LG BD350V i ntfs

Horhe Ortega

New member
Wgrało się raczej dobrze ,CD to inna opcja akt. obok USB.Jak u innych jest ok to lepiej wezwij serwisanta.Może wymienisz na nowy bez problemów.
 
Ostatnia edycja:

Horhe Ortega

New member
Zależy,nie wiem co chciałbyś(i co możesz) osiągnąć na tej drodze i gdzie kupowałeś.W sklepie może wymienią na inny , nowy egzemplarz(bezproblemowy)-bo na nowy model(nawet najniższy) raczej nie.W serwisie będą już raczej dłubali-bo im w to graj.Pewne jest że musisz coś wskórać.Czy to się dzieje też jak idzie tylko jedynie HDMI do TV? Próbowałeś tego poł. tylko coaxial do ampli?
 

Lemoniada

Member
jak włączam oryginalny koncert DTS z DVD to idzie extra, jak film *264 ściągnięty z internetu skacze, popatrzę jeszcze inne filmy i dam znać
 

Hekatomba

New member
Witam ostatnio nabyłem to cudne urządzenie ale mam z nim malutki problem, wszystko dział super odtwarza dosłownie wszystko poza napisami w MKV może ktoś z was ma jakieś remedium na ta dolegliwość czy to jest kwestia filmu, czy może dopasowania napisów. Próbowałem wszystkiego ale nadal nic z tego, włącznie z upgrade softu.

Jak ktoś może wiedzieć jakie warunki należy spełnić rzeby to coś działało jak należy.

Pozdrawiam Heka
 

Lemoniada

Member
Witam ostatnio nabyłem to cudne urządzenie ale mam z nim malutki problem, wszystko dział super odtwarza dosłownie wszystko poza napisami w MKV może ktoś z was ma jakieś remedium na ta dolegliwość czy to jest kwestia filmu, czy może dopasowania napisów. Próbowałem wszystkiego ale nadal nic z tego, włącznie z upgrade softu.

Jak ktoś może wiedzieć jakie warunki należy spełnić rzeby to coś działało jak należy.

Pozdrawiam Heka

zrób nazwę pliku z napisami taką samą jak nazwę filmu i powinno być ok:)
 

Pablo72

New member
do Lemoniada
Musisz zaczekac jakis czas az sie BD zgra z dekoderem.U mnie przez 1 miesiac nie odtwarzal plyt audio DTS, i nagle zaczal je odtwarzac.Po wgraniu ostatniego FW z LG skakanie dzwieku DTS przy filmach mkv ustalo.Jedynie w filmie o Mikolajku nadal skacze ale juz mniej.Daj BD troche czasu.Pozdrawiam
 

thomx

New member
Krotka opinia o BD350V po pol roku uzytkowania

Pragne podzielic sie spostrzezeniami z uzytkowania odtwarzacza LG BD350V ktory mam od pol roku.

Zalety

Bardzo szybko sie uruchamia i wczytuje dowolne pliki
Przejrzyste menu
Odtwarzacz czyta plynnie wszystkie pliki jakie potrafi zgodnie z informacjami producenta
Ma ladny kroj czcionek
Odtwarza z nosnikow NTSF ( dyski 1TB oraz 320GB zasilany z odtwarzacza) oraz pendrivow
( nie widzi np dysku FAT32 50GB )
Latwosc dokonywania aktualizacji

Wady

Maly wyswietlacz bez zadnych funkcji poza podawaniem czasu trwania pliku.

Nie odtwarza wszystkich formatow dzwiekow a za czym idzie niektore filmy w uruchamiaja sie bez dzwieku a inne wcale ( dot mkv z DTS i DD ). Takich filmow jest niewiele i dotycza tylko mkv

Wyjsciem z sytuacji jest przekonwerterowanie np Audio Converterem dzwieku do formatu DD ( z dowolnymi predkosciami ustawieniami w tym programie )


Druga wada jest odczytywanie bledne niekiedy napisow w postaci txt (za szybko najczesciej )

Rozwiazaniem jest ich konwersja na napisy srt - zawsze wyswietla je poprawnie.
(nazwa pliku musi byc taka sama jak nazwa pliku filmu )

Uwazam ten sprzet za jeden z lepszych jaki zakupilem za tak niska w sumie cene ( 399 zl )

Dodam ,ze sprzet lacze przez Yamache RX-V663 i TV Panasonoc 50 cali X20E i nie ma problemow z dekodowaniem roznych formatow dzwiekow, obraz przejrzysty , ostry i nasycony kolorem.

Odtwarzacza mozna uzywac dodatkowo do odtwarzania plyt muzycznych w formacie DTS.

Polecam


Pozdrawiam
 
Do góry