LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

Zulus

Member
Czy ktoś moze mi podac link do ostatniej aktualizacji tego odtwarzacza, tak, zeby moc wsadzic go na pendrive i wlasnie za jego pomocą zaktualizowac oprogramowanie. Ja na tej stronie nie mam zielonego pojecia gdzie jest link do pobrania prawidlowego oprogramowania na Polskę. Będę wdzieczny za pomoc:)
 

Dztka

New member
Niby glupi problem ale ja tez na stronce nie moge znalezc tego ostatniego softu. tylko ten 4.090 itd.

Druga sprawa swiezo odpalony sprzet, zaktualizowalem do tego softu 4.090 itd. :) i jednej z moich plytek jak nie odtwarzal tak nie odtwarza, mianowicie - Jaja w tropikach. o dziwo moj drugi sprzet Bd1400 szajsunga spokojnie lyka ta plytke. Co moze byc przyczyna? nie posiadanie tegoz najnowszego softu, napisze tylko ze najnowszego Bonda odtwarzal LG nawet nie zaktualizowany :)
 

robstach

New member
Dztka napisał:
Niby glupi problem ale ja tez na stronce nie moge znalezc tego ostatniego softu. tylko ten 4.090 itd.

Druga sprawa swiezo odpalony sprzet, zaktualizowalem do tego softu 4.090 itd. :) i jednej z moich plytek jak nie odtwarzal tak nie odtwarza, mianowicie - Jaja w tropikach. o dziwo moj drugi sprzet Bd1400 szajsunga spokojnie lyka ta plytke. Co moze byc przyczyna? nie posiadanie tegoz najnowszego softu, napisze tylko ze najnowszego Bonda odtwarzal LG nawet nie zaktualizowany :)
Podłącz kablem do internetu i zrób aktualizacje.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Dztka napisał:
Niby glupi problem ale ja tez na stronce nie moge znalezc tego ostatniego softu. tylko ten 4.090 itd.

Druga sprawa swiezo odpalony sprzet, zaktualizowalem do tego softu 4.090 itd. :) i jednej z moich plytek jak nie odtwarzal tak nie odtwarza, mianowicie - Jaja w tropikach. o dziwo moj drugi sprzet Bd1400 szajsunga spokojnie lyka ta plytke. Co moze byc przyczyna? nie posiadanie tegoz najnowszego softu, napisze tylko ze najnowszego Bonda odtwarzal LG nawet nie zaktualizowany :)

To oryginalna plyta czy jakies przerobione AVCHD?
 

Dztka

New member
Kolego Robstach, jak bym mogl podlaczyc to bym nie zadawal pytan o dostep ze strony!

A co do plyty orginal, zaden pirat, mkv itp. I odkrylem jeszcze jedna rzecz. Otoz plyta wysypuje sie nie na pierwsze planszy - jest wjazd z nazwa producenta - wytworni, pozniej powinnja odpalic sie plansza z wyborem jezyka. W szajsungu wybieram polski i jazda dalej. Tu ta sama tabela odpalasie tylko do polowy, tzn. tylko jej tlo. Probowalem powalczyc z ustawieniami automatycznego jezyka plyty itd. i nic. Moj region ustawiony jest na PL wiec nie wiem o co chodzi. Powiem tylko ze wszytkie pliki z usb odpala bezblednie lacznie z trailerami w mkv.

Probowalem odpalic dzis ta plytke na Lg-ku z wystawy w MediaM ale Osioł z obslugi powiedzial ze nie moze zamienic plyty fabrycznej na mu blizej nie znana... i du-pa.

Jakies sugestie? pomoc z tym firmware?
pozdr
D.
 

adam6150

New member
Dztka napisał:
Kolego Robstach, jak bym mogl podlaczyc to bym nie zadawal pytan o dostep ze strony!

A co do plyty orginal, zaden pirat, mkv itp. I odkrylem jeszcze jedna rzecz. Otoz plyta wysypuje sie nie na pierwsze planszy - jest wjazd z nazwa producenta - wytworni, pozniej powinnja odpalic sie plansza z wyborem jezyka. W szajsungu wybieram polski i jazda dalej. Tu ta sama tabela odpalasie tylko do polowy, tzn. tylko jej tlo. Probowalem powalczyc z ustawieniami automatycznego jezyka plyty itd. i nic. Moj region ustawiony jest na PL wiec nie wiem o co chodzi. Powiem tylko ze wszytkie pliki z usb odpala bezblednie lacznie z trailerami w mkv.

Probowalem odpalic dzis ta plytke na Lg-ku z wystawy w MediaM ale Osioł z obsługi powiedzial, że nie może zamienić firmowej plytki na inna i d..pa

Jakies sugestie? pomoc z tym firmware?
poz
 
Ostatnia edycja:

robstach

New member
Kolego Robstach, jak bym mogl podlaczyc to bym nie zadawal pytan o dostep ze strony!

Skoro nie ma na stronie LG to jest to jedyna alternatywa i dlatego poradziłem podłączyć przez kabel do internetu, jak nie masz mozliwości to nikt nie pomoże.
 

Dztka

New member
Wiem ze chciales zasugerowac rozwiazanie i dzieki ale niestety mobilnego internetu nie moge wspoldzielic z innymi urzadzeniami.

Kolego Adam co chciales przekazac swoim dlugim cytatem? Zauwazylem jakies korekty w tresci. Co bylo zle? Skladnia? Interpunkcja? A pomoc w temacie ? To byloby bardziej pomocne niz redaktorskie zestawienia w obrebie wiadomosci...

Pozdr

Ps.Sorki za sarkazm ale emocje ostatnio biora gore....
 

kosmi

New member
Witam. Dzisiaj wieczorem uaktualniłem bd370 do wersji sterownika H42301 i oprogramowania V7.141.01.26. czy orientuje sie ktos moze co nowego ono wnosi?
 

adam6150

New member
Dztka napisał:
Wiem ze chciales zasugerowac rozwiazanie i dzieki ale niestety mobilnego internetu nie moge wspoldzielic z innymi urzadzeniami.

Kolego Adam co chciales przekazac swoim dlugim cytatem? Zauwazylem jakies korekty w tresci. Co bylo zle? Skladnia? Interpunkcja? A pomoc w temacie ? To byloby bardziej pomocne niz redaktorskie zestawienia w obrebie wiadomosci...

Pozdr

Ps.Sorki za sarkazm ale emocje ostatnio biora gore....

To wszystko dlatego,że nie piszesz czy chodzi o oryginalny Blu-ray czy DVD. A to dwie rózne sprawy. Sorry za zamieszanie.
 

Zulus

Member
Witam...

Podlaczylem ten dvd przez component do telewizora i przez czincze, zeby byl dzwiek. Obraz oczywiscie jest,a dzwieku nie ma,a mam tv Philips 29pt9521. Juz probowalem na wszystkie sposoby i nic, Co robie nie tak, ze nie mam tego dzwieku w tv? Bede wdzieczny za odpowiedz :)

Pozdrawiam!
 

adam6150

New member
Zulus napisał:
Witam...

Podlaczylem ten dvd przez component do telewizora i przez czincze, zeby byl dzwiek. Obraz oczywiscie jest,a dzwieku nie ma,a mam tv Philips 29pt9521. Juz probowalem na wszystkie sposoby i nic, Co robie nie tak, ze nie mam tego dzwieku w tv? Bede wdzieczny za odpowiedz :)

Pozdrawiam!


Zajżyj do instrukcji obsługi str 13. Jesśli wszystko ok to może kabelel Audio jest nie Ok.
 

Zulus

Member
Kolego mily, az tak cofniety nie jestem w rozwoju hehe. Po wielu probach i roznych zmianach polaczeniowych stwierdzilem, ze wejscie sygnalu audio w moim tv jest niepodloczone. Polaczylem audrio w miejsce s-video i dzwiek sie pojawil, podlaczylem do wzmacniacza, dzwiek sie pojawil. Podlaczam do wejscia w tv przy komponencie, dzwieku nie ma. Zostalem przy tym, ze odtwarzacz podlaczylem komponentem do tv, a audio do wzmacnacza, inaczej sie nie da... Oczywisice podlaczylem tez po hdmi ( moj tv ma to wejscie, oczywiscie i dzwiek i obraz sie pojawily. Trzeba bedzie chyba pomyslec o rozkreceniu obudowy i poszukaniu usterki w tv,a le to juz robota dla fachowca :)
 

adam6150

New member
Zulus napisał:
Kolego mily, az tak cofniety nie jestem w rozwoju hehe. Po wielu probach i roznych zmianach polaczeniowych stwierdzilem, ze wejscie sygnalu audio w moim tv jest niepodloczone. Polaczylem audrio w miejsce s-video i dzwiek sie pojawil, podlaczylem do wzmacniacza, dzwiek sie pojawil. Podlaczam do wejscia w tv przy komponencie, dzwieku nie ma. Zostalem przy tym, ze odtwarzacz podlaczylem komponentem do tv, a audio do wzmacnacza, inaczej sie nie da... Oczywisice podlaczylem tez po hdmi ( moj tv ma to wejscie, oczywiscie i dzwiek i obraz sie pojawily. Trzeba bedzie chyba pomyslec o rozkreceniu obudowy i poszukaniu usterki w tv,a le to juz robota dla fachowca :)

Brawo. Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie. To prawda, że lepiej dać dzwięk do ampli lub wzma. będzie lepiej slychać. Pozdro
 

Zulus

Member
Czy ktos moze mi powiedzec jak sprawdzic wersje oprogramowania w tym odtwarzaczu?

Kabel hdmi jest dodany do tego odtwarzacza, pewnikiem musi byc dobry, wiec z niego korzystaj:)
 

Dztka

New member
Niestety wersje mozesz sprawdzic tylko podpinajac pena z nagranym softem badz podlaczajac kablem sieciowym do netu. Wtedy odtwarzacz wyswietli wersje do zaktualizowania a w gornym lewym rogu wersje starego softu.
pozdr
>D
 

izokom

New member
Pytanie do użytkowników LG BD 370

Mam pytanie do użytkowników LG BD 370
W jaki sposób czyta on pliki MKV, czy czyta je w sieci domowej przez router , czy z dysku podpietego do USB, czy tez trzeba mu to podac nagrana np na płytce DVD?
Jesli chodzi o napisy czesto trzeba je podgonić do przodu lub cofnąć do tyłu ( w moim Popcornie jest to mozliwe) - czy u niego jest taka opcja?
A jak jest jest z powiększaniem napisów i ich pozycjonowaniem na ekranie (wyzej nizej).

Pzdr wszytkich
:eek:k:

GK
 

kmark3

New member
odtwarzanie mkv

pliki mkv można otdwarzać nagrane na dvd 4.5GB i 8,5GB można równierz z dysku przez usb ,napisy trzeba dopasować ale większość jest z plikem mkv
 

adam6150

New member
izokom napisał:
Mam pytanie do użytkowników LG BD 370
W jaki sposób czyta on pliki MKV, czy czyta je w sieci domowej przez router , czy z dysku podpietego do USB, czy tez trzeba mu to podac nagrana np na płytce DVD?
Jesli chodzi o napisy czesto trzeba je podgonić do przodu lub cofnąć do tyłu ( w moim Popcornie jest to mozliwe) - czy u niego jest taka opcja?
A jak jest jest z powiększaniem napisów i ich pozycjonowaniem na ekranie (wyzej nizej).

Pzdr wszytkich
:eek:k:

GK[/QUOTE

Nic z tego. LG 370 tylko czyta .Z napisami nic nie zrobisz jeśli nie mają takiej samej nazwy co plik filmowy, to w ogole nie są wyświetlane. Fajny ten Popcorn.
 
Do góry