LG 86 SM9000 czy LG 86 UM7600?

Hubert19

New member
Witam, proszę o pomoc w decyzji, czy technologia użyta w nowszym modelu LG jest warta dopłaty tych 5 tys. zł względem starszego modelu?
 

barburian

New member
Bez reklam
Najlepszym wyborem będzie 82LM7600 jest na matrycy VA i Direct Led
spytaj KIKI-ego o cenę , chyba że te 82 cale to będzie zbyt mało.
 

Hubert19

New member
Nie brałem pod uwagę Sony85 XG95, bo to kilka tysięcy więcej od LG86. Przeznaczyłem na TV max 13tys. Właśnie zamówiłem LG86 za 12tys, wydaje mi się że to dobra cena. Myślałem nad Sony 75 XG95 ale dałeś do zrozumienia na priv, że więcej cali robi lepszą robotę
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jestem ciekaw jak się sprawdzi przy tej przekątnej ten IPS wieczorem - jest co prawda lokalne wygaszanie ale czy czarny będzie czarny ?
Daj znać jak sprawdzisz.
 

trescov

New member
86SM9000 to chyba wybiorę ;-)Rok temu padła mi antyczna plazma 58 samsunga i cały rok ogarniałem na projektorze aż przyszedł czas powiedzieć dość.Celuję w rozmiar 85-86.Poproszę o aktualne ceny.
 

Hubert19

New member
Jestem ciekaw jak się sprawdzi przy tej przekątnej ten IPS wieczorem - jest co prawda lokalne wygaszanie ale czy czarny będzie czarny ?
Daj znać jak sprawdzisz.

Okej, sam jestem ciekaw tej czerni, choć do tej pory filmy tylko z laptopa oglądałem a tam wiadomo jaki kontrast i czerń, więc nawet nie mam z czym porównać:)
 

trescov

New member
No a jakbyś przesłał na maila;-)Co prawda 86 lub bardziej mi pasuje bo zakrywa to co chcę zasłonić na ścianie.Taka tapeta;-)Jestem przerażony jak to zamontować;-(
 

Hubert19

New member
Właśnie zawiesiłem LG 86 , robi wrażenie,potwierdzam rozmiar robi różnicę:)
Pierwsze fotki na gorąco :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry