

Czesc!
To mnie raczej nie interesuje!..Chce tylko wgrac taka wersje oprogramowania,
zeby czytal napisy w *mkv..chodzi mi o Nr-takiej wersji,oraz co i w jakiej
kolejnosci wgrac po podlaczeniu 370 do routera.

:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 
Do góry