LG B9 unboxing, zwrot?

Emisariusz

New member
Cześć,

Też kupiłem w neonet wersję 65 cali i jeśli chodzi o te folie z tyłu to mam jakieś pojedyncze bąbelki takie na max 2 cm i jest ich może ze 4. Generalnie jak się nie przyjrzysz to ich nie widać (nie zdejmowałem bo TV i tak na ścianie wisi). Ale na pewno nie miałem taśmą posklejanych kabli od zasilania itp. Folia z przodu była w stanie idealnym.

A TV udało mi się po rabatach za 5725,53 brutto kupić.

TV można sprawdzić czy był wcześniej na chodzie i jaki czas : AnyMote. Niestety żeby wejść w tryb serwisowy musisz posiadać telefon z podczerwienią - przez Wifi nie można.
 

benedetti

New member
No własnie nie da się sprawdzić bez podczerwieni a kto dzisiaj ma taki telefon... :D

To może zapytam inaczej osób które się na tym znają? Czy ktoś wie o tym czy w sklepach sprzedających RTV mogą być takie procedury, że telewizor wraca np. ze zwrotu i jest na nowo ofoliowywany i pakowany tak, żeby wyglądał na nowy? Nie znam się, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby sklepy mogłyby coś takiego zrobić bez technologii fabrycznej. A może jednak?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
WG mnie nie ma takiej możliwości ofoliowania .
Ale Ludzka kreatywność nie zna granic. Najlepiej sprawdzić po ilości pracy godzin.
 
Do góry